76

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

mallly200sx napisał/a:

bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego też dla mnie priorytetem jest, żeby amatorzy zostali przeszkoleni z flag i "etykiety" na torze- być może zdobycie jakieś pseudo licencji - żeby nie była to "wolna amerykanka" tylko nauka przed PP.

Popieram najlepiej gdyby była nawet pogadanka jak zachować się na torze itd, o flagach nie wspomnę i jakby się udało to zrobić przed treningami wolnymi bo zapewne i wielu amatorów będzie chciało pojezdzić i na nich...

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

77

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Rozmawialem wczoraj z jackiem na temat dopuszczenia mlodszych zawodnikow. Postara sie zalatwic mozliwosc startu od 12 roku zycia. Z mlodszymi jest jakis problem ale nie wiem o co chodzi.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

78

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Świetny pomysł! Jeśli wypali to będę robił wszystko żeby pojechać. Myślę, że w tym miejscu też znalazła by się większa ekipa z Południa. Na Danikena, Pekę i Raka można również liczyć a prawdę powiedziawszy, jak rzucimy temat dalej to zbierze się nas dużo :) Żeby nie było, że my tylko na jednym kole jeździmy XD

79

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

maniek-rr312 napisał/a:

Rozmawialem wczoraj z jackiem na temat dopuszczenia mlodszych zawodnikow. Postara sie zalatwic mozliwosc startu od 12 roku zycia. Z mlodszymi jest jakis problem ale nie wiem o co chodzi.

Dobre i od 12 roku, mój młody jeździ w crossie od 7 roku, trochę szkoda musi poczekać

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

80

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

1. gierwi nr. 62
2. Sarar
3. Gajos
4. hacker33
5. PRELUDE2000
6. Daniken
7. Mallly
8. krzywer
9. Koso
10. oskaaa
11. bobi
12.motórzysta
14.hermes no jak drz-ta mozna to ja :-)
15.CHAW
16. 751abb ( Artur Pawłowski nr 751 jak wolny )
17. subek
18. delta
19. BolekZKO
20. Domier
21. gel3k
22. MAĆKO

81

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Może ktoś przybliżyć  orientacyjne koszta jednej rundy ( +/-, wpisowe np w PP, gumy, itp...)
Ile jest rund w np. w PP i na jakich torach, jakiś kalendarz z 2013?

Triumph Daytona 675

82

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Sebas napisał/a:

Może ktoś przybliżyć  orientacyjne koszta jednej rundy ( +/-, wpisowe np w PP, gumy, itp...)
Ile jest rund w np. w PP i na jakich torach, jakiś kalendarz z 2013?

Jest mnóstwo tematów na o tym, nie rób offa
[url]http://forum.supermoto.pl/topic14460-jak-wystartowac-w-zawodach-p13.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

83

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Nie wiem czy obowiazkowe gumy uliczne to dobry pomysl. Przynajmniej argument o obnizeniu kosztow w ogole do mnie nie przemawia. Uzywane slicki mozna kupic naprawde tanio. Przedniego michala precut kupilem za 120zl a stopien zuzycia ocenil bym na 20% 2 letniej gumy. Nie ograniczal bym chetnych. Niech decyduje kieszen i niech jezdza na tym co uda im sie tanio wyrwac na allegro.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

84 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-11-01 20:19:09)

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

.

85

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

paolo napisał/a:

23. paolo  #74
24. senso #121

chyba nie ta klasa:)

rmz 250
gas gas txt 250

86 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2013-11-01 12:38:36)

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Według mnie, brak opon wyścigowych, to raczej zmniejszenie prędkości, niż jakiś większe oszczędności.
Taki zabieg na  początku nie jest głupim pomysłem, szczególnie, że na pewno będzie trochę dokoksowanych sprzętów i "wyrównanie"  szans przez opony to dobry pomysł. Szczególnie, że będzie 1 klasa.

Pozdrawiam,
Piotrek

87

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Brak konieczności ich rozgrzewania żeby działały... Jest sporo zalet opon drogowych, zwłaszcza w klasie AMATOR.

Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach...

DR-Z 400 SM

88

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Tak tak , jezdzilem za Wami po radomiu i stanowczo do PP sio (#74 i#121)

Pzdr

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

89 Ostatnio edytowany przez Cezar (2013-11-01 13:42:06)

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

JERY napisał/a:

Nie wiem czy obowiazkowe gumy uliczne to dobry pomysl. Przynajmniej argument o obnizeniu kosztow w ogole do mnie nie przemawia. Uzywane slicki mozna kupic naprawde tanio. Przedniego michala precut kupilem za 120zl a stopien zuzycia ocenil bym na 20% 2 letniej gumy. Nie ograniczal bym chetnych. Niech decyduje kieszen i niech jezdza na tym co uda im sie tanio wyrwac na allegro.

Amator ma służyć sprawdzeniu czy jazda po torze to jest to czego chcesz, w tygodniu wozisz na drz listy, albo dojeżdżasz do pracy a w piatek po robocie zaklejasz lampę i kierunki taśmą, zdejmujesz blache i latasz po torze w Niedziele wieczorem odwrotna sprawa i znowu wozisz listy czy co tam chcesz. Jak łapiesz bakcyla to sobie kupujesz hamulec, slicki, robisz zawias i rura do PP. Przynajmniej ja tak wywnioskowałem z opisu Mańka.

Zabawa + zapoznanie z etykietą i zasadami -> amator
Ściganie -> PP

90 Ostatnio edytowany przez JERY (2013-11-01 14:02:06)

Odp: Kto by był chętny na sprawdzenie się na torze w sezonie 2014

Ale co maja z tym wspolnego slicki. Wczesniej w dyskusji padl argument, ze drogowe opony obniza koszty. ja sie z tym nie zgadzam. Slicki mozna kupic naprawde tanio. No ale dobra. Nie bede forsowal swojego zdania.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]