3,661

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wszystko zależy od tego ile masz lat i jaki staż z prawem jazdy. Trudno coś doradzać nie znając szczegółów. Między A1 i A2 kurs jest ograniczony do 10 godz. praktycznych (przynajmniej 3 lata temu tak było jak pracowałem w"branży")

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,662

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

19 i A1 od 2011 i B od polowy 2013. Jestem z tego do dupy rocznika ze nie zalapalem sie na A bo ustawa o A2 weszla jakos pod koniec stycznia X roku a urodziny mam w marcu

READY TO >> TERROR

3,663

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Niestety prawda co do prawka jest inna :/  Własnie zdaje więc wiem.
Bodajże od 1 sierpnia weszły nowe badania, które niczym się nie różnią a kosztują teraz 200 a nie 50 zł.
Co najważniejsze pisząc poprawki nie uwzględnili osoby która mając A1 ubiega się o A2. Wygląda to tak, że na kursie nie masz teorii ale musisz wyjeździć 20 godz :/ Bo zdając z A2 na A lub z B1 na B też nie mamy teorii ale godz jest o połowę mniej czyli na motocykl przypada 10 godz.
Niestety przez to cena kursu na A2 dla osoby mającej A1 jest identczna jak gdyby nie miał tego A1.

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

3,664

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie do dupy. Trzeba myśleć pozytywnie. Jesteś europejczykiem, masz takie same prawa (jazdy) jak Jurgen czy inny Luigi, że o Lousie nie wspomnę. Keep smiling!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,665

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=vwc8RTI8xyc&feature=youtu.be[/url]

READY TO >> TERROR

3,666

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

K2 Akra
Czy mogę nim umyć koła enduro aluminiowe?
Zżera połysk czy nie? Bo coś czytam że jest delikatny dla alu.

Kiedyś jakimś preparatem do mycia silników umyłem koła w rowerze i efekt nie był za wesoły:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,667

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja myłem i git, uważaj tylko na opony, bo robią się białe smugi.

KXF 250 '14

3,668

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mycie to moja branża. Polecam Valet PRO pH neutral snow foam. Piana dobrze myje i nie niszczy anodowanych powierzchni

rmz 250
gas gas txt 250

3,669

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Metys, a to się rozrabia z wodą czy leje bezpośrednio do pianownicy?

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

3,670

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

z wodą panie, ale w mocniejszym stężeniu niż podaje producent

rmz 250
gas gas txt 250

3,671

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

OK, chyba wypróbuję, na razie robię pianę z Dimera i sprawdza się super :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

3,672

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja objebałem akrą wszystko co się da i ładnie myje, nic nie niszczy:)
Tylko świeżo nałożony smar miedziany się nie poddał pomimo kilkukrotnego pryskania.
Płukałem wężem ogrodowym a nie myjką.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,673

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://motormania.com.pl/newsy/kraj/akcja-serwisowa-opony-continental-2007-2014-do-zwrotu/[/url]

KTM 625 SMC

3,674

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metys napisał/a:

mycie to moja branża. Polecam Valet PRO pH neutral snow foam. Piana dobrze myje i nie niszczy anodowanych powierzchni

Metys, kupiłem tą pianę, w jakiej proporcji polecasz ją rozrobić w pianownicy?

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

3,675

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Takie pytanie, ostatnio zauważyłem, że w łuku zaczyna mi pływać przód. To wina złego ciśnienia? W zawieszeniu nic nie regulowałem.