1 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-08-11 16:21:44)

Temat: .

.

2

Odp: .

ja podchodze do mojej dziw....i włączam ssanie podpompuje paliwko czyli takie 2-3 pełne ruchy kopką, ustawiam tłok , kopie i już działa. - to na zimno , na ciepło podchodzę ustawiam tłok kopie i działa :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: .

Myślisz że myjka ciśnieniowa to dobry pomysł? Moim zdaniem lepiej umyć moto przy użyciu środka np. Castrol Greentec przy użyciu pędzelka , szczotki czy co tam masz. Oszczędzasz moto (łańcuch, zimmeringi), a poza tym podczas mycia ręcznego jesteś bliżej maszyny, dotykając możesz sprawdzić czy coś się nie odkręca, nie jest luźne itd..

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: .

Ta

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: .

Ja mam silnik po remoncie i serwisówka zaleca Agip 5w40 , ja będę lał Motul 300V 5w40

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: .

Ale się upierasz przy tym Karcherze. Sponsorują Cię czy co :) ? Ja do spłukiwania używam zwykłego szlaucha (węża) i daje radę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: .

Dobry Karcher nie jest zły :) nie ma to jak potraktować moto biczem wodnym... :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

8

Odp: .

yes :) pełniutki :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9

Odp: .

ja moto staram sie myc jak najdelikatniejszym strumieniem by nie wlac wody do miejsc gdzie jej byc nie powinno.
  Co do odpalania to tu jes strasznie. w sumie to jeszcze nie dopracowałem zadnej specjalnej techniki. zwykle załączam ssanie i robie kilka pełnych kopów by dostało paliwa bydle, nastepnie bez ssania i zapala (jak chce zapalic).
to moj pierwszy motocykl tego typu i tu moje pytanie. jak odpowiednio ustawic tlok? jak napotkam na kompresje, odpreznik, przeskakuje o zabek i wtedy juz kopac?

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

10

Odp: .

ziomalqs napisał/a:
tegma napisał/a:

yes :) pełniutki :)


to mi powiedz ile tam tego lać jeszcze  :D

1,7 Litra - nie masz serwisówki ??

Ja mam chyba ze 4 to Ci podeśle... daj mail :)

Co do ustawienia Tłoka to trzeba wyczuć dziwkę poprostu- nawet nie wiem jak to opisać :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

11

Odp: .

to ja chetnie przygane jakas serwisówke
marszalkowicz.bartosz@gmail.com

bede probował. dizeki

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]