4,066

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Orientujecie się ile płaci się średnio w serwisie wymianę tłoka i rozrządu w 4t (robocizna)? Nie chce mi się rozbierać sprzętu i zastanawiam się czy robić samemu czy oddać.

4,067

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Robocizna bez rabatow ok 1200 w aso suzuki a poza ok 600÷800 oczywiscie sama robocizna

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,068

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie lata ktoś w rękawiczkach fox ?
Pytanie mam takowe czy ich rozmiarówka się rożni np od rękawic od alpinestars.
Gdzieś coś obiło mi się o uszy że są mniejsze czy coś.

KTM EXC 450
       SXF 250

4,069

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

karol128 PW

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

4,070

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja mam Foxy i miałem astarsy. Rozmiarówka podobna, ale wydaje mi się , że astars trochę mniejsze, lepiej przymierzyć przed kupnem.

KTM 625 SMC

4,071

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie potrzebuję info gdzie można zrobić bezproblemowo przegląd auta we Warszawie: Ursus,Wola,Bemowo; ostatnim razem jak robiłem przegląd na łopuszańskiej to straszne czepialstwo było za każdą pierdołę.

4,072

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie do przegladów ale zobacz ile masz postów :D  rako zazdrosny w ch*j ! :D

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,073

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

RADIZZLE napisał/a:

ja mam Foxy i miałem astarsy. Rozmiarówka podobna, ale wydaje mi się , że astars trochę mniejsze, lepiej przymierzyć przed kupnem.


Jaki masz model tych Foxów? Bo ja mam Dirtpaw i szczerze mówiąc jestem mocno rozczarowany nimi. Głównie chodzi o rzepy, bo po ok. 4 miesiącach użytkowania rzepy w ogóle nie trzymają. Gdyby nie fakt, że ktoś w sklepie, gdzie kupowałem się pomylił i dostałem dwie pary, to byłbym mocno zirytowany, ale w takim przypadku, to narzekać nie mogę :D Ciekawi mnie po prostu to, czy tylko mój egzemplarz okazał się tak gówniany czy wszystkie tak mają.

Kawasaki KX250F

4,074

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Słuchajcie, czy podeszwa w Formach Raptor Supermoto i Formach Dominator Comp Supermoto jest taka sama?Chodzi o wymienne elementy.

4,075

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gdzie byście polecili zrobić tulejowanie .chodzi o jakaś firmę sprawdzona .potrzebowałbym bym zrobić w yz 250

4,076

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zależy skąd jesteś. Jak ze śląska to [url]http://www.motor-tech.katowice.pl/[/url]

Wiem, że cylindrami też się zajmuje P. Jezierski [url]http://www.baza-firm.com.pl/warsztaty-samochodowe-autoryzowane-serwisy/zabrze/auto-szlif-wojciech-jezierski/pl/131758.html[/url]

Ale chyba nie robi tulei. Nie wiem, zadzwoń. Motor-tech polecam bo robili mi honowanie w WR 450 na selekcję B i wszystko wyszło idealnie. Tuleje też widziałem z motor-techu i też ok.

4,077

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

5 superduków widzianych na terenie Pszczyny na dk1 w kierunku bielska białej. Dwóch leciało na gumie przez skrzyżowanie, sprawka chłopaków stąd czy nie ? Pozdro

4,078 Ostatnio edytowany przez ziomeg (2015-01-17 22:19:05)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy ciągnięcie sprzęgła może wynikać ze zużytych sprężyn docisku sprzęgła? Nowe maja 31mm, a moje mają 29mm.

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?

4,079

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Moze. Zalezy jeszcze ile zuzycia przewiduje serwisowka, 2 mm zuzycia niejoniecznie musi je dyskwalifikowac. Sa jeszcze przekladki i tarcze ktore czesciej padaja niz sprezyny.

4,080

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

używał kto takiego podestu do silnika? Sprawdza się?
http://images.pierce-ecom.com/File/Image.ashx?oid=1136&maxw=640&maxh=640&type=p&allowcrop=false

rmz 250
gas gas txt 250