1

Temat: Filtry powietrza K&N

Siemanko

Używacie zamienników K&N? tego typu
http://static.powersportsplace.com/global/images/prod/xlarge/KNN-HU-1200_xl.jpg

Warto wykładać na to kasę? Czy poza dźwiękiem nic się nie zmieni? Jakie są jego wady i zalety?

Pozdro

2

Odp: Filtry powietrza K&N

Długowieczność, myjesz i jedziesz dalej, choć mi polecono zamiast K&N filtr DNA do KTM 690 SMC bo ponoć polecający miał złe doświadczenia z K&N. Polecał nie ktoś znajomy handlujący DNA, tylko doświadczony mechanik.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Filtry powietrza K&N

a ja mam w SMC KNa, jedyny minus tego rozwiązania to cena. ponoć jest on high air flow czy jakoś tak.

Green

4

Odp: Filtry powietrza K&N

No na pewno większy przepływ powietrza jest w obu. Jeśli masz akcesoryjny wydech to taki filtr powietrza to raczej konieczność.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Filtry powietrza K&N

Dobry filtr, ale co niektórzy myślą, że wystarczy założyć i latać. A tu trzeba go myć i nasączać tak jak filtr gąbkowy.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

6

Odp: Filtry powietrza K&N

Akurat na model do Huski jest promo na Amazonie za 60$ z przesyłką i stąd moje pytanie. Majster czytałem Twoje posty na ten temat na motoxie, wynika z nich że w teren lepiej sobie zostawić gąbkę a na tor SM ten K&N będzie lepszy?

p.s nie byłem w garażu dzisiaj, jutro dam cynk z tą tarczą

7 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-10-07 23:35:00)

Odp: Filtry powietrza K&N

Jeśli mówimy o K&N to tylko na szosę/tor SM. Będzie on lepszy pod względem zmniejszenia oporów przepływu (większa powierzchnia). Konieczna jest do tego reg. gaźnika. Nie ma też co oczekiwać cudów po wymianie samego filtra.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL