136

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

kik_man napisał/a:

[url=http://www.inter-cross.pl]www.inter-cross.pl[/url]/

miałem po drodze to wstąpiLem osobiście. sklep tylko wysyłkowy ale właściciel dostarczył pod Tesco na prośbę telefoniczna. sprzedał mi za 120 a widzę ze w sklepie internetowym stoi 135. widzialem gdzieś w necie takie same po 124 z tym ze w moim przypadku był to 2gi koniec Polski

Wystawiają na allegro i na stronie.
Tu i tu inna cena.
Jednak patrząc na ebay to i tak jest tanio.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

137

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Ja swoją śrubę zresztą nie pierwszą zrobiłem z nita fi 6mm,  wyciągnąć trzeba tylko ten sworzeń powiercić łeb nita wiertłem fi 4mm i wkleić ori śrubę na kleju dwuskładnikowym ,a kase zamiast na śrubę nie wiadomo za ile przeznaczyłem na dobry olej i paliwo do orania lasu (laski pod remizą  i tak nie zobaczą czy masz świecącą srubeczkę schowana pod gażnikiem)

138

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

kogoś stać to kupuje ;)

KTM 625 SMC

139

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Kogo stać to kobyłę oddaje do serwisu,ale są też ludziska co chcą sami dłubać przy sprzęcie i nie koniecznie musza zakupić wspaniałą śrubę lub też specjalistyczny śrubokręt

140

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Ile może kosztować zamontowanie/wyregulowanie gaźnika w serwisie?

benzyna

141 Ostatnio edytowany przez kik_man (2014-04-16 12:45:17)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

okolo 100 +- pare zl

//edit
mi powiedzieli tyle w serwisie kawasaki. za podmiankę z regulacja równo 100

142

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Dzięki, właśnie miałem do nich dzwonić bo od 10 startują

benzyna

143 Ostatnio edytowany przez kik_man (2014-04-25 13:17:49)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

potrzebuje pomocy. znajomy chce gaxnik z sxa i znalazl cos takiego. sprzedajacy twierdzi ze to z sxf450 fcr41 2010/2011r. problem z tym ze nie pogadam z nim na ten temat bo nie z jest z polski. z mojej strony takie pytania. widze brak tloczka cieplego ssania za to w miejscu gdzie powinien byc wyprowadzony jest w gore jakis kruciec. co to jest ?  w moim fcr tego nie ma. 2 sprawa czy to wogole 41mm bo z tego co wiem wszystkie gaźniki z sxa mialy nr ktory zaczynal sie 41..(38/250... itp) ten ma  jakies cyferki z literkami. ma ktos mozliwosc to sprawdzic albo wie jak to wogole sprawdzic ? no i 3 pytanie co to jest to wygiete cos przy dekielku na linki gazu? ("miedziany" drut zagiety w prawo  ostatnia fotka)
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

144

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Nie jest to gaźnik z KTM-a
To nad zaślepionym to ciepłe ssanie tylko na linkę którą ciągniesz na kierownicę.
To z tyłu: powinna tam być zwykła śrubka. Widać ktoś ja zastąpił jakimś ręcznym pokrętłem made in garage

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

145

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

2 sprawa jest zaworek od powietrza którego w sx być nie powinno. dzięki jeżeli nie jest to Gaznik z ktm to mi wystarczy.

146

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Witam Panowie:-)
Interesuje mnie wątek przerobienia gaźnika FCR 41
  - zaślepiona dysza do pompy przyspieszacza
  - montaż  kitu z  MX 24 ( komora wstępna z dyszą do pompy przyspieszacza )
Nie chodzi o koszty, tylko czy ktoś wypowiadający się w tym temacie Keihin fcr 41 jest w posiadaniu tej przeróbki ?
Może coś więcej powiedzieć, ewentualnie kontakt do takiej osoby:-)
Ja moje moto przerobiłem na każdej płaszczyniec tuning tego modelu ( KTM LC4 640 SM Prestige 06 )
Gaźnik FCR 41 ,mocniejsza sprężyna w pompie przyspieszacza, głowica w Tornado, korba Corrello,tłok CP, wałek rozrządu ( przyrost w dolnym i średnim zakresie obrotowym),
kolektor wydechowy zrobiony na wzór VDB, końcówki Akrapa, sprzęgło Rekl. hamulce braking ( tarcze Batfly klocki ze spieku ) hebel siekiera:-) Ostatni dołożyłem amor skrętu Scotta.
Tak wyglądają moje modyfikacje tego modelu, dlatego pytam o przeróbkę gaźnika bo mnie bardzo zaintrygowała:-)
Jeżeli ta modyfikacja daje takiego kopa jak piszecie ( motor z pod dupy ucieka :-) )  To poszedłbym w te klimaty :-)   
Obecnie mój Kat idzie 180 km/h na przełożeniu enduro 16/42
Będę bardzo wdzięczny za konkretne info w tym temacie .... :-)
Pozdr:-)

147

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Zadałem pytanie praz drugi bo myślałem ze nikt tego nie dojrzał:-)
Ale rozumiem ze opisy które mnie zainteresował w tym temacie Keihin FCR MX 41 jest trochę z bujnej wyobrażani ...........
Chylę czoła :-)

148

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

chwalisz sie sprzetem, w ktorego wpakowales tyle kasy ile warte jest moto. robisz kazdego mozliwego moda zeby wycisnac chociaz pol kobyły i pytasz czy warto pompke pakowac ? wkladaj i ustawiaj cos napewno z tego wyjdzie. 2 sprawa jak masz takiego rodzynka to sie nim pochwal, chetnie zobaczymy

149

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Nie przyjacielu nie chodzi czy warto czy nie.......
Tylko jak mam się z tym bawić i traci czas i nic z tego nie będzie to wole pojeździć :-)
Podeślij  pr. emalia to parę fajnych fotek podeśle >>>>
A jak da radę to telefon to pogadamy.
Pozdrawiam

150

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Pany,

Jest problem. Ostatnio lecimy z chłopakami na awanture i coś kat zaczął mi świrować (chyba gaźnik).
Strzela mi strasznie w kominy i wali marchewami co jakiś czas. Wcześniej taka sytuacja nie miała miajsca, raz na jakiś czas może strzeliło.

Co może być przyczyną ? Kilka dni wcześniej latałem i nic sie nie działo.
Strzelanie w komin z marchewami jest objawem zbyt ubogiej czy bogatej mieszanki?
Dostałem też sugestie , że może się dysze zapchały .

Jakieś pomysły, sugestie ?

KTM 625 SMC