2,971

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Taka ciekawostka, bo oczywiście zamówiłem nie tą wersję klamki co potrzeba (do pompy beringera FTE)

Okazuje się, że właściwa kosztuje:

"58613002100 - HANDBRAKE LEVER 2007 - 543,05 PLN" - info z Ktm Olsztyn i Aunera

k.wamać!

https://www.bikepics.com/members/81

2,972

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Rozwierć małym wiertłem ok 2mm dziurkę w klamce na ok 1,5 cm to samo zrób w kulce, która utkniesz od jakiejś klamki, w środek twardy drut + klej do metalu. Jak sie utwardzi to obleć kilka razy izolacją i git.
Dziadki się nie przyczepią ;)

Wiem, wiem troszkę rzeźba, ale lepsze to niz 550 złoty za jebaną klamkę. U siebie w KTM robiłem tak z klamką sprzęgła, bo łamana klamka magury 200 zł ;)

KXF 250 '14

2,973

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie bardzo lubię takie rzeźby, spróbuję kupić tą: [url]http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodView.asp?idproduct=5440[/url]

https://www.bikepics.com/members/81

2,974

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Próbował ktoś zrobić crashpad z przewodu poliuretanowego zamiast takiego podciśnieniowego?

2,975

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Poliuretan jest miętki, najmiększy z przewodów pneumatycznych, poszukaj z poliamidu.

2,976

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Matysek napisał/a:

Próbował ktoś zrobić crashpad z przewodu poliuretanowego zamiast takiego podciśnieniowego?

olej ten wydechowy crashpad. Przy dobrej glebie i tak nic nie da, a przy małej nic wydechowi nie będzie. No chyba, że +1 do wyglądu:)

rmz 250
gas gas txt 250

2,977

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W sumie niepotrzebnie zawracam sobie tym głowę, bo ten wydech wygląda już i tak jak kupa.
Nie wiem czy dawać go do edka na reanimację czy szukać nowego.
Dzięki za rozwianie wątpliwości :)

2,978

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metys napisał/a:
Matysek napisał/a:

Próbował ktoś zrobić crashpad z przewodu poliuretanowego zamiast takiego podciśnieniowego?

olej ten wydechowy crashpad. Przy dobrej glebie i tak nic nie da, a przy małej nic wydechowi nie będzie. No chyba, że +1 do wyglądu:)

Nie żartuj sobie ze nic nie da, mi przy 100 moto poszło na prawą stronę i zrobiło tak z 1,5 obrotu aż opaska prawie sie stopiła do zera a na wydechu ryska minimalna, żeby nie było opaski to wydech bym mógł co najwyżej na śmietnik wywalić, wiec nie pisz głupot.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

2,979

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

mi przy 100 moto poszło na prawą stronę

to ktmy tyle wyciągają?

rmz 250
gas gas txt 250

2,980

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hehe, dowcipniś się znalazł XD

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

2,981 Ostatnio edytowany przez RADIZZLE (2014-03-05 18:32:45)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

Nie żartuj sobie ze nic nie da, mi przy 100 moto poszło na prawą stronę i zrobiło tak z 1,5 obrotu aż opaska prawie sie stopiła do zera a na wydechu ryska minimalna, żeby nie było opaski to wydech bym mógł co najwyżej na śmietnik wywalić, wiec nie pisz głupot.

Dokładnie, miałem podobną sytuację, gdyby nie ten "slider" to miałbym wyruchany komin ;) , nie kosztuje to dużo, a zawsze jakaś tam ochrona.

KTM 625 SMC

2,982

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metys napisał/a:
Dzinkss napisał/a:

mi przy 100 moto poszło na prawą stronę

to ktmy tyle wyciągają?

Hehe, i do tego na drogach publicznych im to wolno, a nie jak bojący sie skośnooki kolega z podwórka;))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

2,983

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

Hehe, i do tego na drogach publicznych im to wolno, a nie jak bojący sie skośnooki kolega z podwórka;))

zakładaj duże koła i dawaj na MX do iławy w niedziele:)

rmz 250
gas gas txt 250

2,984

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

metys napisał/a:
Dzinkss napisał/a:

Hehe, i do tego na drogach publicznych im to wolno, a nie jak bojący sie skośnooki kolega z podwórka;))

zakładaj duże koła i dawaj na MX do iławy w niedziele:)

Niestety musiałem pogonić duże, kat juz na SM:) Wpadniemy tam do ciebie jak sie cieplej zrobi to pokażesz tego demona prędkości:) Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

2,985

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

delta napisał/a:

Taka ciekawostka, bo oczywiście zamówiłem nie tą wersję klamki co potrzeba (do pompy beringera FTE)

Okazuje się, że właściwa kosztuje:

"58613002100 - HANDBRAKE LEVER 2007 - 543,05 PLN" - info z Ktm Olsztyn i Aunera

k.wamać!

sprawdzałeś w dynotechu?

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08