2,776

Odp: Bluza SUPERMOTO

Olaf. A mialy byc bez? Co do wielkosci grafik to jest to oczywiste ze nie beda identyczne z tymi na projekcie z prostego powodu. Bluza uzyta jako podgladowa do projektu jest wzieta z dupy czyli z netu. nie ma sie nijak do tych ktore sa robione przezemnie. Bluza z projektu jest dluzsza i ma inna kieszen. Z grafikami to jest tak , ze zawsze staram sie zeby byly jak najwieksze. Jak najwieksze nie znaczy ze beda od szwu do szwu, bo tak sie nie da. Potrzebny jest margines na szycie. W praktyce producent woli zrobic mniejsza grafike na zapas, zeby nie wyszlo ze czesc jest "pod szwem" i jest ucieta. Grafika ze stopalem byla powiekszana bo bylo jeszcze troche miejsca. Ale takie rzeczy mozna robic przy dodruku. Grafika na plecy byla robiona 1 raz i jakjuz pisalem zawsze jest to robione na czuja. Istnieje opcja zrobienia proby, ale daje to 1 do 1,5 tyg na plus. Bylo cisnienie z terminem, wiec zrezygnowalem z probki zeby bylo szybciej.

Patrze na liste i nie widze w twoim zamowieniu informacji o specjalnych zyczeniach co do napisow. Ale wyjde Ci na przeciw. Odeslij mi bluzy a ja oddam Ci pieniadze.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,777

Odp: Bluza SUPERMOTO

Z tymi grafikami to tylko taka moja uwaga. Zamówiłem bluze, bo mi się podobała, a nie dlatego, że grafika była duuża. Myślałem, że projekt bazowy jest bez napisów i skoro nic nie dopisałem to taki miałem zamysł. Zaczeło się świrowanie z napisami na jednym albo na dwóch rękawach i jak ktoś taki napis chciał to wprowadził poprawke, a skoro przy liście nie było nic dopisane to wydawało mi się, że jest tak jak na projekcie wstępnym, czyli bez napisów :) Nie róbmy szopki z oddawaniem kasy czy innymi wymysłami, bluzy są ok i tyle. Dzięki za akcje

READY TO >> TERROR

2,778

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jery dzięki za bluzy i poświęcony czas na ich przygotowanie i ogarniecie logistyki.

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

2,779

Odp: Bluza SUPERMOTO

Bluza doszla. Bardzo mi sie podoba rozmiar idealny. Jery dzieki za profesjonalne ogarniecie tematu.

Bmw G650 x-moto

2,780

Odp: Bluza SUPERMOTO

Nie bede oryginalny :) dzieki Jerry za przesylke. Jak to mowia koledzy z zachodu just in time, bo niedlugo trzeba bedzie konczyc sezon i zimowac ;)
Pzdr 690!

"Czas tracony z przyjemnoscia, nie jest czasem traconym"
                                         - Thomas Eliot

2,781 Ostatnio edytowany przez kammajor (2013-10-16 23:00:22)

Odp: Bluza SUPERMOTO

Olaff...

dIIL napisał/a:

Lista chętnych na bluze [url]http://forum.supermoto.pl/post172357.html#p172357[/url] z napisami na rękawach.
1. dIIL  1szt.  rozm. L

I przy każdym dopisywaniu się do listy widnieje ta notka

zagubiony między 4t/2t

2,782

Odp: Bluza SUPERMOTO

Od postu 2620 ktos skopiowal liste na odpierdol sie i pare stron pozniej ktos zaczal mieszac z napisami na jednym rekawku, prawym, lewym itd. Designery je..

READY TO >> TERROR

2,783

Odp: Bluza SUPERMOTO

A no fakt, po 2642 nie ma już

zagubiony między 4t/2t

2,784

Odp: Bluza SUPERMOTO

i do mnie doszly, Podziekowal :)

2,785

Odp: Bluza SUPERMOTO

Nie zostałą sie jeszcze jakas bluzaa z ostatniego modelu w rozmiarze M lub L ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

2,786

Odp: Bluza SUPERMOTO

Olaff napisał/a:

Od postu 2620 ktos skopiowal liste na odpierdol sie i pare stron pozniej ktos zaczal mieszac z napisami na jednym rekawku, prawym, lewym itd. Designery je..

Nie chce sie czepiac, jesli uwazamy temat za zamkniety w zgodzie, ale... nie zastanowilo Cie czemu ktos pisze uwage "bez napisow na rekawach" w bluzie bez napisow na rekawach? Szkoda ze nie zapytales. Udalo by sie uniknac niedomowienia.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,787

Odp: Bluza SUPERMOTO

JERY napisał/a:

Bez kaptura to zupelnie inny wzor. Nie dowiadywalem sie. Moze byc tak, ze trzeba by zamowic wieksza ilosc.

Wszystkie poszly poczta. jedynie Black-jack chcial kuriera i dzisiaj ja wyslalem. jutro bedzie.

źle zaadresowales paczke , ale na szczescie kurier zadzwonil i dogadane , jutro u mnie.

2,788

Odp: Bluza SUPERMOTO

Nie ma tematu

READY TO >> TERROR

2,789 Ostatnio edytowany przez JERY (2013-10-17 18:35:30)

Odp: Bluza SUPERMOTO

Black-Jack napisał/a:
JERY napisał/a:

Bez kaptura to zupelnie inny wzor. Nie dowiadywalem sie. Moze byc tak, ze trzeba by zamowic wieksza ilosc.

Wszystkie poszly poczta. jedynie Black-jack chcial kuriera i dzisiaj ja wyslalem. jutro bedzie.

źle zaadresowales paczke , ale na szczescie kurier zadzwonil i dogadane , jutro u mnie.

yyyy... sorka

dlatego nalegalem na numery tel.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,790

Odp: Bluza SUPERMOTO

Dzięki JERY za dobrą robotę. Efekt jest zajeb****. Warto było czekać.