331

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Uszczelki atheny czy jak to się pisze. Wiem że to nie najwyższa półka ale sami wiecie jak z dolarami ;)

332

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

przy zmianie uszczelki zabielałeś/ planowałeś głowicę?

Pozdrawiam,
Piotrek

333

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Tak głowica była robiona.

334

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Chycu napisał/a:

Chce zwyczajnie nie odstawac w lesie czy w polach za endurakami, bo na asfaltowej oponie z moim skillem nie ma opcji jazdy jak jest trochę mokro :)
Uniwersalnych opon nie chce bo nie widzę kompromisu na drodze na takich oponach w tym sprzęcie
Spróbuję znaleźć jakieś info o adaptacji kół z enduro a jak nie wyjdzie to wpadnie 2x 17. Tylko czekać na wakacje i powiększenie budżetu :D

To jest dziobal czy SMC?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

335

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

.... Dziobal :)

KXF 250 '14

336 Ostatnio edytowany przez gierwi (2015-04-24 10:33:45)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Chce zwyczajnie nie odstawac w lesie czy w polach za endurakami

To nie powinno być tematu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

337

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

gierwi napisał/a:

Chce zwyczajnie nie odstawac w lesie czy w polach za endurakami

To nie powinno być tematu.

masz na myśli że sobie wogóle nie poradzi czy że na zwykłej oponie da rade? :v

338

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jeżeli to są enduro pokroju 450-530 to nawet na dużych kołach ich nie dogonisz jak chłopaki umieją jeździć

koła to nie wszystko, jest jeszcze kwestia zawieszenia
da się jeździć na małych kołach w terenie jednak gonić typowe enduro nie ma sensu

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

339

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Kupując koła, robić jakieś mody, tarcze adaptery suma sumarum lepiej kupić starsze moto do zabawy w terenie, niż wydać hajs i dojść do wniosku, że to nie był najlepszy pomysł i po dwóch wyjazdach rzucić graty w kąt garażu...

340

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dokładnie, nawet dr350 daje radę i lepiej się sprawdzi niż 690

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

341 Ostatnio edytowany przez marcin_t (2015-04-27 06:55:11)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzis zabralem sie za serwis dziobala. Chcielismy zrobic wszystko jak trzeba wiec zaczelismy od sprawdzenia luzow zaworowych. Zdejmujemy pokrywe i widac troszeczke oleju takiego jak by ubitego mleka ale tylko miejscami. W tych odmach tez troche takiej pianki bylo. Strzykawką wyciagamy plyn ze zbiorniczka wyrownawczego plyn chlodzacy a tam ciemne jak cholera. Wiec spuszczam plyn chlodzacy a plyn czysty. Co jest grane?

Edit: olej spuszczony normalnie ciemny bez tego masla. Filtry czyste, zadnych opilkow nie widac.

342

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Czesc mam pytanie. Ma ktos 660tke z malym obiegiem oleju?
Czy w okienku z olejem powinien byc caly czas ten sam poziom oleju czy po odpaleniu powinien zniknac luby go mniej? U mnie czy pracuje silnik czy nie caly czas jest tak samo.

343

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wydaje mi się, że Domin ma 660 bez oleju w ramie, jeżeli o to Ci chodzi, to możesz go zapytać. Ostatnio pisał w temacie Tor Radom.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

344

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ok

345

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Gdzie można kupić naklejkę na osłonę lagi do 660 smc????sprawdzałem w sklepie ktm i chyba tylko całą osłonę można