3,796

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W lc4 przepaliło kolektor w tym miejscu (czerwona kreska)
http://p1.bikepics.com/2014%5C10%5C31%5Cbikepics-2705786-800.jpg
da rade pospawać ? lałem PB98 , podejrzewam że to główna przyczyna, wcześniej na 95 śmigałem.
miał by ktoś na sprzedaż może tylko ten jeden element kolektora ?
a jak bym chciał zrobić na sztukę, taśma od kominków i metalowe trytki dadzą radę ?

benzyna

3,797

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Da rade pospawać. Ja spawałem w czerwcu w yzf 250 i do tej pory trzyma. Zapłaciłem bodajże 100zł w Piasecznie.

3,798

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

o to super. oddam na regulacje zaworów, to odrazu pospawają migomatem. krzychu, ostatnio się kręciłem w Twoich okolicach, można się kiedyś ustawić

benzyna

3,799

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ludziska, mam zamiar kupić na przyszły sezon moto, rodzi się pytanie czy ciut taniej wyjdzie mi zakup go teraz czy wyjdzie na to samo jak kupie na wiosnę ? Nie mówię tu o "super" okazjach ale o średnich cenach rynkowych. Kolejne pytanie brzmi czy różnica w cenie i stanie lepsza jest u nas czy w UK gdzie przebywam?

3,800

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w uk z aktualnym motem. tylko szukaj z day mot (moto ze swiatlami) bo w pl nie zarejestrujesz bez dziubania.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

3,801

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

na okazje możesz trafić przez cały rok, ostatnio była na forum do sprzedania jakaś DRZta za 7 koła, plus kupienia moto na jesień jest taki, że masz całą zimę żeby go porządnie przeserwisowac, rozebrać silnik na spokojnie, ubrać w jakieś akcesoria, pomalować co tam będziesz chciał, przez zimę jest na to czas i trzeba to wykorzystać. Ja też kupiłem enduro na jesień i mam teraz czas żeby na spokojnie zrobić z niego sm, wymienić i pomalować koła, założyć hebel, plastiki okleinę na to wszystko trzeba czasu ktorego w sezonie nie ma bo się ciągle lata.

wr450f enduro, wiosną supermoto :)

3,802

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hary979 napisał/a:

Nie mówię tu o "super" okazjach ale o średnich cenach rynkowych.

Średnie ceny rynkowe samochodów i zwłaszcza motocykli od dawien dawna na zimę zawsze trochę spadają.

SMC 625 '04 -> TDM900 -> ...??
https://www.bikepics.com/pics/2013/02/14/bikepics-2516302-full.jpg

3,803

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może to troche głupie pytanie ale dobra. Czy można zarejestrować yamahe yz 125?

3,804

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie da się

3,805

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

da sie np w uk

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

3,806

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czyli nie da się:) - bądźmy realistami. Jest co prawda kilka opcji ale ich koszto-chłonność przekroczy wartość sprzętu.

3,807

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Taka prawda a pozatym michu99 patrząc po twoich postach gdzie masz różną rozbieżność bo masz dopiero 15 lat i myslisz o exc 525 wiesz na czym polega użytkowanie takiego sprzętu jak yz 125 ?

KTM EXC 450
       SXF 250

3,808 Ostatnio edytowany przez MICHU99 (2014-11-02 22:50:14)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

maniak wiem jestem po prostu taką osobą, która nie może się zdecydować i ma miliony pomysłów. Mnie można określić takim powiedzeniem ,,wyżej sra niż dupe ma" (przepraszam za słownictwo). A zadałem to pytanie ponieważ oglądałem filmiki na których są yz-tki z tablicami i mnie to zaciekawiło.

3,809

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie krótka piłka warte to coś jest?

[url]http://www.24mx.pl/handbary-twenty-vapor[/url]

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

3,810

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

to są same listki, więc czemu nie. Do enduro akurat

READY TO >> TERROR