4,021

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Jak nie mam przeglądu w aucie to lepiej zapomnieć dowodu z domu, nie?

Jak będą chcieli to sobie sprawdzą w CEPIKu czy masz [url]https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1[/url]

I im wszystko wyskoczy. Ale możesz próbować.

4,022

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No tak, ale wszyscy tu piszecie o sytuacji poszkodowanego, zakładając że jeździcie bezbłędnie. Problem zaczyna się kiedy stajecie się sprawcą wypadku czy kolizji. Wtedy raczej pouczenie rodziców i rzeczoznawca nie wystarczy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4,023

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Musze dojechac do konkretnego miejsca i tam zostawiam auto. Przegląd skończył mi sie wczoraj i teraz sie zorientowałem. Jestem już umówiony na przeglad po nowym roku

READY TO >> TERROR

4,024

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Musze dojechac do konkretnego miejsca i tam zostawiam auto. Przegląd skończył mi sie wczoraj i teraz sie zorientowałem. Jestem już umówiony na przeglad po nowym roku

zostaw dowód rejestracyjny w domu. 50zł za brak dokumentu

rmz 250
gas gas txt 250

4,025

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metys napisał/a:
Olaff napisał/a:

Musze dojechac do konkretnego miejsca i tam zostawiam auto. Przegląd skończył mi sie wczoraj i teraz sie zorientowałem. Jestem już umówiony na przeglad po nowym roku

zostaw dowód rejestracyjny w domu. 50zł za brak dokumentu

równie dobrze może mieć go w kieszeni :)
tylko aby miał oc osobno

jest tylko jedna klapa

przy braku dowodu sprawdza w bazie danych a tam jest wklepane do kiedy przegląd

ja raz tak miałem

to powiedziałem ze bład w systemie ponieważ OC robiłęm razem z przegladem tego samego dnia :) i jakoś poszło

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

4,026

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hacker33 napisał/a:
gierwi napisał/a:

W Last Lap nabija

widziałem ale uważam, że jego cena jest z kosmosu...chyba, że 70,00zł netto za jedno pssss...to dobra cena?
stąd moje pytanie po ile u innych?

ja w lublinie taki amortyzator bez wentyla nabijalem za 60zl

4,027

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Za brak przeglądu co? Laweta czy kwitek x dni i mozliwosc kontynuowania jazdy?

READY TO >> TERROR

4,028

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Za brak przeglądu kwitek na 5 dni i przeciągu tych dni robisz przegląd i ze świstkiem od diagnosty idziesz do wydziału i odbierasz dowód.

4,029

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w sumie teraz jest ta elektroniczna baza czy masz przegląd czy nie

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,030

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja jutro jadę na przegląd moim 13 letnim samochodem - jest w 100% sprawne, ale znając polską mentalność, będą stękać na przeglądzie, próbując wymusić dodatkowy hajs...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,031

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

levis napisał/a:

ja jutro jadę na przegląd moim 13 letnim samochodem - jest w 100% sprawne, ale znając polską mentalność, będą stękać na przeglądzie, próbując wymusić dodatkowy hajs...

wymuszania hajsu nie lubię, chociaż rozumiem kolesi, którzy robią przeglądy jak w styczniu przyjeżdża ktoś na przegląd na letnich oponach mówiąc, że szkoda mu zimówek (a byłem świadkiem takiej sytuacji rok temu) ...:)

4,032

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie ma wymogu zimówek więc diagnosta do tego nie ma prawa się przyczepić. A tam gdzie ja robię przeglądy to raczej bardziej przymykają oko niż się przypierdalają. także proponuje znaleźć podobną stację i się jej trzymać:)

4,033

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może i nie ma ale później zaczyna pruszyć śnieg i jeżdżą po 30-40km/h i reszte k*rwica strzela:)

4,034

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie tyle co kurwica strzela tylko bardziej to że ryzykują czyjeś życie (tak miałem incydent z kierowcą 3-literowego pojazdu w zimę na letnich nie polecam)

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

4,035

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

levis napisał/a:

na przegląd moim 13 letnim samochodem - jest w 100% sprawne, ale znając polską mentalność, będą stękać na przeglądzie, próbując wymusić do

Przesadzasz, robię przeglądy 21 i 34 letnimi autami, jak nie masz zajechanego trupa to nie mają do czego się przyczepić bo na jakiej podstawie.

DRZ400SM, KTM 990 ADV