61

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Dla mnie goście na motocyklach typu SM,enudro i cross to rodzina, koleś na ścigu jest po prostu motocyklistom. A jeżeli już tak mówisz o tej rodzinie to co, w rodzinie można sobie kraść ? ;D. Fuck logic

62

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Co ma napis Ferrari, porsche, mercedes do napisu "Nakurwiam Terror Zachowaj Dystans" ? "Dla mnie goście na motocyklach typu SM,enudro i cross to rodzina, koleś na ścigu jest po prostu motocyklistom" Pomógłbyś mi jakby mi się coś stało ? Odmachnąłbyś LwG ? (Mówię jakbym jechał na swoim Suzuki GSX-R 600, A nie na kingway'u.) Myślę, że byś pomógł i odmachnął LwG, więc nie pier*ol, że nie jesteśmy "rodziną".
To jest śmieszne z Waszej strony. Rozumiem jakbym w 100% skopiował Wasz projekt, ale u mnie na bluzie znajdziesz tylko ten sam napis, ale bluza nie jest przeznaczona dla SM tylko raczej dla ścigów, a to, że ktoś kupi ją sobie na skuter to mnie dupa obchodzi, bo to on sobie wiochy narobi nie ja.
Mógłbym się zapytać czy macie ten napis zastrzeżony tylko dla Was ? Jeżeli nie to nie ma tematu, bo ja staram się dogadać, być miłym, a wy dalej swoje.

63

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

LubieZapier...ać napisał/a:

, a to, że ktoś kupi ją sobie na skuter to mnie dupa obchodzi, bo to on sobie wiochy narobi nie ja.

Wiochy narobi wszystkim... bo napis będzie kojarzony z skuterami... Poza tym napisał powstał na forum, jego unikalność należy że ma go garstka osób a nie masowa produkcja, którą kupi każdy :)

UrbanStreetWorkshop
#444 KTM 530EXC Supermoto
         KTM 300EXC enduro
https://www.youtube.com/user/yamahadt1998

64

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Powiem Ci, że w pewnym sensie się mylisz, bo jeżeli by miała to kupować gimbaza to mamusia musi zrobić przelew na bluzę, a jak zobaczy na bluzie Lubię Zapie*alać i "Nakurwiam Terror Zachowaj Dystans" to raczej synusiowi spuści łomot za pomysły. Ja bym się pod tym względem nie martwił. Każdy z nas tutaj jest motocyklistą :) Po co my się Panowie kłócimy !? Okej jeżeli wzięliby ten pomysł jacyś biznesmeni i zrobili sobie z tego jakiś posrany zarobek... A ja to robię z czystej pasji, a nie zarabiania pieniędzy ...

65 Ostatnio edytowany przez MEPH (2013-12-27 16:08:26)

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

LubieZapier...ać napisał/a:

Co ma napis Ferrari, porsche, mercedes do napisu "Nakurwiam Terror Zachowaj Dystans" ? "Dla mnie goście na motocyklach typu SM,enudro i cross to rodzina, koleś na ścigu jest po prostu motocyklistom" Pomógłbyś mi jakby mi się coś stało ? Odmachnąłbyś LwG ? (Mówię jakbym jechał na swoim Suzuki GSX-R 600, A nie na kingway'u.) Myślę, że byś pomógł i odmachnął LwG, więc nie pier*ol, że nie jesteśmy "rodziną".
To jest śmieszne z Waszej strony. Rozumiem jakbym w 100% skopiował Wasz projekt, ale u mnie na bluzie znajdziesz tylko ten sam napis, ale bluza nie jest przeznaczona dla SM tylko raczej dla ścigów, a to, że ktoś kupi ją sobie na skuter to mnie dupa obchodzi, bo to on sobie wiochy narobi nie ja.

Po 1. póki co to pewnie jedynym motocyklem którym jeździłeś jest ten w centrum handlowym, więc już nie rób z siebie wielkiego motocyklisty, bo propagowanie tych wszystkich tekstów w niczym Ci nie pomaga, tym bardziej nie robi z Ciebie motocyklisty i nie zaprzeczaj, bo wystarczy spojrzeć na Twój nick.

