91

Odp: pierwsze supermoto

taboret na plecy i w droge  :o

a tak na powaznie to bys cos wiecej powiedziala o tym jaki chcesz moto tzn. bardziej wygodny/mniej, mocny/sredni itp, ile ma palic...

92

Odp: pierwsze supermoto

ziomalqs napisał/a:

taboret na plecy i w droge  :o

a tak na powaznie to bys cos wiecej powiedziala o tym jaki chcesz moto tzn. bardziej wygodny/mniej, mocny/sredni itp, ile ma palic...


myslalam konkretnie o drz, ale wlasnie ta wysokosc mnie odrobine przeraza. bo z tego co wiem nie powinnam miec problemow z okielznaniem go. 125 przychodzilo mi do glowy z racji na nieduze doswiadczenie, ale sledzac watek coraz bardziej przekonuje sie, ze drz to obry wybor :) bo faktycznie 125 moze mnie szybko znudzic. zapewne bede cos wkrotce kupowac, wiec wtedy bede ewentualnie dopytywac ;)

93

Odp: pierwsze supermoto

PJ napisał/a:
ziomalqs napisał/a:

taboret na plecy i w droge  :o

a tak na powaznie to bys cos wiecej powiedziala o tym jaki chcesz moto tzn. bardziej wygodny/mniej, mocny/sredni itp, ile ma palic...


myslalam konkretnie o drz, ale wlasnie ta wysokosc mnie odrobine przeraza. bo z tego co wiem nie powinnam miec problemow z okielznaniem go. 125 przychodzilo mi do glowy z racji na nieduze doswiadczenie, ale sledzac watek coraz bardziej przekonuje sie, ze drz to obry wybor :) bo faktycznie 125 moze mnie szybko znudzic. zapewne bede cos wkrotce kupowac, wiec wtedy bede ewentualnie dopytywac ;)


moze sie wstrzymaj, dozbieraj $ i kup drz ;) to juz na pewno ci posłuży na parę lat.

94

Odp: pierwsze supermoto

PJ napisał/a:
ziomalqs napisał/a:

taboret na plecy i w droge  :o

a tak na powaznie to bys cos wiecej powiedziala o tym jaki chcesz moto tzn. bardziej wygodny/mniej, mocny/sredni itp, ile ma palic...


myslalam konkretnie o drz, ale wlasnie ta wysokosc mnie odrobine przeraza. bo z tego co wiem nie powinnam miec problemow z okielznaniem go. 125 przychodzilo mi do glowy z racji na nieduze doswiadczenie, ale sledzac watek coraz bardziej przekonuje sie, ze drz to obry wybor :) bo faktycznie 125 moze mnie szybko znudzic. zapewne bede cos wkrotce kupowac, wiec wtedy bede ewentualnie dopytywac ;)


powiem Ci że ja tez szukam drz i nie jest to takie łatwe znalesć coś godnego uwagi ( w moich pieniądzach) juz troche sie najezdziłem po Polsce i niestety lipton..

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

95

Odp: pierwsze supermoto

no chyba wlasnie tak zrobie. dozbieram i kupie cos na dluzej. a, ze trudno znalezc to nic dziwnego. Przeciez zakup musi spelniac wszytskie wymagania :)

96 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-03-10 14:33:22)

Odp: pierwsze supermoto

125 w w dwusuwie mają w granicach tam 30 góra 35 koni a drz 40 tak wiec róznica jest nie wielka tak na pierwsz żut oka ale, cztero takt jednak ma wiekszy momet obrotowy i płynnie ją oddaje .Też polecał bym ci zamiast 125 , jakaś drztke bedziesz bardziej zadowolona .

motoslide.com

97

Odp: pierwsze supermoto

Barteksm napisał/a:

125 w w dwusuwie mają w granicach tam 30 góra 35 koni a drz 40 tak wiec róznica jest nie wielka tak na pierwsz żut oka ale, cztero takt jednak ma wiekszy momet obrotowy i płynnie ją oddaje .Też polecał bym ci zamiast 125 , jakaś drztke bedziesz bardziej zadowolona .

faktycznie jestescie wszyscy bardzo zgodni :) wielkie dzieki za rady :)

98

Odp: pierwsze supermoto

z nami nie zginiesz hehe  :cool: