2,251

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie ma opcji, żeby było 80 % zdawalności na nowych zasadach. Było na poziomie 70 % a na nowych jest 20-30 %.
Ja na szczęście już nie będę musiał podchodzić do teorii przy zdawaniu na B/A2.
Takie uroki posiadania A1/B1 :)))

KXF 250 '14

2,252

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dukers napisał/a:

Mi na jazdach gadali ze wieksza - instruktor w worda.

Olaff napisał/a:
Dukers napisał/a:

ponoc teraz jest 80% wiecej zdawalnosci teorii

Chyba u Ciebie w WORDzie, mój ujek zdaje 10 raz teorie na kat. C i zawsze brakuje mu 1-2 punktów.

Jak u mnie ? Ja zdaje w kato tak jak mikołów i reszta zadupi czyli moje i Twoje miasto. Po za tym jak sie ktos nauczył to zda... Takie jest moje zdanie - tylko trzeba patrzec dokladnie na filmy.

Ja zdawałem w Tychach ;)

READY TO >> TERROR

2,253

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja teraz zdawałem A1 w rybniku, teoria za pierwszym razem zdana, ale chyba zdało tak z 40 %..

zagubiony między 4t/2t

2,254 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-09-01 12:15:55)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hustler13 napisał/a:

Nie ma opcji, żeby było 80 % zdawalności na nowych zasadach. Było na poziomie 70 % a na nowych jest 20-30 %.
Ja na szczęście już nie będę musiał podchodzić do teorii przy zdawaniu na B/A2.
Takie uroki posiadania A1/B1 :)))

Nie wiem, nie mam pojęcia - szczerze... Jak się nie zda, to się będzie zdawać do zdania (masło maślane) :P Ty jesteś rocznik 96 wnioskuję z tego bo zdawałeś na starych zasadach ? ? Jak masz B1 i chciałbyś na 18 robić B+E to też tylko praktyka i do domu czy trzeba przystąpić do teorii?


Olaff napisał/a:
Dukers napisał/a:

Mi na jazdach gadali ze wieksza - instruktor w worda.

Olaff napisał/a:

Chyba u Ciebie w WORDzie, mój ujek zdaje 10 raz teorie na kat. C i zawsze brakuje mu 1-2 punktów.

Jak u mnie ? Ja zdaje w kato tak jak mikołów i reszta zadupi czyli moje i Twoje miasto. Po za tym jak sie ktos nauczył to zda... Takie jest moje zdanie - tylko trzeba patrzec dokladnie na filmy.

Ja zdawałem w Tychach ;)

W Tychach z tego co słyszałem już A1 nie ma bo placu nie mają przygotowanego (o ile pamiętam to TYCHY były), a szkoda że już "nie ma" tras egzaminacyjnych (prawda taka, że jeżdżą po starych trasach xD)... Ogólnie gość co ode mnie moto kupował gadał o Kato, że nie poleca zdawać :/ Bo na praktyce go oblali, a dali mu motorek który mu zgasł... Przyszedł technik i nie umieli go odpalić, to mu powiedzieli że jeździć nie umie i do domu... Za to polecał Bielsko bo tam drugie podejście zrobił i zdał (przed samym praktycznym przejechać się mogli, aby go rozgrzać). Co do teorii na C 10 razy to trochę dużo - czyli musi się wziąć do roboty, a zdaje w Kato czy Tychy ?


adriano435 napisał/a:

Polecam stąd pytanka, szczególnie "TAK i NIE"

[url]http://prawkobazapytan.pl/[/url]

Dzięki, ja na pewno skorzystam :P Ten tydzień zleci i czwartek egzamin strzeli, czas zacząć przygotowania :D

O dupa jasia co tam za obrazki sa : [url]http://prawkobazapytan.pl/obrazki/podstawa_901.jpg[/url] - ja bym sikał w gacie i uciekal, a nie coś robił xD

Takie coś jeszcze mam : [url]http://www.ekursy.prawojazdy.com.pl/testy2013/index.html#idCourse=148[/url] jak by ktoś potrzebował :P


kammajor napisał/a:

Ja teraz zdawałem A1 w rybniku, teoria za pierwszym razem zdana, ale chyba zdało tak z 40 %..

I praktyka za drugim boś kasku nie zapiął ; D Ja na jazdach jak coś źle robiłem to było : " I co ? Co ? Jeb nie żyjesz... :P" xd

2,255

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dobra dobra, mała wtopa ale jest zdane :D o Tychach nie słyszałem że można, jedyne co to Rybnik codziennie, a kato słyszałem że tylko w soboty, albo łikendy, nie pamiętam :P

zagubiony między 4t/2t

2,256 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-09-01 12:45:08)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kammajor napisał/a:

Dobra dobra, mała wtopa ale jest zdane :D o Tychach nie słyszałem że można, jedyne co to Rybnik codziennie, a kato słyszałem że tylko w soboty, albo łikendy, nie pamiętam :P

Kolega na B zdawał w poniedziałek (jechałem się akurat zapisać), a więc też nie wiem... BYLE ZDAĆ PANY I ŚMIGAMY :D Nagonka na ŚLĄSKU jest, że dupa stygnie ! A prawko masz już do odebrania ?

