3,511

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No nie wiem. Moze wybuchnac.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

3,512

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Powiedzcie mi czemu wyczynówki o poj 250 w 4t są rzadko spotykane na małych kołach. Rozglądam się za czymś w tej pojemności więc nurtuje mnie to pytanie.

3,513

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Co rozumiesz pod pojęciem wyczynówki? Z seryjnych 250 w supermoto jest tylko WRka do kupienia i ewentualnie nowa CRF :)

READY TO >> TERROR

3,514 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-07-22 08:58:49)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Co rozumiesz pod pojęciem wyczynówki? Z seryjnych 250 w supermoto jest tylko WRka do kupienia i ewentualnie nowa CRF :)

I nie są to rakiety.
Jeżeli chodzi o przerabianie np. YZ 250, RM-Z 250 na supermoto, to o ile w terenie 250 jest ok, to na asfalt będzie za słaba.
To by była taka seryjna DR-Z SM,  tylko trochę lżejsza ze słabszym dołem, która byś kręcił cały czas w okolicach odcinki..

Pozdrawiam,
Piotrek

3,515

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Fajne moze do miasta, alee tak jak piszesz beda sie meczyc na prostych..

READY TO >> TERROR

3,516

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z tym porównaniem do DRZ to bym nie przesadzał ćwiara waży na sucho poniżej 100kg i ma mały bak i mniej oleju wchodzi, DRZ prawie 140 na sucho i wchodzi sporo paliwa

3,517

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

250 na ulicy dupy nie urywa , więc byś cały czas na odkręconej manecie jeździł , szkoda silnika.

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

3,518

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A kto full crossem bez homologacji jeździ po ulicy?:)

3,519

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

konradoz napisał/a:

A kto full crossem bez homologacji jeździ po ulicy?:)

A CRF/ YZ/ RM-Z to co innego? :D A kilka osób jeździ :)

Pozdrawiam,
Piotrek

3,520

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi się tam ćwiara bardzo widzi w SM, może dla tego, że 450 by mnie zamiotła jak trzeba. Oczywiście na tor kartingowy nie mówię o pyrkaniu do pracy i po autostradzie;)

3,521

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

konradoz napisał/a:

Mi się tam ćwiara bardzo widzi w SM, może dla tego, że 450 by mnie zamiotła jak trzeba. Oczywiście na tor kartingowy nie mówię o pyrkaniu do pracy i po autostradzie;)

Pojedź z 2-3 razy na tor, to zobaczysz, że 450+ to dobra droga :)

Pozdrawiam,
Piotrek

3,522

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Na razie brak $$ na wyprawy na tor, ciągle inne wydatki.

3,523

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

200zł w miesiącu znajdziesz ;P

Pozdrawiam,
Piotrek

3,524 Ostatnio edytowany przez hary979 (2014-07-22 12:31:33)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jestem w UK i jak sami wiecie znalezienie sprzęta z homologacją nie jest tu problemem. Byłby to mój pierwszy większy motocykl i dlatego pytam. Moto bym też często wjeżdżał w teren więc DRZ raczej odpada jak na swoją wage a poza tym bardziej odpowiada mi charakterystyka full crossa. Ludzie śmigają 125 w 2t więc czemu nikt nie ma wyczyna o poj 250 w 4t jak to ta sama klasa?

3,525

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hary979 napisał/a:

Jestem w UK i jak sami wiecie znalezienie sprzęta z homologacją nie jest tu problemem. Byłby to mój pierwszy większy motocykl i dlatego pytam. Moto bym też często wjeżdżał w teren więc DRZ raczej odpada jak na swoją wage a poza tym bardziej odpowiada mi charakterystyka full crossa. Ludzie śmigają 125 w 2t więc czemu nikt nie ma wyczyna o poj 250 w 4t jak to ta sama klasa?

Nie wiem jak innych ale mnie w 4t przerażają zawory przez które może się dużo posypać i tanie nie są, a w 2t wymieniasz tylko olej i dbasz o filtr powietrza.