4,036

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kabat napisał/a:

Za brak przeglądu kwitek na 5 dni i przeciągu tych dni robisz przegląd i ze świstkiem od diagnosty idziesz do wydziału i odbierasz dowód.

Niekoniecznie na 5 dni. Policja ma opcję sprawdzić sobie w bazie danych pojazdów do kiedy OC i przegląd i poprzednich właścicieli, wszystko dosłownie :)
Pokwitowanie na zatrzymany dowód policjant może dać na max 7 dni ale może dać do dnia następnęgo albo zakazać dalszej jazdy jak ma taki humor :) No i wtedy czekasz aż policjant odjedzie albo kołujesz sobie lawetę ew. prowadzisz sprzęt. (na nogach ofc) ale wtedy jesteś pieszym więc pamiętaj o odblaskach po zmroku :D (tutaj odpadają odblaski w moto) :D Podstawa to OC sprzętu.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

4,037

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czyli tylko potwierdziły sie moje domysły. Wszystko zależy od humoru niebieskiego :)

READY TO >> TERROR

4,038

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Humor niebieskiego daje prawie zawsze 7 dni na pokwitowaniu, jak go podkurwisz to ten tydzień topnieje :D

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

4,039 Ostatnio edytowany przez Postrach (2014-12-31 16:49:24)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi podkurwieni w Wigilie chyba za to , że nie mają wolnego zabrali papier i dali świstek tylko na 3 dni, za brak naklejki na szybie bo zmieniana była... i 500zł chcieli wlepić.

4,040

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja dwa lata temu dostałem 500zł za jazdę na gumie po parkingu na który był zakaz wjazdu:D Jak bym 4 godziny miejscówki nie katował to by pewnie nie wpadli:D.... Sprawę przedstawili mi jasno - widełki są między 50 a 500 dostaniesz 500 bo w czasie jak jechalismy do Ciebie dostaliśmy 6 kolejnych wezwań w twojej sprawie... ale z perspektywy czasu widze że i tak byli spoko bo mogli mi większe kuku zrobić z racji na stan techniczny pojazdu i kilka innych.

4,041

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Do stanu technicznego na parkingu nie mogą się przyczepić bo to nie droga publiczna.

4,042

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Postrach napisał/a:

Mi podkurwieni w Wigilie chyba za to , że nie mają wolnego zabrali papier i dali świstek tylko na 3 dni, za brak naklejki na szybie bo zmieniana była... i 500zł chcieli wlepić.

Mi w wakacje tak zrobili jak na nową szybę wymieniłem i jeszcze nie zdążyłem nakleić numerków. Dostałem 50zł mandatu i oczywiście zabrany dowód, potem kazali nakleić i na badania, żeby dostać świstek, że mam taką naklejeczkę i dopiero z tym po odbiór do wydziału komunikacji. Badania 30zł ale całe szczęście w wydziale była spoko babka, jak odbierałem wtórnik to kazała nakleić, zrobić zdjęcie telefonem i wrócić. Dzięki temu obyło się bez badań i zawsze to te 30zł mniej.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4,043

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panooooowie, potrzebuje porady co do druta :D Puścił mi wąż którym wchodzi ciepła woda do nagrzewnicy i z ciśnienia rozjebało to 'przyłącze'. Podczas jazdy mała sauna sie zrobiła :D Na dworze wypizdów, a gruz stoi smutny bez ogrzewania. Wrzuce fotke żeby pokazać skale problemu. Nie wsune węża, bo sam się zsuwa i nawet nie mam mowy żeby go chwycić cybantem. Pytanie jest następujące: jak to dobrze zadrutować żeby nic nie przepuszczało i spełniało swoje zadanie ? Wymiane nagrzewnicy zostawiam na sam koniec troche puzzle i czasochłonne zajęcie

http://oi57.tinypic.com/154c2md.jpg

READY TO >> TERROR

4,044

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jakąś małą rurkę wsadź do środka i na nią naciągnij wężyk

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,045

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

obawiam się że nic na to nie poradzisz bez demontażu nagrzewnicy. Nie wiadomo jak bardzo jest uszkodzone to wyjście/wejście. Możesz spróbować tak jak pisze hacker i wtedy się okaże

Sherco st300  Cabestany Replica

4,046

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Myslałem o tym żeby wsadzić coś na tą złączke albo lepiej wsadzić rurke do środka żeby to rozepchało, chwycic cybantem i dopiero na to wąż. Chciałem to też jakoś obsmarować silikonem, ale szybko stwierdziłem że to głupi pomysł, bo może go wydmuchać/wyssać/zaciagnac do ukladu.

READY TO >> TERROR

4,047

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Targaj nagrzewnice, zdrutujesz, pochodzi z miesiąc i sie coś rozszczelni, pare godzin pracy ale bedziesz mial 100% pewność

4,048 Ostatnio edytowany przez Olaff (2015-01-01 23:46:48)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Póki co i tak musze to zadrutować choćby na pare dni, bo musze dojechac do garazu zeby to rozebrac :D Może komuś wpadnie jeszcze coś do głowy

Ad w sumie ch*j, pojade z glowa za oknem aż tak daleko nie mam :D tak czy siak czekam na czyjeś pomysły

READY TO >> TERROR

4,049

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Znalazlem mój problem z profilu :D

http://img33.olx.pl/images_tablicapl/150158509_5_644x461_bmw-e30-nagrzewnica-elektrozawor-obudowa-swietokrzyskie.jpg

Może ma ktoś dostep do tej części albo potrafi sprecyzować jak sie to nazywa żeby nie kupować całej nagrzewnicy tylko wyjąć z jakiegoś szrota?

READY TO >> TERROR

4,050

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

co to za auto ?

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden