1

Temat: Sprawy funkcjonalności forum

Cześć,
Nie do końca orientuję się jak wyglądają sprawy własności do domeny supermoto.pl oraz forum.supermoto.pl itp. nie mniej jednak chyba czas poruszyć ten temat.
Mamy na forum co raz więcej użytkowników, coraz więcej aktywnych dyskusji i widać, że coś się dzieje; aby wszystko było super(moto) brakuje nam konkretnych zmian na forum. Mam na myśli poprawienie podstawowych funkcjonalności oraz dodanie nowych jeśli będzie taka potrzeba i być może dodanie/zmiana konkretnych działów. Ostatnio była zbiórka na projekt logo; byli chętni a podejrzewam, że forumowe zmiany wsparło by sporo więcej osób i nie koniecznie wymagana była by składka aż po 10 pln.
Wiem, że temat był poruszany przez Prelude ale nie wiem czy coś w tej kwestii się dzieje, dodatkowo moim subiektywnym zdaniem w pierwszej kolejności należy poprawić działanie forum, później zabrać się za stronę (ewentualnie wszystko za jednym zamachem jeśli będą środki i chęci).
Żeby nie być gołosłownym: ile razy zakładane są nowe tematy w tej samej kwestii? Użytkowników odsyła się do wyszukiwarki, która moim zdanie nie działa w ogóle. Sam czasem nie mogę znaleźć konkretnych rzeczy a wiem, że był taki temat już poruszany. Brakuje też powiadomień o nowych wiadomościach w skrzynce, brakuje jeszcze wielu rzeczy jednak bez konkretów (re)organizacyjnych w tej sprawie nie ma się co rozwodzić dalej.
Jeśli temat już był lub obecny właściciel/właściciele domeny uważają, że to nietrafiony temat i lepiej jest jak jest to proszę o skasowanie tematu. Jeżeli jednak jest zainteresowanie i poparcie ze strony użytkowników trzeba zacząć działać w tej kwestii – samo nic się nie zrobi. Na pewno lepiej funkcjonujące forum i bieżąco aktualizowana strona wpłyną na lepszą promocję supermoto – jedyne czego potrzeba to odrobina chęci i zaangażowania.
Pozdrawiam,
Konrad

2

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Nie ten dział.
Temat przeniesiony.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Ja strasznie ubolewam, że naszego 4um nie ma na tapatalku :(. Wszystko jest fajnie, tylko trzeba się dokładnie zapoznać z tematami. Ktoś kto pierwszy raz wchodzi na to forum może mieć problem cokolwiek znaleźć, przynajmniej w moim przypadku tak było.

Drive only as fast as              Kawasaki KX 125 98 (sold)
you have it under control        HONDA CRF 450R HM

https://www.facebook.com/uncatchblevideos

4

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Ja od siebie mogę dodać że fajnie by było gdyby był shoutbox, zawsze ktoś jest na forum, można by o coś spytać, co na pewno wpłynęło by na czystość tematów

Triumph Daytona 675

5

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Sebas napisał/a:

Ja od siebie mogę dodać że fajnie by było gdyby był shoutbox, zawsze ktoś jest na forum, można by o coś spytać, co na pewno wpłynęło by na czystość tematów

+1

KXF 250 '14

6

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Hustler13 napisał/a:
Sebas napisał/a:

Ja od siebie mogę dodać że fajnie by było gdyby był shoutbox, zawsze ktoś jest na forum, można by o coś spytać, co na pewno wpłynęło by na czystość tematów

+1

+2

Drive only as fast as              Kawasaki KX 125 98 (sold)
you have it under control        HONDA CRF 450R HM

https://www.facebook.com/uncatchblevideos

7

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Jestem przeciwny shoutboxowi. Jeden wielki spam, w ktorym ktos moze powiedziec cos sensownego i ta infomacja utonie w gasczu spamu.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

8

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Shoutbox kiedyś był, ale nie był jakimś mega dobrym pomysłem, bo wiadomości były wysyłane 2 na dzień i koniec. Chyba nie każdy ogarniał o co biega

READY TO >> TERROR

9

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

shoutbox jak shoutbox, bardziej by się przydała funkcjonalniejsza wyszukiwarka

10

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

jest parę rzeczy do zrobienia, kwestia określenia potrzebnej kwoty a to musi zrobić właściciel domeny. I pytanie czy podejmie się wprowadzenia zmian

11

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Najprościej zmienić skrypt na IPB np, i będzie wszystko :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

12

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Shoutbox na nie, strona glowna - portal supermoto.pl na biezaco redagowany to jest najwazniejsze a nie klepanie pierdol.

13

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Shoutbox na nie, strona glowna - portal supermoto.pl na biezaco redagowany to jest najwazniejsze a nie klepanie pierdol.

14

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Ze 2 razy już ten temat był poruszany i ...

https://www.bikepics.com/members/81

15

Odp: Sprawy funkcjonalności forum

Do 3 razy sztuka.... A tak serio to sprawa chęci i dobrej woli bo środki wśród forumowiczów na pewno by się znalazły a sam koszt wprowadzenia zmian na forum nie jest tu głównym problemem.
Cezar jasne, że bieżące radagowanie strony głównej jest bardzo ważne ale pełna funkcjonalność forum tak samo. Użytkownicy komunikują się przez forum- nie stronę główną.
Zmiana skryptu na inny to już sprawa dyskusyjna i czy to punbb czy phpbb czy ipb czy inny to już temat na dłuższe dywagacje raczej.