451

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

...ale do jakiego moto?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

452

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Kup filtr innej firmy. Ostatnio założyłem taki do crf i po pierwszym ściągnięciu miał jedno małe pęknięcie (jeszcze przed myciem). Za drugim razem już były trzy (po myciu). Szkoda kasy i silnika.

453

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ciekawe. Ja przez cały sezon jeżdżę na tym filarze, piorę w benzynie i proszku i ciągle nie widać żadnych uszkodzeń.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

454

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jeżeli ktoś nie ma K&N to raczej na pewno ma Hifiltro.
Też miałem go we wszystkich sprzętach i jest ok.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

455

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Równie trwałe są też TwinAir.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

456

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

No to nie wiem, mój już się zaczynał rozpadać zanim zacząłem go czyścić - może taki lipny egzemplarz.

457

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zdarzały mi się też przypadki, że dostawałem paczkę z częściami, w tym z filarami, a tam niektóre z nich był ponadcinane. Po prostu ktoś otwierając wcześniej paczkę nożem za głęboko go zapchał i uszkodził filtry.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

458

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Majster128 napisał/a:

Równie trwałe są też TwinAir.

w moim lc4 byl orginalny twin air. i dalej sie ladnie trzymał.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

459

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

helmex napisał/a:
Majster128 napisał/a:

Równie trwałe są też TwinAir.

w moim lc4 byl orginalny twin air. i dalej sie ladnie trzymał.

Nadal jest w dobrym stanie i jest regularnie czyszczony

EXC 300 TPI 2019

460

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Straciło mi się sprzęgło w SMC-R 2012r. Jechałem sobie normalnie, aż tu wraz nie ma. Na początku myślałem, że może zagrzał się za bardzo, bo jak zgasiłem moto i odczekałem chwile to znowu na parę min było dobrze, ale teraz nawet jak jest zimny to nie ma. Moto ma 7tys km. Miał ktoś podobny problem? Gdzie szukać? Co sprawdzić?
Pozdro

461

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zapowietrzone? Sklejone?

462

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wyciek z wysprzęglika?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

463

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi to exc czy sx? Jak rozpoznać to po motocyklu??

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-125-nicasil-2005-CID5-IDavDD1.html#6375a66ead[/url]

464

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wygląda na EXC bez elektryki, i bez możliwości rejestracji, bo homo nie ma, więc kupa.

HUSQVARNA TE 449 2013
BMW E65 2005

465

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

lookask napisał/a:

Panowie powiedzcie mi to exc czy sx? Jak rozpoznać to po motocyklu??

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-125-nicasil-2005-CID5-IDavDD1.html#6375a66ead[/url]

w exc 6 biegów a w sx 5 (lub 4) exc ma homologacje .

dt 125-klx 650 R- yz 250-klx 650 R sm-exc 450 Sm