Po 2. skoro tak Ci się spodobała nasza bluza, to dopisz się do listy, wpłać kasę, a jestem pewien, że JERY z chęcią Ci taką zorganizuje, a co więcej.. będzie UNIKALNA :)

No i jeszcze jedno.. inaczej wyglądałaby cała ta sytuacja, gdybyś najpierw się zapytał, czy możesz użyć tego hasła.. bo przecież wiesz do kogo należał pomysł no nie? :)

Suzuki DRZ 400 '07 - sold
Suzuki RMZ 250 '04 - sold

https://www.facebook.com/CunningRiders

66 Ostatnio edytowany przez LubieZapier...ać (2013-12-27 16:19:53)

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Po 1. Jeździłem już na motocyklach.
Maszyny którymi jeździłem to:
1. Simson s51
2. Yamaha DT 50
3. Honda CBR 125
4. Aprilia Rs 125 <--- Na niej miałem wypadek prawie śmiertelny
5. Honda CBR 250
6. Teraz Suzuki GSX-R 600
Dalej twierdzisz, że niczym nie jeździłem i nie miałem ? To są/były moje sprzęty. Motocyklista to nie człowiek z motocyklem, a człowiek który kocha tą pasję, a więc nawet mógłbym nie jeździć na tym co miałem :)

2. Podoba mi się Wasza bluza, ale jak sam napisałem - Wolę ścigacze. Przepraszam jeżeli kogoś to uraziło.
Mój nick to po prostu nazwa FanPage'a.

EDIT: nie doczytałem do końca. To, że należy akurat do Waszego forum nie wiedziałem. Dowiedziałem się dopiero jak kolega Rudy102 zaczął po mnie jechać.

67

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

LubieZapier...ać napisał/a:

4. Aprilia Rs 125 <--- Na niej miałem wypadek prawie śmiertelny

Zniszczyłeś mnie...

Pozdrawiam,
Piotrek

68

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Pisz co chcesz. Nie, ja twierdzę że dalej jesteś kompletnym zerem i dalej mnie w tym utwierdzasz, pisząc te bezsensowne teksty. No ale to Twoja pasja rozumiem, LWG i szerokości.

Co z tego, że wolisz ścigacze? Skoro Ci się podoba to ją kup i po problemie, przecież napis "supermoto.pl" Cię nie hańbi, to też motocykliści, a oni mają pasje no nie? A nie wzbogacasz się cudzym pomysłem.

Suzuki DRZ 400 '07 - sold
Suzuki RMZ 250 '04 - sold

https://www.facebook.com/CunningRiders

69

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Niby czym Cię zniszczyłem Piotrku ?

70

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

MEPH napisał/a:

Pisz co chcesz. Nie, ja twierdzę że dalej jesteś kompletnym zerem i dalej mnie w tym utwierdzasz, pisząc te bezsensowne teksty. No ale to Twoja pasja rozumiem, LWG i szerokości.

Co z tego, że wolisz ścigacze? Skoro Ci się podoba to ją kup i po problemie, przecież napis "supermoto.pl" Cię nie hańbi, to też motocykliści, a oni mają pasje no nie? A nie wzbogacasz się cudzym pomysłem.


Przeszkadza mi to, że na przodzie bluzy jest SM. To mi przeszkadza, wolę ścigacza.

71

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

mallly200sx napisał/a:
LubieZapier...ać napisał/a:

4. Aprilia Rs 125 <--- Na niej miałem wypadek prawie śmiertelny

Zniszczyłeś mnie...



http://s9.postimg.org/5ks925sun/999259_539532102776393_1933961034_n.jpg


Dalej masz coś do powiedzenia ?

72

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Szpanowanie wypadkiem to sobie możesz na tych gimbusiarskich fanpejdżach. Jesteś zerem kradnącym pomysły. Nie ma co więcej tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiesz.

73

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Ten wypadek jest nieistotny tutaj.  Nawet nie zapytałeś, tylko jak śmieć to zrobiłeś. Zajebałeś. Po to robimy własne projekty forumowe żebyśmy byli unikalni, a nie po to żeby ktoś zajebał pomysł i potem kojarzony z gimbazą bo gnoje będą zasuwać w bluzie z takim napisem. Co do przelewu to ja jako 16 latek czy tam 15 latek miałem już konto i robiłem przelewy, a jak nie matka to zrobi przelew starszy kolega...
Jeszcze raz, zajebałeś pomysł. Nie masz nic na swoją obronę. 0.

74

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Mówicie co chcecie :). Ja kończę z Wami dyskusję.

75

Odp: Skradziony pomysł z bluzy supermoto.pl

Kończysz, bo nie masz argumentów. Wycofaj tą bluzę zrób z własnym napisem i będzie ok.