286 Ostatnio edytowany przez Dziku (2015-04-18 14:48:39)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jaka powinna być min. grubość takiej tarczy? Nigdzie nie ma oznaczenia.
http://images67.fotosik.pl/502/c40f3a98aaee7871gen.jpg

EXC 525 in progress

287

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zużycie tarczy nie może być większe niż 0,4 mm (według serwisówki).

288

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Panowie czy jest sens centrowania kola? Felga jest lekko pogieta w kilku miejscach i jak jade kolo 100km/h to kolo wpada w wibracje i lata mi na boki,Po pierwsze to wkurza a po drugie wedlug mnie jest to troche niebezpieczne przynajmniej dla mnie,amatora 60 konnego czterosuwa

KTM 450 sx Supermoto

289

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś czy jest sens.

KXF 250 '14

290

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

No dobra wprowadzilem w blad uzywajac zlego slowa ;-) Czy jest mozliwosc wycentrowania pogietej felgi,czy jednak musze sie szykowac na zakup nowego kola

KTM 450 sx Supermoto

291

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jest. lecz  czasem wyrwiesz taniej uzywke.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

292

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jako że szukajka tego forum trochę kuleje, mam do Was pytanie.
Czy ktoś próbował i być może opisał modyfikację układu wydechowego dziobala w taki sposób żeby przeprowadzić go wyżej i na jedną stronę? Może bez większych przeróbek pasuje kolektor od innego sprzęta?

Szukam też felgi przedniej pięcioramiennej do ktm690sm 2007r

moja moto-historia: www.bikepics.com/members/whiskas

293

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wątpię czy coś znajdziesz,,, przeszukałem pół sieci na ten temat i lipa.

294

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Podbij do kogoś kto spawa kwasowke. Niech zwymiaruje ci i zamówi rurki i kolanka z kwasiaka i pospawa. Robota na max 300zl. Plus materiał.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

295 Ostatnio edytowany przez marcin_t (2015-04-20 08:51:19)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

SC Project I Mivv maja w ofercie pojedyncze wydechy do dziobala. w SC Project masz do wyboru dwie opcje jedna poprowadzoną niżej I jedną wyżej.

296

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

chodzi o poprowadzenie kolektora wyżej, nie pod silnikiem.

297

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

marcin_t napisał/a:

SC Project I Mivv maja w ofercie pojedyncze wydechy do dziobala. w SC Project masz do wyboru dwie opcje jedna poprowadzoną niżej I jedną wyżej.

obawiam się że to są dwie wersje ale do dwu motorków do 690SM i 690SMC (ten drugi ma standardowo kolektor wyżej ale też z drugiej strony silnika)


Signe napisał/a:

Podbij do kogoś kto spawa kwasowke. Niech zwymiaruje ci i zamówi rurki i kolanka z kwasiaka i pospawa. Robota na max 300zl. Plus materiał.

tak chyba będzie najprościej i najszybciej :) - chociaż miałem nadzieję że ktoś już opanował gotowe rozwiązanie ;)

moja moto-historia: www.bikepics.com/members/whiskas

298

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Cześć
Powiedzcie proszę, jakiego smaru używacie do łańcucha i jak często smarujecie w swoim SMC R?

299

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ja do SM używałem Motula Chainlube C3 jeśli jeździłem trochę w terenie, a C4 jeżeli znakomita większość jazdy była na asfalcie. Fajnie się zawsze trzymał
A smarowałem jak się zmył stary :)

300

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Bel Ray Super Clean Lube

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD