16

Odp: Samochód do przewozu motocykla

dragilla napisał/a:

Nie tylko drz PeKaWu tam weszło. Woziłem tym już DRZ (w wersjach E, SM i bez literek), Husqvarnrne tc450, Yamaszki Yz i Wr, a nawet Fazera 600, Gsxra 600 i 750, Husaberga, Ktmy exc i smr... hm, pewnie jeszcze pare inncy wynalazków wliczając w to skuter 50 cc i mój rower. Generalnie 2 motocykle jakie by nie były wchodzą zawsze i zostaje jeszcze z 30 cm wolnego za tylnim kołem. Fakt, że niektórym moto po ściągnięciu przodu pasami do przegordy zawijał się lekko przedni błotnik, ale to tylko w maszynach gdzie wystaje on dalej niż przednie koło :)
ps: 3cie moto też by pewnie weszło, przodem do tyłu, ale byłby lekki problem z przypięciem go i nigdy nie próbowałem :)\nA użytkowanie... prawdę mówiąc to nie moje auto, pożyczam je tylko z firmy od ojca, ale z tego co wiem, a robię nim najwięcej km ze wszsytkich użytkowników :) to jest bezproblemowy. Na trasie załadowany w 3 osoby i dwa moto można spokojnie lecieć grubo ponad 130. 130 to dobra przelotowa, bo pali wtedy koło 8-9. Można lecieć też śmiało 160, prowadzi się równie dobrze, choć robi się trochę głośniej no i spala trochę więcej.
Generalnie ja, jako użytkownik, jestem bardzo zadowolony z tego auta :)

A to jest 1.9D czy 2.0TD?
Tak się wypytuję bo te autko najbardziej mi pasi i nie wiem czy się w takie niezaopatrzyć w przyszłym roku.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Ja jestem Zajarany T5tką.
W sumie marzy mi sie taka fura - 5 osobowa plus paczka na której moto jedno wejdzie, albo wywalone siedzenia, samochód 2 osobowy i wejdą 2, 3 motocykle.
Lub taka T4 jaką Mirek przyjebał w chłodnię jadąc na jabłka.

ps. Biceps gamoniu!!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

18

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Nie tylko wam sie bus marzy , widziałem ostanio małrzeństwo , tankuje na Shellu , obok parkuje T5 TDI każda z literek czerwona :P (170kuni) wychodzi kolo , żona  ( całkiem całkiem :D) a na kipie stado dzieciaków  :lol: ale przezajebisty był ten multivanik  ;)

motoslide.com

19

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Barteksm napisał/a:

Nie tylko wam sie bus marzy , widziałem ostanio małrzeństwo , tankuje na Shellu , obok parkuje T5 TDI każda z literek czerwona :P (170kuni) wychodzi kolo , żona  ( całkiem całkiem :D) a na kipie stado dzieciaków  :lol: ale przezajebisty był ten multivanik  ;)

Kumpel taką T5 caravelle z bajerami śmiga na montaże i wozi w niej narzędzia i sprzęt :P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: Samochód do przewozu motocykla

ja jestem zakochany w takiej furze, ale to trza na to z 50 kólek miec :)
T4 wystarczyłby

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

21 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-18 18:09:39)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

no t5 mało realne na daną chwile , ale na wiosne bede myślał nad busem jesli zaczne przygode z kurierką
Ode mnie kolo jeździ na codzień T5 tylko blaszką ale tez zajebistą i rozwozi ciastka od siebie z cukierni , a weekedny latał tym na tor , zreszta wygrał rok albo dwa lata temu gsxr cup  :D

PS sprawdziłem wygrał 2008 roku w gsxr liter cup wiec taki busik przynosi szczęscie :D

motoslide.com

22

Odp: Samochód do przewozu motocykla

I pali duzo...
Sam kminie ten temat od kilku miechow, myslalem wlasnie o wynalazku jak ford courier, vw caddy, peugeot parner - stelaz wystajacy i nie zamkniete drzwi - ale kumpel mnie uswiadomil ze spaliny do srodka wwiewa?
Wiec najprostsza opcja to chyba jednak przyczepka za 1-2k do tego dorobic jakis stelazyk na plandeke zeby sie nie lalo i aerodynamiki nie psulo?

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

23

Odp: Samochód do przewozu motocykla

ale do couriera wchodzi exc 450 pod kątem idealnie tak samo jak sv 650!!! i drzwi zamknięte!!!

Racing is life sentence

Jakubowski #33

24 Ostatnio edytowany przez SnowMoto (2010-10-19 14:42:59)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

pickup ma ten plus, że jak wsadzisz uwalone moto, to nie musisz czyścić wnętrza samochodu... Dodatkowo nie śmierdzi paliwem, jak w małych dostawczakach. No i klimat pickupowy:). Koszty zakupu i jak na razie utrzymania są na prawdę małe- nie znalazłem nic w tej cenie,w przyzwoitym stanie z niemieckich busów. Spalanie na poziomie 12l LPG, trochę mało mocy i komfortu, ale za to jazda latem z fajnym amerykańskim rockiem płynącym z głośników- bezcenna. Budowa takiej furki jest turbo prosta- każdy kto sam serwisuje swoje moto, bez problemu rozłoży i złoży cały samochód (budowa ramowa więc wystarczy odkręcić cztery śruby i nie ma paki, kolejne sześć i schodzi cała buda). Jeżeli ktoś ma ambicje tunerskie to na ramę może wsadzić dowolny silnik- sam planuje małego swapa.

25

Odp: Samochód do przewozu motocykla

mlody-sbt napisał/a:

ale do couriera wchodzi exc 450 pod kątem idealnie tak samo jak sv 650!!! i drzwi zamknięte!!!

pod katem! ale glupi jestem :)

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

26 Ostatnio edytowany przez MudAndTracker (2013-11-05 23:18:27)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

FIAT SCUDO - to również obecnie i mój typ.

A może jeszcze ktoś by coś polecił. Muszą wejść dwa motocykle bez większego kombinowania. Im mniejszy, tym lepszy!

@dragilla - ten Twój Scudo był zwykły, czy długi?

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

27

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Przepraszam za podpinkę tematu,

Szukam transportu dla moto Toruń Dąbrowa Górnicza.
Jedzie może ktoś busikiem ? z torunia na śląsk ?

TOR JEST WSZęDZIE

28 Ostatnio edytowany przez Playboy (2013-11-22 02:52:24)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Ja mam t5 i 2 moto idealnie wchodzą. Jest 9cio osobowy więc można wyjebać 5 siedzeń, zostają 4 i moto. Lub Wyjebać 6 i 2 moto. Autko zajebiste. Kupiłem je w 2006 r jak miało pół roku z przebiegiem 25tkm i KOMPLETNIE NIC NIE BYŁO W NIM ROBIONE. Olej wymieniany na czas, dobre paliwo i ogień na tłokach ^^ Ma przehulane już ponad 150tkm. 1.9 TDI + chip=140 koni. Spalanie to 6-7 litrów, bardzo wygodny i mega zajebisty. Objechał Włochy, Hiszpanie, Niemcy, Holandię, Austrię a nawet Norwegię. NIE WYMIENIŁBYM GO NA ŻADNEGO FIATA, CITROENA CZY PEUGEOTA.
Auto jest na sell bo zmieniłbym już na nową budę, więc jak coś to PW ;)

29

Odp: Samochód do przewozu motocykla

vito w sumie spoko. 2 moto i pełno gratów

30 Ostatnio edytowany przez MudAndTracker (2013-11-22 15:44:39)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

A wysokie i długie Doblo ktoś przerabiał? To byłby zajebisty samochod... Ma ktoś może takie cudo?

http://www.fiatprofessional.pl/pl/CMSPL/PublishingImages/imagesUpload/Modelli/Doblo_Cargo/Panoramica/Gamma_e_capacita_di_carico/dolbo_XL_zoom.jpg

Fiat Doblo:
==================================
dlugosc   - 4740
wysokosc  - 2125
szerokosc - 1832

paka:
dlugosc   - 1820 do 3050 (zlozony fotel)
wysokosc  - 1550
szerokosc - 1518 do 1714

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]