4,291

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wałek w ch*j. CO to w ogóle za zwyczaje, że najpierw wewnętrzne przetargi ? tak to można sobie robić w firmach prywatnych , a nie państwowych placówkach...

2010 - ładny staroć. Do tego pewnie był fabrycznie zdławiony, to te 15 koni ich pewnie zabijało...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,292

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czepiacie się gościa. Jak można go podejrzewać przecież to strażnik miejski ostoja sprawiedliwości ;-) mógł sobie darować tej gadki o roczniku

4,293

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Przekręt przekrętem (norma w naszym kraju), ale gdzie on będzie nim ganiał?
Coś mi się nie widzi aby "ostoja sprawiedliwości" użytkowała go zgodnie z prawem. ;)

4,294

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Biała Podlaska dość mała mieścina i wszystko zazwyczaj wiadomo. W temacie moto siedzę od małego i przez te 30 lat do tej pory wiedziałem, kto co jakie moto ma, tym bardziej cross/enduro/sm. Wiadomo było kto i czym jeździ w policji prywatnie, jakie mają sprzęty służbowe, straż graniczna też wszystko było mi wiadomo. Czym jeździ vice prezydent miasta itp. i jestem w ciężkim szoku bo pierwszy raz słyszę aby było takie moto w straży miejskiej, chyba na strychu trzymali bo garażu nawet nie mają, kilka razy byłem u nich i nic nie widziałem, nic nawet w plotkach o tym nie było, szok. A tak przy okazji, niech komendant się wykąpie w końcu, za każdym razem wali tak od niego, że menel z dworca to chodzący dezodorant fa przy nim. Żonę raz na wymioty zerwało i w trakcie rozmowy wyszła na zewnątrz... Może to przeczyta jakimś cudem i zrobi z tym coś. Reszta też idioci, a to z tym katem to wałek jak ch...j. Ale cóż się dziwić, to biała...

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4,295

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

panowie pytanie proste to i zakladac nowego tematu sensu nie ma.
kupiłem fmx'a, poprzedni wlasciciel twierdzi ze lal olej motul 5000 10w40 no i mowi, ze najlepszy.
ja wyczytałem ze motul 5100 10w40 lepszy do moto a ten 5000 do auta. co polecacie lac?

4,296

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wlej taki jaki serwisowka zaleca. ale jak wlejesz jakikolwiek dobry motocylkowy polsyntetyk bedzie chodzilo jak trzeba

4,297 Ostatnio edytowany przez karol128 (2015-03-10 23:12:07)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Oba najlepsze na pewno nie są. Lej obojętnie jaki, do fmx każdy będzie dobry(10w40,10w50,15w50), jak chcesz najlepszy to pełny syntetyk.

4,298

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

karol128 napisał/a:

Lej obojętnie jaki, do fmx każdy będzie dobry(10w40,10w50,15w50), jak chcesz najlepszy to pełny syntetyk.


Byle motocyklowy. Samochodowe doprowadzą do ślizgania się sprzęgła.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4,299

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Takiego jak serwisowka zaleca wlac nie moge bo o serwisowke w jezyku polskim walcze juz dwa tygodnie i chyba przegram to starcie. W takim razie zamawiam pelny syntetyk. Poeiedzcie mi, w fmx jest mokre sprzeglo? Brak mi takich podstawowych info jak serwisowki nie mam ; (

4,300

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Aż tak kiepsko u ciebie z angielskim?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

4,301

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chlopie jak ty nie wiesz czy masz mokre sprzeglo to lepiej zaprowadz moto do byle jakiego mechaniora i powiedz ze chcesz nowy olej

4,302

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak wlejesz olej to będzie mokre
jak nie wlejesz to będzie suche;)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,303

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy ktoś może mi zmienić w jakimś programie przednią lampę i przedni błotnik na kolor czarny?
http://www.bikepics.com/pics/2015%5C03%5C11%5Cbikepics-2730017-full.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,304

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

poczekaj zaraz zrobię

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

4,305

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie pali się;)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD