1

Temat: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Witam, od niedawna posiadam motocykl supermoto, jest ktos z  Wroclawia, który posiada podobna maszyne ?

2

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Witaj amigo :D  ogolnie przebywam teraz za granica i nie pochodze z wrocławia ale studiowalem tam troche i zawsze marzylem kiedy stalem w tych korkach o polataniu na supermociarzu gdzies po miedzy autami po chodnikach :)  nie dawno zakupilem bestie i musle ze blizej wakacji bede chcial troche pomieszkac we wrocku i polatac po miescie wiec musimy sie spotkac i polatamy razem :)

3

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Ostatnio z Wrocka mój kumpel kupił KATA LC4 SM także o jedno moto macie mniej ;] Ja aktualnie nie sprowadziłem swojego jeszcze do Wro. No i niestety nie mam jeszcze kół SM.

Wibrator LC4 ;]

4

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

od kwietnia planuję przenieść moto do Wrocka :) jak będzie czas to zawsze można się gdzieś umówić na jakieś latanie ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

5

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Ja latam po Wro i od paru sezonów próbuje skrzyknąć ekipę ale jest naprawdę ciężko.

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

6

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Ja może na wiosnę sprowadzę moto na jeden miesiąc do Wrocka jak uda mi się załatwić jakąś miejscówkę do moto ;]

Wibrator LC4 ;]

7

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Fajnie by bylo wlasnie sie spotkac z kims kto gania SM. Jak cos dajcie znac bo ja juz swoje moto mam we Wrocku

8

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Siema, jestem z Wrocka z okolic Gaju, codziennie upalam wr250x, bo dojeżdżam motorem na uczelnie. Czasami mijam ludzi na sm i myślę, ze można by się wreszcie poznac :) . Moglibyśmy się też kiedyś zgadac na jakiś trening na Rakietowej, albo Niskich Łąkach.

Yamaha Wr 250X

9

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

nie leciałeś czasem dzisiaj tą WR ok godz 11 koło Urzędu Wojewódzkiego ? :)
na Rakietową jak najbardziej chętny :)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

10

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

tak to ja :) wracałem z zawodów wspinaczkowych i jechałem na tor na Niskich Łąkach pooglądac wyścigi na czterech kółkach :)

Yamaha Wr 250X

11

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Witam, od roku śmigam na Yamaha WR250X, jestem z dalszych okolic Wrocławia :P  dokładnie to z Kępna (jakieś 80km).
Studiuje we Wrocku także jakieś nocne atakowanie miasta są jak najbardziej mile widziane.
Jeśli chodzi o ćwiczenie jazdy na kole to polecam dróżkę obok obwodnicy (autostrady) Oleśnickiej. W week zbierają się tam motocykliści na różnych maszynach (jak wiadomo dużo ścigaczy).
Jeśli będziecie robić jakieś ustawki to możecie dać wcześniej znać.  :D

Pozdrawiam

Yamaha WR 250X

12

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Słuchajcie ja trenuje sobie na parkingu kąpielisko KŁOKOCZYCE to jest obok Zakrzowa(za Koroną) jeśli jutro będzie pogoda to też jestem tam na 100% zapraszam Parking to owal, bardzo fajny asfalt dla mnie spoko zero ludzi i samochodów, jeśli jest ktoś chętny to zapraszam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

13

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

[url]http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=wroc%C5%82aw+k%C5%82okoczyce&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.564241,19.753418&ie=UTF8&hq=k%C5%82okoczyce&hnear=Wroc%C5%82aw&t=h&ll=51.150484,17.11089&spn=0.002281,0.004823&z=18&iwloc=A[/url]

W odległości 1km od Parkingu Kąpieliska jest bardzo fajny parking BOSH'a - nie ogrodzony i można się dogadać z ochroniarzami :)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

14

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

W wakajce mam zamiar być moto w waszych okolicach , takze tego oprowadzenie po Wrocku bardzo mile widziane  :D

motoslide.com

15

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Bart03, to moznabyloby sie ustawic kiedy co /?