16

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Franz napisał/a:
Arrecki napisał/a:

Strona jezeli chodzi o pierwsze wrazenie :KAPITALNA.
Jezeli temat wspołpracy sie rozwinie to proponowałbym na koniec sezonu zrobic w ktoryms kraju cos na zasadzie sm of nations ale skupiajace tylko te 6 krajow. Impreza miała by charakrer pokazowy, ale dobrze wszyscy wiemy ze nikt by nie odpuscił.
Bo  co innego mistrzostwa kraju a co innego np. Puchar 6 ciu narodów.
to była by ogromna promocja dla tej dyscypliny.

koszt wyjajmu toru nie jest wcale taki duzy, a gdyby jeszcze znaleźć sponsora tytularnego....

uwazam ze warto pomyslec i juz trzeba remat ruszac. Kto startuje proste pierwsz trojka mp i pp bo uwazam ze w dwoch kategoriach moglby sie odbywac wyscig.

Co myslicie ?

+ 1 piekna by to była inicjatywa ;-)

juz taka incjatywa powsytała lipiec 2015 r tor tzw trojka Kompleksa 333 Łotwa :) jezeli chodzi o organizacje ogarniaja to łotysze:)

17

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

fajna stronka. Jak coś tam trzeba przetłumaczyć to też mogę pomóc.

Natomiast co do samej stronki jest fajna. Jedyne co mi się nie podoba, to to, że jak się klika np w galerię to otwiera się nowe okno... ja np lubię jak wszystko jest w jednym oknie :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

18

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Z ogólnym forum pomyślimy i będzie trzeba je zrobić też w języku angielskim.

Mogę się tym zająć jakby co, mam trochę doświadczenia w tej kwestii. Miejsce na serwerze też się znajdzie.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

19

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Osoby które mają wyczynowe motocykle i chcieliby wystawić je na tej stronie niech wyślą mi opis po angielsku i zdjęcia na maila: conman@wp.pl zapełnimy trochę giełdę.

20

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Rychu, a gdzie w polach startowych ja i Fabio ??? bo nigdzie nie pojedziemy :):):):) i zobaczymy jak wam pojdzie picie w Rosji :):):)

21

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Olo#75 napisał/a:

Rychu, a gdzie w polach startowych ja i Fabio ??? bo nigdzie nie pojedziemy :):):):) i zobaczymy jak wam pojdzie picie w Rosji :):):)

Sorka, ale brałem to z forum i widocznie się tam nie wpisaliście.

Zaraz się to poprawi :P

22

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Już nawet na Supermoto Central o Waszej stronce piszą.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Swietna inicjatywa ale...
- trzeba poprawic wyglad strony dla urzadzen mobilnych, u mnie na wp8.1 sie troche rozjezdza
- sama lista zawodnikow mogla by byc bardziej "powazna" i czytelna, # nazwa zawodnika i model moto a niektorzy widze ze maja jakies huski o dziwnym oznaczeniu rrrrrrr. :D

Tak wiem ze strona jest w budowie. Jakby cos to siedze troche w grafice i moge od czasu do czasu ogarnac jakis plakat na potrzeby www, male grafiko itp.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

24

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Olo#75 napisał/a:

Rychu, a gdzie w polach startowych ja i Fabio ??? bo nigdzie nie pojedziemy :):):):) i zobaczymy jak wam pojdzie picie w Rosji :):):)

Będę zatem pił z Wami :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

25

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

Crazy napisał/a:
Olo#75 napisał/a:

Rychu, a gdzie w polach startowych ja i Fabio ??? bo nigdzie nie pojedziemy :):):):) i zobaczymy jak wam pojdzie picie w Rosji :):):)

Będę zatem pił z Wami :)

Przecież w Tsunami Team już się podobno nie pije ; p

# 61

26

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

twardy211 napisał/a:
Crazy napisał/a:
Olo#75 napisał/a:

Rychu, a gdzie w polach startowych ja i Fabio ??? bo nigdzie nie pojedziemy :):):):) i zobaczymy jak wam pojdzie picie w Rosji :):):)

Będę zatem pił z Wami :)

Przecież w Tsunami Team już się podobno nie pije ; p

Jak przesłaliście jeździć ze Ślimokym na SM to i picie się skończyło :p
Darek to odział Warszawa i regulamin rożni się od Centrali.

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

27

Odp: Strona Wschodniego Supermoto skupiająca 6 krajów w tym Polska

ktm36213621 napisał/a:

Darek to odział Warszawa i regulamin rożni się od Centrali.

Jak mnie nie wprowadzili na liste zawodnikow to co mam robic. Chyba że regulamin Tsunami zabrania to okeeeej.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30