3,301

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak,
Myślałem, że pójdzie za 40zł teraz to już mi się nie podoba:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,302

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mam pytanko. W przyszły piątek będę miał egzamin praktyczny na prawko na motocykl. Na badaniach lekarskich, lekarz przyczepił się trochę do mojego wzroku i wpisał " lekka krótkowzroczność " w tej karcie, ale o tyle dobrze, że zaznaczył " okulary lub soczewki ". Na co dzień nie noszę ani jednych, ani drugich, bo po prostu nie czuję takiej potrzeby. Jak do tej pory zarówno na egzaminie teoretycznym, jak i jazdach nikt nie pytał się mnie, czy mam. Myślicie, że na egzaminie będą to sprawdzali? W sumie jak powiem, że mam soczewki, to chyba w oczy mi nikt zaglądać tak dokładnie nie będzie.

Kawasaki KX250F

3,303

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mogą sprawdzać. Znam przypadek niedopuszczenia kursantki do egzaminu, bo bajer o soczewkach nie przeszedł.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,304

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W sumie mam już kupione soczewki, ale nigdy w nich nie chodziłem. Ale widać z tego, że lepiej jednak jakoś się przemóc.

Kawasaki KX250F

3,305

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie, smiga tu ktos na Suzuki DR 650 R ?

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

3,306

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Znajomy ma. Kilka razy z nim jeździłem, ale nie znam sprzęta jakoś tak bardzo dokładnie.

Kawasaki KX250F

3,307

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://allegro.pl/kask-fly-kinetic-block-out-2014-cross-kurier-x-2-i4216089280.html[/url] nie bd problemu wystartować w takim kasku w zawodach ?

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

3,308

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak ma metke, a pewnie ma to nie będzie problemu

3,309

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

punk891 napisał/a:

W sumie mam już kupione soczewki, ale nigdy w nich nie chodziłem. Ale widać z tego, że lepiej jednak jakoś się przemóc.

Ja też noszę okulary. Na codzień w nich żadko chodzę a na moto ich nie zakładam. W samochodzie to samo. Jedynie na jazdę w nocy zabieram. Na kursie i  jazdach nikt się nie doczepił, że nie mam okularów, na egzaminie tak samo (ale na wszelki wypadek je zabrałem). Na prawie jazdy mam wybite magiczne oznaczenie 01.01 ale jak dotąd żaden policjant się do tego nie przyczepił, że latam bez :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,310

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-zasady-egzaminu-na-prawo-jazdy/szlsp[/url]

rmz 250
gas gas txt 250

3,311

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pejwul_sm polecam kask z zapięciem DD. Jest bezpieczniejsze i będziesz mógł pojechać w nim na mistrzostwach.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

3,312

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metys według mnie to zly pomysł :)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

3,313

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

" a 132 wstrzymało się od głosu."
Ja się pytam po co oni tam są?

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

3,314

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://forum.supermoto.pl/topic28370-strojenie-silnika.html[/url]

polecam wszystkim dlubiacym przy moto

3,315

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Majster128 napisał/a:

Pejwul_sm polecam kask z zapięciem DD. Jest bezpieczniejsze i będziesz mógł pojechać w nim na mistrzostwach.


Z tego co wiem ten fly ma zapięcie DD

Honda hm w planach crf 2007 replica :D