1

Temat: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Zapraszamy wszystkich do kliknięcia w "Lubię to!" na górze strony [url]http://www.facebook.com/pages/SUPERMOTOPL/123516470997366[/url] i przyłączenia się do polskiej strefy supermoto na facebooku. Na stronach FB będziemy publikowali rzeczy których nie znajdziecie u nas na stronach (wywiady, wybrane zdjęcia, filmy).  Na stronie pojawiały się będą również linki do najświeższych newsów wrzucanych na [url=http://www.supermoto.pl]www.supermoto.pl[/url]!

Zapraszamy wszystkich którzy chcą być na bieżąco z tematem.

jakubek

2

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Kubuś pojawiły się już błędy ;-)))

HUSABERG 82

3

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

poprawione ;-)))

HUSABERG 82

4

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

jakub napisał/a:

Na stronach FB będziemy publikowali rzeczy których nie znajdziecie u nas na stronach (wywiady, wybrane zdjęcia, filmy).

No to lipa bo nie kazdy ma facebooka  :(

5

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

PeKaWu napisał/a:
jakub napisał/a:

Na stronach FB będziemy publikowali rzeczy których nie znajdziecie u nas na stronach (wywiady, wybrane zdjęcia, filmy).

No to lipa bo nie kazdy ma facebooka  :(

Właśnie - powiedział bym nawet że jest to bardzo dziwne - bo to chyba na stronie powinny być najpierw takie artykuły...

ja też nie mam FB :(

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Popieram przedmówcę...nie każdy uczestniczy w serwisach społecznościowych...

KTM 450EXC-R, SV 1000S, Gas Gas 280txt

7

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Mnie się to też nie podoba. Wiem, że jest FB i nie mam nic przeciwko niemu, ale newsy powinny się pojawiać na stronie sm.pl conajmniej w tym samym momencie co tam jeśli nie najpierw.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

8

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Ja też nie "żyje" portalami społecznościowymi... co nie przeszkodziło mi w założeniu prześmiewczo, szyderczego profilu o nazwie "Czesiek Wiesiek" i tyle... no ale może i macie racje, profil założyłem tylko do obcinania lasek.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

dukeSebo napisał/a:

obcinania lasek.  ;)

inwigilacja przede wszystkim  :D

motoslide.com

10 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-07-05 21:44:02)

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Ja też jestem zwolennikiem newsów na stronie głównej, a nie na jakimś tam FB, i nie mówcie że jeśli nie ma Cię na FB to znaczy że Cię nie ma w ogóle. Jeśli tam ma być więcej niż na stronie supermoto.pl to stronkę trzeba po prostu zamknąć i walimy na naszą klasę lub facebooka.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

ja też tam nie zaglądam

12

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Zbychu jak może Cię nie być na FB?? :D  Gdzie Ty żyjesz? hehe

A tak na serio to też jestem przeciwny tym dziwnym portalom.
Bardzo się cieszę że udało mi się uciec z NK.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Czytam tylko stronę SM PL, FB nie jest dla mnie przydatne, nie korzystam. To subiektywnie.
Obiektywnie-nie cieszyłbym się gdyby z jakiś powodów FB był traktowany z większą troską i sercem niż SM PL.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

14 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-07-05 21:40:33)

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Mam tego fejszbuka , mam nawet strone w subskrypcjach czy jak to tam nazwać , ale wogole tam nie zaglądam i dziwne troche , że strona supermoto.pl jest dyskryminowana  :|

motoslide.com

15

Odp: Profil SUPERMOTO POLSKA na Facebooku

Ja też nie używam FB. Mam nadzieje, że wszystko co dotyczy supermoto trafi też na supermoto.pl. Przeraża mnie ten destrukcyjny wpływ FB na cały świat... zagłada masowa jakaś. Wszyscy tylko fejsbuk i fejsbuk.

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)