2,881

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Gdzie mogę kupić okleiny na osłony chłodnic prócz blitzów?

2,882 Ostatnio edytowany przez hary979 (2014-02-16 16:12:10)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nurtuje mnie pytanie czemu yamaha w swoich sprzętach montuje 3 zawory ssące a nie jak konkurencja 2? użytkownicy domyślają się dlaczego? dłuższa żywotność zaworów? lepsza reakcja na gaz ? moc, moment? jakieś domniemania lub ktoś wie jaki jest tego powód?

2,883

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ich zdaniem lepsze napełnianie komory spalania. A czy większa moc i lepsza reakcja na gaz to trzeba sprawdzić na mecie wszystkich zawodów.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2,884

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W najnowszym modelu YZ450F 2014r. zrezygnowali z pięciu zaworów i teraz tak jak u większości jest ich cztery.

2,885

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Matysek napisał/a:

Gdzie mogę kupić okleiny na osłony chłodnic prócz blitzów?

Tu był ciekawy temat
[url]http://www.forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=98&t=33030[/url]

2,886

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Niestety, ale jestem kolejną osobą, która odradza jakiegokolwiek biznesu z MOTOR-Tech'em.

Wystrzeliła mi świeca i wysłałem im cylinder razem z nowym tłokiem do honowania. Mieli mi wyhonować pod sel C- 55.97, luz wg wossnera 5 setek. Nawet za nich obliczyłem wymiar cylindra ale co tam.
Kiedy przyszła paczka zwrotna cylinder był praktycznie nie-honowany. Zero świeżych śladów jodełki. Po tym jak zadzwoniłem to zostałem uświadomiony, że więcej się nie dało honować. Dobra miałem już to w dupie i nie chciałem się kłócić.
To było kilka mies temu i nie o to przede wszystkim się tutaj rozchodzi.

Ostatnio na treningu skończył się tłok (wspomniany wyżej spasowany w motortechu) Zdjąłem cylinder i oddałem do pomiarów- wyszło, że powinna pójść sel B nie C.
A ja się dziwiłem czemu samoistnie padł po niespełna 23 mtg..
Nie polecam. Nie chodzi już nawet o te 70 zł za honowanie, ale o podejście do sprawy i "profesjonalizm" tego zakładu...

KXF 250 '14

2,887 Ostatnio edytowany przez Matysek (2014-02-19 10:50:04)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chcę przymocować lampkę do tylnego błotnika od spodu,ale nie chcę go dziurawić. Jak myślicie,czym to przykleić? Myślę o kleju do szyb, bo on by złapał porządnie tym bardziej,że powierzchnia styku na lampce jak i błotniku jest płaska i dobrze by złapała.

2,888

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Klej do szyb da rade. Wiadomo czyszczenie dobre wczesniej i pozniej odpowiedni docisk najlepiej 24h

525 EXC

2,889

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Klej do szyb spokojnie da radę, on da radę ze wszystkim :D
Pamiętaj, aby przed przyklejeniem odtłuścić obie powierzchnie benzyną ekstrakcyjną/nitrem/zmywaczem silikonowym. Ewentualnie jeśli boisz sie, że może nie trzymać to możesz przematować drobnym papierem ściernym i odtłuścić. Po przyklejeniu dociśnij czymś na całą noc i będzie okej  ;)

GasGas FSE 400 SM

http://www.bikepics.com/members/huntrr/
http://p1.bikepics.com/2014/10/31/bikepics-2705839-800.jpg

2,890

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Matys jaką lampkę? oliwną? to najlepiej na kiero zawieś. A jak nie chcesz dziurawić to polecam:
http://www.ventia.pl/pliki/ventia/produkty/Wentylacja_klimatyzacja/Tasma_szara_tekstylna.jpg

2,891

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zajebiesz parę razy kamieniem spod koła i będzie po lampie ;)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

2,892

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

subek napisał/a:

Zajebiesz parę razy kamieniem spod koła i będzie po lampie ;)

Ale to jest coś takiego: [url]http://allegro.pl/lampa-tyl-led-z-blotnikiem-enduro-cross-i3957382734.html?source=mlt[/url]

2,893

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A dlaczego nie chcesz wiercic ?

2,894

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wierć normalnie, na śruby idzie pójdzie okleina i będzie ok. U mnie tak jest i wszystko ok.

KXF 250 '14

2,895

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hustler13 napisał/a:

Niestety, ale jestem kolejną osobą, która odradza jakiegokolwiek biznesu z MOTOR-Tech'em.

Wystrzeliła mi świeca i wysłałem im cylinder razem z nowym tłokiem do honowania. Mieli mi wyhonować pod sel C- 55.97, luz wg wossnera 5 setek. Nawet za nich obliczyłem wymiar cylindra ale co tam.
Kiedy przyszła paczka zwrotna cylinder był praktycznie nie-honowany. Zero świeżych śladów jodełki. Po tym jak zadzwoniłem to zostałem uświadomiony, że więcej się nie dało honować. Dobra miałem już to w dupie i nie chciałem się kłócić.
To było kilka mies temu i nie o to przede wszystkim się tutaj rozchodzi.

Ostatnio na treningu skończył się tłok (wspomniany wyżej spasowany w motortechu) Zdjąłem cylinder i oddałem do pomiarów- wyszło, że powinna pójść sel B nie C.
A ja się dziwiłem czemu samoistnie padł po niespełna 23 mtg..
Nie polecam. Nie chodzi już nawet o te 70 zł za honowanie, ale o podejście do sprawy i "profesjonalizm" tego zakładu...

Szkoda że Woryna zszedł na psy