16

Odp: FCR 39 - regulacja wys. pływaka

A czy jest możliwość żeby pływak mi sie "utopił" ? Miałem ostatnio niezłe cyrki w KTM-ie SXF 250. Myślałem że mi sie zaworek zawiesił, lub wpadł jakiś paproch ( mało możliwe) bo paliwo mi sie leje ciurkiem z gaznika... rozebrałem wyczyściłem i cholera znowu to samo... Przez 3 lata było dobrze, nic nie grzebałem, moto stało ponad rok nie odpalane, chciałem pojeżdzić i lipa. Macie jakieś sygestie? Możliwe zeby ten pływak utonął?

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

17

Odp: FCR 39 - regulacja wys. pływaka

Jeżeli jest dziurawy to tak.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

18

Odp: FCR 39 - regulacja wys. pływaka

odświeżam

panowie jak macie ustawiony gaźnik w 520 / 525

ja mam iglice na czwartym ząbku od góry - serwisówka mówi o drugim - dałem na trzeci miałem problem z odpaleniem
dysze jak w serwisówce
pływak na 9 mm

a przy pełnej menacie moto zaczyna mi sie dławić

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

19 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2014-08-29 10:50:59)

Odp: FCR 39 - regulacja wys. pływaka

Położenie iglicy nie powinno wpływać na zdolność odpalania.
Zrób gaźnikowi bardzo dokładne czyszczenie i przy najniższym możliwym położeniu przepustnicy wyreguluj wolne obroty. Następnie możesz się zająć pompką przyśpieszającą
Nie wiadomo jakie masz w ogóle dysze.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL