1,306

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Sprawdziłem pogode i jutro lato, tak więc proponuje jutro o 11 zbiorke pod Wieszczem
Polecimy gdzieś poza miasto( asfalt, szuterek, lekki terenik). Będe czekał na Was z Brzozą, przybywajcie :)

DR-Z 400ESM sold

1,307

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Kartooone napisał/a:

Najpierw Swojego palona rozruszaj;)

Dzis kto sie pisze? Szkoda marnowac dnia.

Spokojna twoja rozczochrana... rozruszam szybciej niż myślisz... niech tylko tych drutów się pozbędę  :D a jak nie to obcinam palucha w rękawiczce :lol:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,308

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Myślę że będzie nas przynajmniej 5 SM. Zapraszamy :p

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,309

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja sobie niestety dzień jutrzejszy muszę odpuścić :(
a szkoda, bo się zapowiada spora ekipa

100% Supermoto

1,310

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

i jak Panowie polataliście w ten piękny dzień po mieście czy też okolicach?
Ja jestem w Radomiu, wczoraj polatałem po mieście z 2 godzinki i dziś też, pogoda świetna i znikomy ruch, ronda to tu mają kozackie :-)

yamaha xt660x

1,311

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

A kto dzisiaj około 14 tankował się na stacji BLISKA na rogu Górczewskiej ?? Czarna DRZ z naklejkami DG :) Kolo w kombi czarno-białym Thor ???

Tablica rej na trytki przymocowana :)

1,312

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

kto i gdzie w najbiższym czasie ma zamiar polatać?ja sie pisze na sobotnie popoludnie jak coś.

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,313

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no ja to pewnie będę z dziewczyną siedział wtedy :P ale (jesli będę ja do niej jechał) to może nawet się na trasie spotkamy, bo ona w otwocku mieszka ^^

100% Supermoto

1,314

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

oooo no to przepieknie by było:) to posiedzisz u niej troszkę w Otwocku i ja podjade narobie hałasu^^

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,315

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Deszczowiec czym hałasujesz?

yamaha xt660x

1,316

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja chętnie polatam w sobotę po południu mozna się gdzies ustawić jak z otwocka jestes to mozemy gdzies przy gorze kalwarii i o motocrosowy zachaczyc :)

1,317

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ej... co jest z wami dziewczyny :D latałem wczoraj po mieście o 23-1 w nocy i nie widziałem żadnego terrorysty!
kto dzisiaj chętny na latanie?

p.s. ciotki latam mimo drutów w paluchu, widzę was dzisiaj na ustawce! :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,318

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Ej... co jest z wami dziewczyny :D latałem wczoraj po mieście o 23-1 w nocy i nie widziałem żadnego terrorysty!
kto dzisiaj chętny na latanie?

p.s. ciotki latam mimo drutów w paluchu, widzę was dzisiaj na ustawce! :D

no chyba sobie żartujesz, że nie widziałeś, Dokladnie o 23 latałem okolicami niepodległości puławskiej łazienkowskiej itd;]

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,319 Ostatnio edytowany przez Deszczowiec (2010-05-01 10:49:14)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bajros napisał/a:

Deszczowiec czym hałasujesz?

KTM lc4 640 SM

a dzisiaj nie będzie jazdy, chyba że ktoś chce popływać ? :/

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,320

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

świder wylał? ;p

u mnie sucho, chociaż deszcz zapowiadali.
ale ja dzisiaj latał nie będę, Dziewczyna wpada do mnie :P więc miłej jazdy, tudzież pływania :)

100% Supermoto