1

Temat: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

[url]http://www.supermoto.pl/2010/04/uwaga-przeniesiona-1-a-runda-sm-z-gostynia-do-przemysla/[/url]
PRIMA APRILIS! ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

2

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

potrafia zdolowac czlowieka

3

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

jakiego rodzaju jest nawierzchnia w przemyślu ? obawiam się że jest tam podobny problem jak w Radomiu co Crazy ?

www.propitbike.pl

4

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

psatp napisał/a:

jakiego rodzaju jest nawierzchnia w przemyślu ? obawiam się że jest tam podobny problem jak w Radomiu co Crazy ?

Gdzies czytalem, ze maja zrobic sekcje terenowa z kostek bauma cos na wzor Pleven. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, pewnie nie bedzie idealnych hopek ale za to powinni zdarzyc na czas.

5

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

psatp napisał/a:

jakiego rodzaju jest nawierzchnia w przemyślu ? obawiam się że jest tam podobny problem jak w Radomiu co Crazy ?

Jezdzimy w Przemyslu 2 a czasem i 3 x w tygodniu i będziesz zadowolony bo asfalt jest specjalnie "gumowany" taką maszyną a nie tylko oponami z kartingów i samochodów jak można było zobaczyć w Koszalinie po drifterach
Widziałem na własne oczy też jak wygląda teren i robi wrażenie a ci co nie mają za dużo do czynienia z torem motocrossowym radzę zacząć już trenować  :cool:

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

6

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

wreszcie bedą porzadne skoki dla facetów a nie panienek !!

mi się ta zmiana podoba w takim razie :)

www.propitbike.pl

7

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

psatp napisał/a:

wreszcie bedą porzadne skoki dla facetów a nie panienek !!

bardzo niedbale piszesz i trzeba poprawiac ;)
"wreszcie bedą porzadne skoki dla facetów na panienki !!"

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

8 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2010-04-01 13:01:00)

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Po prostu pięknie  :D  :D  :mad:  z 95km do Gostynia zrobiło mi się 480km do Przemyśla ..... także czarno widzę tą rundę dla siebie... na 80% pass  :|

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

9 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-04-01 13:20:20)

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Zmieńcie proszę w "Wydarzeniach" Gostyń na Przemyśl żeby nie wprowadzał w błąd!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

hacker33: słuszna uwaga zaraz to poprawimy

jakubek

11

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

przynajmniej będę miał bliżej z Lublina więc jest szansa że tam wystartuję. a w ogóle kto jedzie?? jest jakiś transport wolny?? ja bym jechał z Lublina jak by co.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

12

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Ja chciałem jechać do Gostynia na 2 kółkach a teraz to już raczej nie :/

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Dostałem własnie informację, ze w Przemyslu, chłopaki z moto Jastrząb, wylewają asfalt na hopach. Połowa toru jest już nagumowana, tak jak pisał Senso. Dzięki temu, nawet zwykle szosowe gumy będą trzymać jak slicki.
Dla tyc ktorzy chca pocwiczyc na sucho, to uklad tory ma byc miniatura tego z Pleven.
Będzie się działo!

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

14

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

Proszę Cię Crazyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ;)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: Gostyn odwolany! Prima Aprilis

HAHAHAHAHA doba sciema nie jest zła , ja od rana dzisaj chodze z reką w gipsie , a wszyscy mi tylko pisza co sie stało , znowu lezałeś hahaha kurde ja niewiem 1 kwietnia wszyscy powinni byc na takie sciemy przygotowani , a tu wierza haha wystarczy napisac o zmianie toru lub wstawic zdjecie przeswietlenia z przed lat haha. :lol:

motoslide.com