46

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Temat w trakcie weryfikacji, jeżeli zauważyliście jeszcze jakieś problemy technicznie to jest to odpowiedni moment.

motoslide.com

47

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

ktoś juz wcześniej pytal, ja powtórze, czy mozna cos zrobić aby dało sie wklejać miniatury z yt? odpalanie linkow jest męczące.

48 Ostatnio edytowany przez KALI (2015-05-14 13:46:36)

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

chyba od początku mam problem z wyświetlaniem nowych postów. Zapali mi się dany dział, klikam "pokaz nowe posty", czytam sobie wszystkie tematy z nowymi i jak wracam na główną to dalej ten dział świeci się jako nowe, jednak po kliknięciu w "nowe tematy" w nim tematy są już szare, bo przeczytane przed chwilą przecież. Muszę dopiero kliknąć oznacz fora jako przeczytane żeby to zniknęło.
drugą sprawę zauważyłem dopiero dzisiaj, więc jeszcze nie zdiagnozowałem od czego to zależne ale miałem nieprzeczytanych sporo tematów, wszedłem rano na forum, zerknąłem w 1-2, a później w pracy już miałem tematy niby jako przeczytane ale widziałem po datach i postach, że ich nie czytałem. Ale to może jakiś pojedynczy przypadek. najgorsze jest to pierwsze. Nie znika mi opcja nowych postów po przeczytaniu tematów w działach. Choć jak wejdę w dany dział to już działa wszystko dobrze, problem dotyczy tylko wyświetlania na stronie głównej forum.
Tylko ja mam taki problem? sprawdzane na różnych komputerach i przeglądarkach

EDIT: teraz zobaczyłem, że mój post również pojawia mi się na niebiesko jako nieprzeczytany.

Albo ostRRRo albo wcale!

49

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

przywykniesz;)
inaczej nie będzie

https://www.bikepics.com/members/81

50

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

czyli nie jestem jedyny. To luzik. Myślałem, że to tylko u mnie taki błąd. Szczerze mówiąc już przywykłem :)

Albo ostRRRo albo wcale!

51

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Forum nie ma administratora, forum nie ma reklam, nie ma funduszy.
Kiedys byl admin co darmo popracowal nad nowszym silnikiem strony, ale teraz siedzi w UK i robi jedna z najlepszych pizz w okolicach Londynu.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

52

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Lepsza dobra pizza niż jakieś kolorki na forum. Mógłby podesłać nam jakąś :)

Albo ostRRRo albo wcale!

53

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

No to lipa, że nie chce 'oddać' komuś kto się tym zajmie.

https://www.bikepics.com/members/81

54

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

odp. na pierwsze pytanie:
klikasz "nowe posty" a po ich przeczytaniu na dole w prawym narożniku klikasz "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane"
i karta będzie pusta

odp. na drugie pytanie:
na wielu forach jakich jestem zalogowany (nie wszystkich) tak jest, że jak wejdziesz zerkniesz tylko na kilka tematów to po dłuższym czasie czy też wylogowaniu znikają również te tematy których nie przeczytałem

odp. na trzecie pytanie:
chyba wszędzie nasz komentarz pojawia nam się również jako nieprzeczytany temat

nie są to więc błędy czy jakieś wady twojego systemu
taki widać typ forum o takiej charakterystyce działania

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

55

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

delta napisał/a:

No to lipa, że nie chce 'oddać' komuś kto się tym zajmie.

potwierdzone info?
bo PunBB wydaje się być troszkę przestarzałym silnikiem, może by jakiś port udało się zrobić na nowszy...

a, no i to potwierdzanie postów gdzie chyba rekordowo 8 razy musiałem wpisać "kod"...
da się tego jakoś pozbyć? :O

RMX 450Z

56 Ostatnio edytowany przez KALI (2015-05-14 23:03:40)

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

hacker33 napisał/a:

odp. na pierwsze pytanie:
klikasz "nowe posty" a po ich przeczytaniu na dole w prawym narożniku klikasz "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane"
i karta będzie pusta

odp. na drugie pytanie:
na wielu forach jakich jestem zalogowany (nie wszystkich) tak jest, że jak wejdziesz zerkniesz tylko na kilka tematów to po dłuższym czasie czy też wylogowaniu znikają również te tematy których nie przeczytałem

odp. na trzecie pytanie:
chyba wszędzie nasz komentarz pojawia nam się również jako nieprzeczytany temat

nie są to więc błędy czy jakieś wady twojego systemu
taki widać typ forum o takiej charakterystyce działania

Wszystko sie zgadza i juz jest dla mnie jasne. Dziękuje za obszerne wytłumaczenie. Ten typ tak ma i tyle.

Potwierdzanie wstawienia posta to czasem masakra, raz nie na w ogóle następnym trzeba wpisywać i wpisywać. Ale rozumiem, ze to tez opcja TTTM (Ten Typ Tak Ma)?

EDIT: Teraz musiałem 6 razy potwierdzać.

Albo ostRRRo albo wcale!

57

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

z tym potwierdzaniem to nie wiem ponieważ nigdy przez te 7 lat mi się to nie zdarzyło
nie mam też problemu z brakiem powiadomień o nowej wiadomości

ani w domu (linux)
ani w pracy (linux)
ani na kompie dziewczyny (win xp)

wszędzie używam firefoxa

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

58

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

u mnie na operze, chrome i firefox na win 7i8 tez masakra, koniec koncow wpisuje losowy ciag znakow i w ktoryms momencie puszcza

59 Ostatnio edytowany przez KALI (2015-05-15 09:24:36)

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

u mnie to się pojawia w jakiś losowy sposób i niezależnie czy jestem w pracy, domu czy na telefonie. Nie mogę doszukać się na razie żadnych zależności.

EDIT: teraz 7 potwierdzeń.

Albo ostRRRo albo wcale!

60 Ostatnio edytowany przez toivias (2016-04-15 09:18:20)

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Kto jest decyzyjny, ma prawa własności do domeny i serwera na którym portal jest postawiony?
prosiłbym o wiadomość od tej osoby z numerem kontaktowym.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04