3,826

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To zmień mechanika skoro tak dyma w dupę ;)

KXF 250 '14

3,827 Ostatnio edytowany przez Aleksander.mx (2014-11-17 16:45:19)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Niekoniecznie musi dymac w dupe. Dla jednego konwersja na SM-a to przekladka koł na 17", dla drugiego zalozenie opon z bardziej drogowym bierznikiem, a jeszcze dla innego to set 17" kółek, wymiana hebla na beringera 6 tłoczkowego, pompy, i zmiany ustawien zawieszenia. Pozatym set kół do EXC na zasadzie plug&play to 3,5 koła za talony albo excele, do tego dochodzą oponki wiec juz 4 tysie musisz wydac.

Pozatym wydaje mi sie ze zmiana koł z enduro na SM to banalna sprawa i każdy powinien sobie zrobić to sam we własnym garazu. to w koncu odkrecenie 2 nakretek i 4 srub

3,828

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Aleksander.mx napisał/a:

Niekoniecznie musi dymac w dupe. Dla jednego konwersja na SM-a to przekladka koł na 17", dla drugiego zalozenie opon z bardziej drogowym bierznikiem, a jeszcze dla innego to set 17" kółek, wymiana hebla na beringera 6 tłoczkowego, pompy, i zmiany ustawien zawieszenia. Pozatym set kół do EXC na zasadzie plug&play to 3,5 koła za talony albo excele, do tego dochodzą oponki wiec juz 4 tysie musisz wydac.

Pozatym wydaje mi sie ze zmiana koł z enduro na SM to banalna sprawa i każdy powinien sobie zrobić to sam we własnym garazu. to w koncu odkrecenie 2 nakretek i 4 srub

Ja wiem, ale nie było mowy o takich cukierkach :)

Gazior napisał/a:

Zagadałem do mechanika i powiedział,że wyjdzie to koło 6k. Niby przerabiali już EXC właśnie na SM i po dodaniu większej tarczy,załozeniu kół,dorobieniu dystansów itd. wyszło 6k.

KXF 250 '14

3,829

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Alpina musi kosztować!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,830

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

to ja za 4k podejmuje sie roboty :P

3,831

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie przesadzajmy, nie są takie drogie :)

http://www.alpina.com.co/wp-content/uploads/2013/09/yogurt-light-interna-alpina.jpg

KXF 250 '14

3,832

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wersja Carbon-Strawberry Light

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,833

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A teraz gruby OFF. W suche, słoneczne dni mam zajebisty problem przy wysiadaniu z samochodu z wyładowaniem elektrostatycznym. Jak dotknę dłonią elementu karoserii to ładunek wali mi po paluchach. Mam już qrwa lęki przy wysiadaniu z auta... Wyczytałem gdzieś że rozwiązaniem może być zastosowanie paska antystatycznego:

[url]http://www.motofakty.pl/artykul/prad-na-karoserii.html[/url]

Czy ktoś miał taki problem i próbował takiego rozwiązania? Pomogło?

Dalej drążąc temat znalazłem coś takiego:

[url]http://www.forumsep.pl/printview.php?t=2475&start=0[/url]

i dopiero teraz mam sranie na stacji benzynowej :/

3,834

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie stosowałem ale uważam, że ten pasek nie jest ściemą.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,835

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Muszę więc spróbować. Rzeczywiście cysterny z paliwem mają takie paski.

3,836

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Myślałem, że tylko ja mam takoe schizy, a auto chce mnie pokarać za styl jazdy i kopie przy wysiadaniu :D to chyba zależy też od ubioru, bo w jednej kurtce kopie mnie okrutnie, a w drugiej mam spokój i zero strachu przed  zamknieciem drzwi

READY TO >> TERROR

3,837

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak to w co się ubieramy na pewno ma na to wpływ. Moje zamiłowanie do zasranych sweterków na pewno mi nie ułatwia sprawy.

3,838

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

oddaj mu, kopnij go też, może się w końcu oduczy jak dostanie pare razy hehe

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

3,839 Ostatnio edytowany przez maniak (2014-11-17 23:33:19)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

Muszę więc spróbować. Rzeczywiście cysterny z paliwem mają takie paski.

Przepisy przewozów ADR wymagają tych pasków własnie.

robocop napisał/a:

oddaj mu, kopnij go też, może się w końcu oduczy jak dostanie pare razy hehe

Zależy w jakim materiale masz fotele to też ma znaczenie.

KTM EXC 450
       SXF 250

3,840

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Na świeżo wypranych ubraniach najwięcej zapodaje