1

Temat: Supermoto terror Poznań

Nie wiem czy coś się stało czy przypadkowo skasowałem temat:)

Ma ktoś ściągacz łożysk wewnętrznych który zdejmie łożysko o wew. średnicy 8mm?
Potrzebuje zdjąć 4 igiełkowe łożyska i nie mam czym.
Podjadę i odwdzięczę się.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2

Odp: Supermoto terror Poznań

No ładnie... . Cała nasza przeszłość odeszła w niepamięć :P

KTM SMC 660

3

Odp: Supermoto terror Poznań

Chyba raczej wszystkie dowody zbrodni zostały wymazane:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Supermoto terror Poznań

Hacker33 napisałem do Ciebie na PW.

KTM SMC 660

5

Odp: Supermoto terror Poznań

Po długiej przerwie przeprowadzam się znowu do poznania. Nie wiecie o jakiejś miejscówce gdzie mógłbym przechowywać samo moto. (bez homo więc wyjazdy rzadkie). Ew. moto + przyczepka -> mogę ją udostępniać.

Człowiekowi zawsze wiatr w oczy. Wsadził worek pieniędzy w remont crf to teraz okazuje się, że będzie miał pod nosem tor ale na ścigi:(.

6

Odp: Supermoto terror Poznań

Przecież jest tor kartingowy na terenie toru Poznań. Może coś da się poprawić w tym temacie w stosunku do lat ubiegłych.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Supermoto terror Poznań

Tyle lat się nie poprawiło to i w tym nie będzie lepiej, szczególnie, że trzymanie norm głośności przez SM jest mocno dyskusyjne:)

8

Odp: Supermoto terror Poznań

Nie potrzebuje ktoś jakiś olejów? Bo mam możliwość załatwienia praktycznie każdego oleju dostępnego w Polsce, po cenach dla hurtowni.

9

Odp: Supermoto terror Poznań

kapitanmx napisał/a:

Nie potrzebuje ktoś jakiś olejów? Bo mam możliwość załatwienia praktycznie każdego oleju dostępnego w Polsce, po cenach dla hurtowni.

Ja się pewnie do Ciebie zgłoszę po Motula niedługo ;)

KTM SMC 660

10

Odp: Supermoto terror Poznań

Ktoś planuje się w weekend przewietrzyć?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: Supermoto terror Poznań

Ci co biegną Półmaraton!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Supermoto terror Poznań

propo połmaratonu. lepiej brzmi przebieglem polmaraton niz przegiegłem pol maratonu :v

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

13 Ostatnio edytowany przez kapitanmx (2015-04-10 12:16:58)

Odp: Supermoto terror Poznań

Może w sobote jakieś szutry?
http://ifotos.pl/zobacz/201409271_weweexe.jpg
Po drodze fajna kręta droga jest.
To jest mniej więcej w tamtych rejonach: [url]https://www.endomondo.com/workouts/419192892/14625001[/url]

14

Odp: Supermoto terror Poznań

My tu pierdu pierdu ...
ktoś jutro ??

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

15

Odp: Supermoto terror Poznań

Niezły kolarz z Ciebie kapitanmx :D. Nie mogę się doczekać kiedy razem polatamy. Na weekend majowy macie jakieś plany? :P

KTM SMC 660