46 Ostatnio edytowany przez kabat (2013-12-10 01:12:38)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

następny link : [url]http://www.racing-planet.pl/przewody-paliwowe-rozne-kolory-p-1285-1.html?cPath=19135_9858_9866[/url]

[url]http://www.re5pect.pl/przewod-podcisnienia-6-3-mm-1-m-samco.html[/url]

47

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

dzięki bardzo ale przewody to najmniejszy problem. prośbą numer 2 kolego do ciebie. sprawdź w wolnej chwili jak u ciebie wygląda luz na całym wózku w gaźniku przód-tył, oczywiście jak nadal go masz na stole

48

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Nie ma sprawy, pomierze i podesle info, bo jeszcze nie zamontowalem, ale to dopiero po 20stym bo dopiero wtedy bede w Polsce...

49

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

tu nic raczej nie pomierzysz, chodzi o to żeby
poprostu zerknąć

50

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Może zmierzyć luz szczelinomierzem albo zmierzyć średnicę kółek.
Sam jestem ciekaw.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

51

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

kółka to sytuacja nastepujaca. 3 sa na łożysku które jest wprasowane na czopa wózeczka, a jedno to poprostu kawałek plastiku ktory siedzi na wózeczku bez lozyska. takze wimana samych kółeczek odpada, raczej z calym wozkiem. . . .
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

taka sytuacja nr2. iglica po wyjeciu wozka. .  okazało sie ze ona na koncu jest jakas skorodowana. troche szuwaksu do gaźnikow i szmaty po czym wyszly 2 wżery/ wgłębienia, ktorych raczej byc nie powinno
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
zdjecia robione telefonem jak bedzie trzeba zrobie w makro aparatem.

52

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Iglica na kibel.
Pytanie tylko czy jakby była lux to by pasowała czy nie.
Czy tak czy siak byś zmieniał dysze i iglicę na tą z LC4?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

53 Ostatnio edytowany przez kik_man (2013-12-10 13:50:03)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

docelowo mialo wszystko pracowac w lc4 wiec napewno musialbym to jakos dograc. ciekawy jestem czy reszta czy jest ok po tym co zobaczylem na pierwszy rzut oka chociaz wozek, plytka przepustnicy, iglica to najwazniejsze graty. nic pozatym chyba nie moze sie zjebac od uzywania, a raczej nie powinno

54

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

haker jakiego ty masz fcra w bergu ? jak to jezdzilo i pracowalo z z delikatnum luzem na jalowym  ? ja postaram sie ogarnac szczelinomierzem ile jest pomiedzy kółeczkiem a prowadnica, tzn powierzchnia na ktorej koleczko pracuje

55

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

FCR 39 MX
Luz zauważyłem jak zmieniałem ostatnio iglicę.
Luz mam dość sporawy, jednak nie zauważam tego po pracy silnika.
Obroty mi nie falują, nie słyszę stuków dochodzących z gaźnika.
Ogólnie tak sobie myślałem, że pewien luz musi być ponieważ w innym przypadku nie obracały by się te kółka na przepustnicy.
Luz ten również powinien być w pewnym sensie eliminowany przez uszczelkę która jest między blaszką przepustnicy a wózkiem od przypustnicy.

Znalazłem też gdzieś takie wymiary tych rolek
ta pojedyncza 18,5mm
pozostałe trzy 18,9mm

Jak ktoś ma w miarę nowy gaźnik w rękach to mógłby zmierzyć i podać wymiar tych rolek.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

56 Ostatnio edytowany przez kik_man (2013-12-10 18:48:43)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

wlasnie sam to przemyslalem ze koleczka nie moga sie obracac majac powierzchnie styku z przednia i tylna czescia gaźnika, iglice gdzie kupowales? musze jeszcze ogarnac glebiej gaźnik, ciekaw jestem jak wygalda element gdzie pracowala iglica
EDIT
w jaki sposob dobrac iglice bo nie za bardzo ogarniam i nie wnikalem nigdy w ten temat a w ktm sklep jest kilka modeli

57

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Stockowa iglica w 660, 625 SMC i SXC to OBDVT.

58

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Iglice, dysze kupuje w serwisie KTM bo najtaniej.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

59 Ostatnio edytowany przez kik_man (2013-12-10 23:42:54)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

inne dostępne iglice w jaki sposób wpływają na prace gaźnika/silnika bo wg katalogu do danego modelu na przykładzie 625 dostępnych jest kilka modeli. czym to się różni? a z dyszami jak ( seryjny kolektor, końcówka przelotowa higashi dedykowana do lc4) bo z tego co wiem to fabryka przewidziana jest na fabryczny kompletny wydech. przyszedł mi do głowy komplet jd gdzie mamy 2 różne iglice ale to zza oceanu

60

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Jeżeli masz kupować iglicę i kilka dysz to możesz zainwestować w zestaw JD.
Co do iglicy to tak jak wyżej napisane jest to fabryczna iglica montowana chyba we wszystkich KTM-ach i Husabergach.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD