4,681

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy od ciepłej schodzi to nie wiem ale nie polecam niczego co zawiera alkohol, ja głupi raz użyłem Clina czy coś w tym stylu, do okien, to zaczęło lustro schodzić. Teraz delikatnie czystą wodą tylko. Trzeba muszki dobrze rozmoczyć żeby nie zniszczyć sobie szyby.

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

4,682

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja to samo, lustro tyle, że żółte i wieczorem lipa... :/
Normalna woda + chusteczka :)

Jedni zbierają znaczki, Drudzy chodzą do kina... A MY LUBIMY, JAK NAM SKACZE ADRENALINA!

4,683

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

n-man napisał/a:

mam lustro niebieskie i slabiutko sie widzi wieczorem.

a pytanie z podobnej beczki;  czym myjecie lustra? bo cos slyszalem ze nie mozna ciepłą wodą bo schodzi lustrzana powłoka

To mamy odmienne zdanie ;)

Dla ścisłości, kiedy śmigałem nakedem miałem zwykły kask i śmigałem zawsze z czarną szybką. Nie dało się jeździć w nocy. Czarno przed oczami.
Jak przesiadłem się na sm kupiłem kask i google (100% accuri z pomarańczową lustrzaną szybką). W tych goglach popylam zarówno w dzień jak i w nocy i nie narzekam na brak widoczności. Różnica w widoczności między lustrem a ciemną szybką jest kolosalna. Na plus dla lustra.
Chyba, że jest opcja, że kolor lustra ma znaczenie, może niebieskie bardziej przyciemnia?

WR 250x

4,684

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

panowie potrzebuje nozke zmiany biegow do hondy fmx. szukam zamiennika od innego moto bo do mojego nic nie ma. co polecicie?

4,685

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

moje lustro pomarańczowe wg mnie za słabo przyciemnia i w słoneczne dni słońce oślepia...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,686

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mexiN napisał/a:
n-man napisał/a:

mam lustro niebieskie i slabiutko sie widzi wieczorem.

a pytanie z podobnej beczki;  czym myjecie lustra? bo cos slyszalem ze nie mozna ciepłą wodą bo schodzi lustrzana powłoka

To mamy odmienne zdanie ;)

Dla ścisłości, kiedy śmigałem nakedem miałem zwykły kask i śmigałem zawsze z czarną szybką. Nie dało się jeździć w nocy. Czarno przed oczami.
Jak przesiadłem się na sm kupiłem kask i google (100% accuri z pomarańczową lustrzaną szybką). W tych goglach popylam zarówno w dzień jak i w nocy i nie narzekam na brak widoczności. Różnica w widoczności między lustrem a ciemną szybką jest kolosalna. Na plus dla lustra.
Chyba, że jest opcja, że kolor lustra ma znaczenie, może niebieskie bardziej przyciemnia?


odpowiadając na ostatnie pytanie - tak, ma znaczenie. Producenci podają wartości ile światła przepuszcza dana szyba i do jakiej pogody nadaje się najlepiej ;)

RMX 450Z

4,687 Ostatnio edytowany przez rysz (2015-06-16 17:19:01)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

panowie nikt mi nie odpowiedział a sprawa jest dla mnie pilna. nozka od zmiany biegow w hondzie fmx wyrobila mi się tak, ze nawet mocno skrecajac od razu luzuje się. z oryginalna czescia jest problem, a zamiennik nie wiem od czego szukac. nie mam kogo się poradzić.
można ta stara wytoczyć w jakims warsztacie?
pozdro

4,688

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Klejem opędzluj to :P

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

4,689

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

velkurczak napisał/a:

Klejem opędzluj to :P


prowokacja czy zart? ciężko wyczuć ;p

4,690

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak na wieloklinie to opędzluj to klejem do gwintów, śrubę też dokręć na klej do gwintów i może uda się pojeździć jeszcze, rozbieralne to jest w dalszym ciągu, będziesz musiał tylko wyczyścić wieloklin.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

4,691

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja się chyba zle wyraziłem. zabki na wieloklinie sa ok. wyrobila się nozka tylko, znaczy się zabki na nozce.
dlatego szukam nowej. ; )

4,692

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może kup jakąś inną aby się średnica zgadzała i mocowanoe przespawać.
Jeżeli to stal to ok jak alu to może wyjść drogo.

A w hondzie ile kosztuje ?
Może nie ma co kombinować tylko kupić oryginał.

Litrowy Gixer

4,693

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kolo 80-100zl. nie powiem dokladnie ale pytalem jak swoja zgniotlem w fmxie

WR 250x

4,694

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To przecież szkoda zabawy , kup oryginał i po sprawie

Litrowy Gixer

4,695

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

przez te zabawy kleje i inne kombinowanie skonczy sie na tym sie bedziesz rozbierał piec zeby wymienic os z wieloklinem.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600