76

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

qba, tak btw. to ile masz wzrostu? Bo KTM przy Tobie, to jak zabaweczka wygląda :)

Kawasaki KX250F

77

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

Nie wiem czy jest się czym chwalić no i nie za bardzo w tym dziale :). 203 cm

KTM 450 SMR
#58

78

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

qba_grygiel napisał/a:

203 cm

trzeba czegos szczegolnego do jedzenia unikac zeby tak nie urosnac? :p

Green

79

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

qba_grygiel napisał/a:
Crazy napisał/a:
qba_grygiel napisał/a:

Dzięki !!

Qba- jak dla mnie to powinieneś zdystansować sobie kierownicę. Nawet na fotach widać, że masz za nisko.
A potem na trybunach słychać -"Kim jest ten koleś co na tym małym KaTeeMie jedzie?" :)


Masz racje to widać, ale na fotkach to już jest podniesiona kierownica i niestety nie za bardzo da się ją jeszcze podnieść, ponieważ linki i przewody są za krótkie. :/ Przynajmniej się jakoś rzucam w oczy ;), chociaż wolałbym się rzucać w oczy szybką i płynną jazdą, ale cóż wyglądam na każdym motocyklu jakbym go zabrał młodszemu bratu :D Przez zimę muszę coś wykombinować, żeby mi było wygodnie, założę większe koła :D lub kierownicę od BMXa :D a może zmienię sprzęt, zobaczę, ale napewno z SM nie zrezygnuje :)


Qba idealna kierownica dla Ciebie by była od motorynki :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

80

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

Qba jak masz za krótkie linki gazu to obróć sobie cały rollgaz do góry nogami.
Linki będą wychodzić pod kierownicą i już masz kilka cm dłuższe.

Jeżeli i tak są za krótkie to możesz je sobie dorobić na Górczynie za kilkadziesiąt złotych. Jest tam super warsztat który zajmuje się produkcją i naprawą wszystkiego co ma linkę i pancerz.
[url]http://www.linkipiast.pl/[/url]

Zawieziesz swoje powiesz że mają być o 5cm dłuższe i za kilka dni odbierasz piękne linki.

Jeżeli natomiast za krótki będzie jeszcze przewód do sprzęgła to pomysłu gdzie to dorobić nie mam. Można zadzwonić do przewodywoplocie.pl
Ewentualnie poświęcić godzinkę na wertowanie katalogów KTM i szukanie gdzie taki przewód jest dłuższy. Może w jakimś Adventure będą dłuższe?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

81

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

hacker33 napisał/a:

Jeżeli natomiast za krótki będzie jeszcze przewód do sprzęgła to pomysłu gdzie to dorobić nie mam

można kupić przewód z metra plus końcówki i zarobić samemu w domu

rmz 250
gas gas txt 250

82

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

Tylko, że pompa sprzęgła nie ma takiego tradycyjnego banjo tylko podłączenie równolegle.
Nie widziałem nigdy takiej końcówki w sprzedaży ale może takie są.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

83 Ostatnio edytowany przez qba_grygiel (2013-09-26 13:03:05)

Odp: VI runda MP i PP Bydgoszcz 2013

gel3k napisał/a:
qba_grygiel napisał/a:

203 cm

trzeba czegos szczegolnego do jedzenia unikac zeby tak nie urosnac? :p


Kotletów schabowych i mleka :D

Trawer to jest dobra opcja lub taką od choppera co manetki masz nad głową :D

Hacker przez zimę sprawdzę twoje porady :). A co do magika od linek to chyba go znam, ogólnie to wszystkie linki i przewody są za krótkie. A z pompą sprzęgła to faktycznie może być problem :/

KTM 450 SMR
#58