1

Temat: KLR 650 przestal odpalac

A więc bylo wszystko ok kiedy raz zgasilem i juz nie odpalilem.Bylo to blisko domu wiec przyjechał kolega z lina i pociągnął mnie do domu. Okazało sie ze na popych odpala. Myślałem że czas na regulacje zaworów i to też zrobiłem przy okazji zdarlem glowice splanowalem wytarlem zawory,nowa uczelka i uszczelniacze. Poskladalem wszystko i dwa dni próbuje odpalic.
Może źle szukam? Rozrzad ustawilem na magneto na literce T i gorne zebatki na znaki do krawędzi glowicy. Zapłon trzeba jakos ustawiać? Czy to raczej gaźnik (wwymienilem membranę) bo mam wrażenie ze nie daje paliwa nie wiem dlaczego ale leci paliwo z eezyka na dole komory plywakowej a swieca byla lekko mokra ale krecilem dlugo. Iskra tez mogla by byc lepsza kupic nowa świecę,

2

Odp: KLR 650 przestal odpalac

Mi kiedyś tak nagle zgasł i męczyłem się godzine zeby odpalil, z wielkim trudem, ale odpalil. Potem tylko na pych. Okazało się, że mi się łańcuch rozrządu rozciągnął i przeskoczył, albo tylko rozciągnął juz nie pamietam. Ale skoro dobrze ustawileś rozrzad no to mozna wykluczyć.

3

Odp: KLR 650 przestal odpalac

Właśnie przed chwilą odpalil. Okazalo sie że pomogła nowa świeca. Jeszcze nie jeździłem bo padł akumulator dam znac pewnie jutro czy wszystko ok

4

Odp: KLR 650 przestal odpalac

No i dziwne rzeczy sie dzieja. Wczoraj odpalal dzis juz nie. doszedlem do tego ze na swiecy pojawi sie iskra ale tylko jedna i koniec. Mialem na podmianke inna cewke chinska i to samo, swiece juz trzy sprawdzilem w tym jedna nowa dedykowana. Najgorsze mechaniczne sprawy moge robic ale elektryka to moja slaba strona. Czego tak sie dzieje? Dodam ze akumulator byl pełny a jak juz padal to podlaczylem kablami samochodowy

5

Odp: KLR 650 przestal odpalac

skoro nie ma iskry i sprawdzałeś cewkę, to może spójrz na impulsator i tam szukaj problemu.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

6 Ostatnio edytowany przez piotrek123 (2015-03-19 19:00:19)

Odp: KLR 650 przestal odpalac

Troche to glupie moj błąd ale zasilanie od cewki podlaczylem do klaksonu a z klaksonu do cewki moglem cos spalić?
Edit moto dziala wszystkie kostki przegladniete gdzies musialo przeskakiwac teraz noga nie dziala wiec tak czy siak nie pojeździ :-(