3,721

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Czy ktoś wie co się dzieje dziś w Gliwicach? Przyjechała puszka policyjna i dość długo przyglądała się motorom pod moim biurem. Później wrócili i to samo o pojechali.

3,722

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pewnie kogoś szukają heheh :D

Od jakiegoś miesiąca zrobił się straszny nalot pałkarzy. Czy to Katowice, Gliwice czy Tarnowskie Góry policję można spotkać na każdym kroku. Aż strach na miasto wyjechać.....

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,723 Ostatnio edytowany przez toivias (2014-07-21 17:29:13)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Pewnie kogoś szukają heheh :D

Od jakiegoś miesiąca zrobił się straszny nalot pałkarzy. Czy to Katowice, Gliwice czy Tarnowskie Góry policję można spotkać na każdym kroku. Aż strach na miasto wyjechać.....

To kiedy atakujemy tor RC w Rudzie? :D

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

3,724

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A teraz sie kontrole jeszcze bardziej zwiększą jak wejdzie ta debilna ustawa o 125 na kat B :)

READY TO >> TERROR

3,725

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ostatnio w moich okolicach była akcja " motocykle i quady"   kontrolowali wszystko oczywiście oprócz supermoto ;D
śmiga ktoś w okolicach rybnika albo jakaś ustawka na śląsku na sm ?

3,726

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siema, w Bytomiu i Piekarach Ślaskich jest nadal akcja Motocykle i Quady do końca sierpnia - zatrzymują i sprawdzają papiery : / kumpel wyrwał 2x 300zl za brak kategorii : / 

Chyba efektem jest ostatni wypadek na Bytom - Sójcze gdzie podobno komuś zostało na liczniku 200. ...... :S

Uważajcie.

3,727

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Radzio jak coś to ja chętnie ale dopiero z początkiem sierpnia z racji tego,że czekam na test pań. :) Bo na Rbk coś nudno w temacie SM jest :c Ale zgodzę się bo po Rbk też pełno psiarni się kula ;/

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

3,728

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

na piekarach i tg taka akcja ? no to ładnie, a ja bez prawka .. mieliście tego nie pisać :D jak człowiek tego nie wiedział, to spokojniejszy był

3,729 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2014-07-21 22:55:05)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Z tego co wiem jak gadałem z kolegą który też jeździ na crossie i jest Policjantem generalnie crossów nie ścigają  .
Raz że po co bo :
1 Albo im spierdoli
2 Jedzie kawałek po drodze by dostać się w teren czy na tor

No i sam się zresztą o tym przekonałem jak jechałem na tor a mam jakieś 2 km i parę razy mijałem radiowóz na drodze a że jechałem spokojnie to  tylko popatrzyli i pojechali dalej i to kilka razy

Bardziej ścigają wariatów na ścigaczach ;)

No i kiedyś jak się go zapytałem 
-Czy mogę jeździć bez lusterek ? :)
-A pierdol to  he he

I od tego czasu zakładam lusterka tylko do przeglądu
Choć raz mnie zastawili do rutynowej kontroli trzeźwość, prawko ,dokumenty i nic się nie doczepili że nie mam lusterek .
Wiadomo że zależy też to od policjanta ale ja jestem takiego zdania że jak nie zgrywasz cwaniaka i kozaka to zawsze się idzie jakoś dogadać czy wytłumaczyć

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

3,730

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ponoć tor kartingowy w Tychach jest nieczynny od 23 kwietnia? Ma ktoś potwierdzone info? Troche zonk, bo chcialem jutro skoczyć..

READY TO >> TERROR

3,731

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Cześć. Może mi ktoś napisać gdzie na Śląsku jest/są jakieś tor/tory na których można się pobawić? Mam teraz moto szosowy, ale planuje kupić albo crossa, albo supermoto tyle że nie rajcuje mnie jazda po publicznych drogach, tylko tory. Wiem że na cross jest tor w Kłokocinie, Czerwionce, Petrovicach, Cieszynie więc są w moim zasięgu (Rybnik).  Nie ukrywam że mając do wyboru supermoto albo cross biorę SM, tyle że właśnie wszystko zalezy od dostępności torów. Pozdro.

3,732

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pawel4x napisał/a:

Cześć. Może mi ktoś napisać gdzie na Śląsku jest/są jakieś tor/tory na których można się pobawić? Mam teraz moto szosowy, ale planuje kupić albo crossa, albo supermoto tyle że nie rajcuje mnie jazda po publicznych drogach, tylko tory. Wiem że na cross jest tor w Kłokocinie, Czerwionce, Petrovicach, Cieszynie więc są w moim zasięgu (Rybnik).  Nie ukrywam że mając do wyboru supermoto albo cross biorę SM, tyle że właśnie wszystko zalezy od dostępności torów. Pozdro.

Katowice szopienice ;-) fajny tor na mx, własność niby kopalni, ale jest ziomek co równa hopy i czasem w niedziele dwie dyszki zgarnie,  ale fajny jest, są podjazdy,  przeloty,  piach

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

3,733

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A coś z asfaltu mamy w pobliżu?

3,734

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Najbliżej Wyrazów :)

READY TO >> TERROR

3,735

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Którego właścicielem jest teraz AK Częstochowski i chcą 2600 za wynajem toru na dzień :D To więcej niż Rakietowa czy Kisielin :D