61

Odp: Stary KTM - odbudowa

nie będzie końcówki wydechu? może jakąś pod ogon, coś jak w sxv

62

Odp: Stary KTM - odbudowa

to przy okazji mozesz jakis filmik wrzucić jak chodzi to bydle ;D

KTM SMC 625

63

Odp: Stary KTM - odbudowa

Wygląda mistrzowsko !! Twoje podejście do tematu jest profesjonale, uwielbiam takie projekty, jak widać, nawet ze starego "kondona" można zrobić ideał, gratulacje i czekam na finalną relacje :D

64

Odp: Stary KTM - odbudowa

nooo miętowo ...  :)  super wygląda front z tą lampą.... od mt 03  ?

wr 250x

www.bikersbook.pl

65

Odp: Stary KTM - odbudowa

Witam

Tak lampa od mt 03

66

Odp: Stary KTM - odbudowa

Tak wygląda finalnie  :


PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

Pozdrawiam

67

Odp: Stary KTM - odbudowa

Nie ogarniam po co z tylnego stelaża takie U zrobione, ale poza tym ciekawy sprzęt, indywidualny.

https://www.bikepics.com/members/81

68

Odp: Stary KTM - odbudowa

Wygląda fajnie, ekstrawagancko, ale nie ukrywam, że moje wyobrażenie na temat końcowego efektu było inne.  Ale i tak wielkie propsy, pozdrawiam ;)

69

Odp: Stary KTM - odbudowa

Jak dla mnie trochę stelaż za wysoko ale poza tym to mega! :D Wrzuć jakiś filmik jak to chodzi na tym wydechu.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

70

Odp: Stary KTM - odbudowa

fajny customowy SM wyszedł, osobiście jedynie tylni stelaż bym zmienił parę/paręnaście stopni mniej wygięcia do góry, dorobić jakiś zadupek (laminat/carbon) i gitara :D

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

71

Odp: Stary KTM - odbudowa

skrócić i obniżyć tył, takie moje zdanie. Reszta miażdży wszystko ! Gratulacje wytrwałości :D

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

72

Odp: Stary KTM - odbudowa

gratuluje efektu i wytrwalosci. teraz wrzuc film jak gada i na gume idzie ;)

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

73

Odp: Stary KTM - odbudowa

Ładny :) ale widzę, że już na sprzedaż :( co planujesz dalej?

74

Odp: Stary KTM - odbudowa

Witam

Dzięki za miłe słowa

Dlaczego jest taki wygląd a nie inny,pierwsza sprawa to wibracje.Tak wyglądał oryginalny tylny błotnik,dość mocno popękany :

PunBB bbcode test

Tylna część motocykla jest najbardziej narażona na drgania i dlatego zdecydowałem się na pozbycie części plastikowych w ogonie.Jest jeszcze jedna sprawa a mianowicie celem było,stworzenie czegoś innego.Motocykl miał mieć wyraźną linię,zwłaszcza jego tylna część.Już w poprzednim projekcie starałem się dążyć w tym kierunku aby tłumik nie "psuł" tylnej linii.

PunBB bbcode test

Zgadzam się że wyszło bardziej customowo i KTM  nie wygląda jak typowy supermoto ale taki był cel.

Pozdrawiam

75

Odp: Stary KTM - odbudowa

Cały projekt wyszedł cudownie, tylko dlaczego Ktm znalazł się na sprzedaż na części? :(

KTM LC4 SM/Enduro