16

Odp: drugie moto na codzien

Afryka piękna rzecz  ;)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: drugie moto na codzien

hacker33 napisał/a:

Afryka piękna rzecz  ;)

I stanowczo za droga  :/

18

Odp: drugie moto na codzien

SFMario napisał/a:

Hmm.
Lepiej niż sroma kupić TDM model 4TX-jeździłem nim 3 sezony.
Jedyna wada że trochę wieje za mocno i silnik ma silne reakcje na zmianę obciążenia.
A tak moto wąskie (twin) zrywne, można je nieźle obładować, w mieście nie ma problemów a duży prześwit i 18" z przodu pozwala walić po krawężnikach. No i spalanie z kuframi i pasażerem przy stałej prędkości 120km/h-4,7l/100.
Wiadomo jak się dziczy to potrafi urosnąć do 6,5 l.
Rozstaliśmy się tylko dlatego ze nie mogłem znieść huraganowego wiatru (191cm wzrostu).

No ale głównie na miasto to brał bym SV, Z, lub trypla.


yo

A ile sezonów latałeś V-stromem. Uważam że to jeden z najlepszych uniwersalnych motocykli ostatnich lat. No i nie wieje za mocno (mimo moich 193 cm) że o braku reakcji na zmianę obciążenia nie wspomnę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-03-02 20:14:18)

Odp: drugie moto na codzien

Bart248
Z tego co napisałeś, a ja przeczytałem wynika , że chcesz motocykl do jazdy głównie po miescie i niech by nie było to supermoto ze wzgledu tej husqi .
Jedni polecają Ci skutery nakedy lekkie turystyki . Gierwi napisał , że xr 600 na wypad na wakacje z żona sie nie nadaje i miał racje . Ty zaś nie wspomniałeś nic o żonie niewiem może nie masz może nie bierzesz jej pod uwage nie wnikam :D
Ja moge Ci tylko nasunąc pewien szalony pomysł . Masz juz supermoto jest to rzadki widok na ulicach w pewnym sęsie wyrózniasz sie nim wsród skuterów ,sportów, turytyków itd. Dlatego czemu nie miał bys isc ta drogą i nadal byc nie licznym jednoczesnie  nie rozstawajac sie z jednym cylindrem .
Cafe Racer haha  :D  tak  jeden cylinder piekny dzwiek sexowna linia z ubiegłego wieku i spojrzenie przechodniów .
[url]http://www.moto.allegro.pl/item923572757_yamaha_xs_400_xs400_cafe_racer.html[/url]
[url]http://www.allegro.pl/item915211749_yamaha_xs400_xs_400.html[/url] (niedawno ktos ode mnie z miesciny chciał to sprzedać)

Jest jeszcze sporo motocykli tego typu :P ja pokazałem ci tylko to co mi wpadło w oko.
Wracajac do wakacji i żony jesli naprawde chcesz ją zabrac na wakacje motocyklem to tdm v-storm czy nawet sv bedzie lepszym wyjsciem , ale czy żona naprawde bedzie szcześliwa jadąc setki kilometrów ogldajac twoje plecy .Chyba że masz farta i trafiła Ci się żona z podobnymi zainteresowaniami wtedy lepiej kup jej odzielne moto tak zrobisz najlepiej .Troche sie zagadalismy do niczego Cie nie zmuszamy tylko podpowiadamy , ale ostania decyzja należy do ciebie pamietaj.  :D

motoslide.com

20

Odp: drugie moto na codzien

Barteksm napisał/a:

Bart248
Z tego co napisałeś, a ja przeczytałem wynika , że chcesz motocykl do jazdy głównie po miescie i niech by nie było to supermoto ze wzgledu tej husqi .
Jedni polecają Ci skutery nakedy lekkie turystyki . Gierwi napisał , że xr 600 na wypad na wakacje z żona sie nie nadaje i miał racje . Ty zaś nie wspomniałeś nic o żonie niewiem może nie masz może nie bierzesz jej pod uwage nie wnikam :D
Ja moge Ci tylko nasunąc pewien szalony pomysł . Masz juz supermoto jest to rzadki widok na ulicach w pewnym sęsie wyrózniasz sie nim wsród skuterów ,sportów, turytyków itd. Dlatego czemu nie miał bys isc ta drogą i nadal byc nie licznym jednoczesnie  nie rozstawajac sie z jednym cylindrem .
Cafe Racer haha  :D  tak  jeden cylinder piekny dzwiek sexowna linia z ubiegłego wieku i spojrzenie przechodniów .
[url]http://www.moto.allegro.pl/item923572757_yamaha_xs_400_xs400_cafe_racer.html[/url]
[url]http://www.allegro.pl/item915211749_yamaha_xs400_xs_400.html[/url] (niedawno ktos ode mnie z miesciny chciał to sprzedać)

Jest jeszcze sporo motocykli tego typu :P ja pokazałem ci tylko to co mi wpadło w oko.
Wracajac do wakacji i żony jesli naprawde chcesz ją zabrac na wakacje motocyklem to tdm v-storm czy nawet sv bedzie lepszym wyjsciem , ale czy żona naprawde bedzie szcześliwa jadąc setki kilometrów ogldajac twoje plecy .Chyba że masz farta i trafiła Ci się żona z podobnymi zainteresowaniami wtedy lepiej kup jej odzielne moto tak zrobisz najlepiej .Troche sie zagadalismy do niczego Cie nie zmuszamy tylko podpowiadamy , ale ostania decyzja należy do ciebie pamietaj.  :D

Dobrze prawi polać Mu

SM570R była a teraz???

21

Odp: drugie moto na codzien

moze ktos jest zaninteresowany  : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1023921435[/url] , moge sie zamienic na jakies sm

CRF 450 - SPRZEDAM

22

Odp: drugie moto na codzien

No niewiem czy znajdziesz tu jakiegos amatora na r6:P

motoslide.com

23

Odp: drugie moto na codzien

no r6 odpada taka r1 bym sobie strzelił  dresik na targolcu juz kupiłem tylko bresbike brakuje  :/

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest