16 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-04-01 17:33:51)

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Crazy_Russian napisał/a:

Dostałem własnie informację, ze w Przemyslu, chłopaki z moto Jastrząb, wylewają asfalt na hopach. Połowa toru jest już nagumowana, tak jak pisał Senso. Dzięki temu, nawet zwykle szosowe gumy będą trzymać jak slicki.
Dla tyc ktorzy chca pocwiczyc na sucho, to uklad tory ma byc miniatura tego z Pleven.
Będzie się działo!


kto w ogole wymislil prima aprilis  :/  a co ma powiedziec moj kuzyn ktory sie dziisaj urodzil? "jestem w ciazy" hahahahha dobry zart "ja nie zartowalam..." krw...  :o

17

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

ziomalqs napisał/a:
Crazy_Russian napisał/a:

Dostałem własnie informację, ze w Przemyslu, chłopaki z moto Jastrząb, wylewają asfalt na hopach. Połowa toru jest już nagumowana, tak jak pisał Senso. Dzięki temu, nawet zwykle szosowe gumy będą trzymać jak slicki.
Dla tyc ktorzy chca pocwiczyc na sucho, to uklad tory ma byc miniatura tego z Pleven.
Będzie się działo!


kto w ogole wymislil prima aprilis  :/  a co ma powiedziec moj kuzyn ktory sie dziisaj urodzil? "jestem w ciazy" hahahahha dobry zart "ja nie zartowalam..." krw...  :o

- Rodze!
- Ta jasne  :cool:

18 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2010-04-01 19:25:11)

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Chłopaki to teraz jasno.. :D  Odwołanie Gostynia to też 1-szo kwietniowa ściema ?? Mam nadzieję że tak :rolleyes:

Ale trzeba wam przyznać się się wam udało  :D jak przeczytałem to mi zje***ście humor na cały dzień  :P  :P  hehe

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

19

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Pewnie nikt z Was nie uwierzy ;) , ale okazuje sie ze w Przemyslu, nie buduja żadnego toru SM, a klub Jastrzab zrzesza jedynie milośników ornitologii.
Dzis znow wszystko po staremu, czyli pijaństwo w Gostyniu (24-IV), w hotelu Cukropol, a dzień pozniej (25-IV) co trzezwiejsi zmierza sie na torze przy rynku ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

20

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Hehe. To 24-tego w Cukropolu tez beda jakies zawody?

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

21

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

taaa zawody w piciu kopiącego napoju zrobionego przedewszystkim z cukru :P

motoslide.com

22

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

ciechu napisał/a:

Hehe. To 24-tego w Cukropolu tez beda jakies zawody?

Bywaly, dobrym rokiem byl 2008, gdy swit wital zawodnikow na krzeslach w knajpie a okoliczne mieszkanki Gostynia wzdychaly do jezdzcow na stalowych rumakach, byc moze frekwencja urodzin w styczniu 2009 byla takze wyzsza. Kto wie ... :D

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30