3,001

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

czy mozna ubezpieczyć moto na sam nr VIN ? i co w razie kolizji itp, bo wiadomo spotkanie z policją zakończy się mandatem

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

3,002

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

KML napisał/a:

Jak pasujecie koła z innego moto to wymieniacie tylko łożyska pod daną średnice ośki czy wewnętrzną tuleję w piaście też dorabiacie pod średnice ośki?
Mam możliwość kupić koło na oś 17mm u mnie jest 20mm , łożyska sprawdzałem i dało by jakoś dopasować a co z tuleją któta jest w środku piasty. Rozwiercać ją na 20mm czy wywalić całkiem, wydaje mi się że jak nie będzie tej tulejki na 20mm to łożyska będą szybciej padać.

A może dało by radę dorobić nową ośkę + odpowiednie tulejki/dystanse?

3,003

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A propo tej tuleji o której pisałem wcześniej, czy ona w piaście nie jest tylko po to aby ustaliç odległość pomiędzy łożyskami?
Jej otwór chyba jest ciut większy niż wewnętrzny łożyska bo gdyby otwór był taki sam jak średnica ośki to by się to zacierało.
Dobrze myślę?

Litrowy Gixer

3,004

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Koso napisał/a:

czy mozna ubezpieczyć moto na sam nr VIN ? i co w razie kolizji itp, bo wiadomo spotkanie z policją zakończy się mandatem

Można było rok temu a jak teraz to nie wiem, o konsekwencjach mi tez nic nie wiadomo

3,005 Ostatnio edytowany przez michal_lc4 (2014-03-07 19:05:16)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

KML napisał/a:

A propo tej tuleji o której pisałem wcześniej, czy ona w piaście nie jest tylko po to aby ustaliç odległość pomiędzy łożyskami?

Tuleja między łozyskami jest właśnie po to żeby ustalać wymiar między wewnętrznymi bierzniami łożyski, taki dystans. Jest dość ważna, jeżeli jej nie będzie to łożyska zjedziesz w moment i będą się ciężko obracać ponieważ ściągniesz jak gdyby wewnętrze bierznie do siebie dokręcając przełożoną przez nie ośkę.

SMC 625 '04 -> TDM900 -> ...??
https://www.bikepics.com/pics/2013/02/14/bikepics-2516302-full.jpg

3,006

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie, w drezynach było hydrauliczne sprzęgło? Bo ostatnio widziałem gdzieś grafikę z pompą magury i w kompatybilnych sprzętach była drezyna 2000 i chyba 2003.

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?

3,007

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tylko mechaniczne.
Można sobie dokupić i założyć akcesoryjnie Magurę.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,008

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kodo dostales mandat za brak ubezpieczenia czy za poruszanie sie pojazdem nie dopuszczonym do ruchu? na vin i blache jakakolwiek.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

3,009

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jakie ciśnienie dać do małych kół w hondzie CRF 450 R 2002r?

3,010 Ostatnio edytowany przez punk891 (2014-03-08 13:11:32)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=55TOuXx9aB0[/url]

Ktoś mądry może wytłumaczy, dlaczego tak dziwnie ma tą pompę sprzęgła i czemu to ma służyć ?


@edit
Z tego co teraz zauważyłem, to większość nowszych exc 300 tak ma. Ale w dalszym ciągu pozostaje pytanie: dlaczego tak?

Kawasaki KX250F

3,011

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

punk891 napisał/a:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=55TOuXx9aB0[/url]

Ktoś mądry może wytłumaczy, dlaczego tak dziwnie ma tą pompę sprzęgła i czemu to ma służyć ?


@edit
Z tego co teraz zauważyłem, to większość nowszych exc 300 tak ma. Ale w dalszym ciągu pozostaje pytanie: dlaczego tak?

daj zdjęcie

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,012

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

http://i.imgur.com/ne8IWBJ.jpg

Kawasaki KX250F

3,013

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Napisałeś że większość tak ma.
Więc prosząc o zdjęcie chodziło mi o zdjęcie tej pompy a nie o wstawkę z filmiku na którym nic nie widać.
Nie jest to seryjna pompa ani nie wygląda na rekluse.
Będzie to pewnie jakaś inna pompa od tylnego hamulca w połączeniu z rekluse.
Jak zdobędziesz dokładną fotkę to się wszystko wyjaśni.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,014

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie mogłem znaleźć dokładnej fotki. Jednak myliłem się co do tej " większości ", bo seryjnie mają zwykłą pompę.

Kawasaki KX250F

3,015

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ktoś wie ile przeciętnie kosztuje zrobienie ośki u tokarza?

Litrowy Gixer