2,257

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja jak zdawałem B 2 msc temu to na 15 osób zdały tylko 3, akurat miałem 68 pkt. Teraz bd robił kurs na a2 tylko że nie da sie zdawać u nas bo za mały plac mają niby i musze do Rybnika cisnąć

DRZ 400 SM - sprzedany
DT 125 SM

2,258

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MarcinNH napisał/a:

bo za mały plac mają niby i musze do Rybnika cisnąć

Prawda :)

Dukers napisał/a:

A prawko masz już do odebrania ?

Powiedziała że będzie do odebrania w piąteczek :)

zagubiony między 4t/2t

2,259

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dukers napisał/a:

Nie wiem, nie mam pojęcia - szczerze... Jak się nie zda, to się będzie zdawać do zdania (masło maślane) :P Ty jesteś rocznik 96 wnioskuję z tego bo zdawałeś na starych zasadach ? ? Jak masz B1 i chciałbyś na 18 robić B+E to też tylko praktyka i do domu czy trzeba przystąpić do teorii?

Co do B+E to nie mam pewności, ale B i A2 jestem pewny w 100%, że już do egzaminu teoretycznego nie muszę podchodzić.

KXF 250 '14

2,260 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-09-01 17:42:33)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hustler13 napisał/a:
Dukers napisał/a:

Nie wiem, nie mam pojęcia - szczerze... Jak się nie zda, to się będzie zdawać do zdania (masło maślane) :P Ty jesteś rocznik 96 wnioskuję z tego bo zdawałeś na starych zasadach ? ? Jak masz B1 i chciałbyś na 18 robić B+E to też tylko praktyka i do domu czy trzeba przystąpić do teorii?

Co do B+E to nie mam pewności, ale B i A2 jestem pewny w 100%, że już do egzaminu teoretycznego nie muszę podchodzić.

Tak to wiem bo się pytałem co do A1 czy jak będę chciał na A2 to powiedział, że tylko praktyka i gotowe. Ciekawy jestem jak to wygląda z B+E, muszę się spytać jak będę na egzamin szedł i dam znać... Czyli za tydzień :)

A nawiązując fajne sprzęty :
[url]http://www.ktm.com/pl/freeride/freeride-250-r/highlights.html#.UiNejjbWNGg[/url]
[url]http://www.ktm.com/pl/freeride/freeride-350/highlights.html#.UiNejjbWNGg[/url]

Megakosmiczne malowanie ;D I nie elektryki (szczęście) Włączcie se 3D w 250 mi ta 250"tka wpadła w oko, w cholerę... Ciekawy jestem ile to ma koni i jak to chodzi w porównaniu do EXC.  Z tego co wiem jest to połączenie TRIALA+ENDURO - czyli bardziej zabawka, ale co za tym idzie fajnie silnik będzie trzymał - nie będą chyba tak wyżyłowane jak np : EXC-F 250. Do tego ta waga 92,5 KG ! A EXC 105,5 kg (mowa o modelach exc-f/freeride 250) - Piękna maszyna do zabawy ;) Co sądzicie ?
@@ na 360 stopni w 350ccm zauważyłem jedną zmianę - 2 kominy z tyłu :O Nawiązują do hondy ? Gdyby zmienić malowanie na czerwone jak nic gadałbym huonda :D


[url]http://www.youtube.com/watch?v=9F8iJgl9kXc[/url]

2,261

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ta 250 to 2t

READY TO >> TERROR

2,262

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Ta 250 to 2t

EXC ważą w klasie 250 105,5 KG więc bez różnicy między 4T/2T, a między freeride-exc jest zaś 12 kg różnicy - czyli grubo, grubo oj grubo :P ale tak jak pisze moto moim zdaniem bardziej do zabawy typu gumy, skakanie branie lasek na pake ;D

2,263

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hustler13 napisał/a:
Dukers napisał/a:

Nie wiem, nie mam pojęcia - szczerze... Jak się nie zda, to się będzie zdawać do zdania (masło maślane) :P Ty jesteś rocznik 96 wnioskuję z tego bo zdawałeś na starych zasadach ? ? Jak masz B1 i chciałbyś na 18 robić B+E to też tylko praktyka i do domu czy trzeba przystąpić do teorii?

Co do B+E to nie mam pewności, ale B i A2 jestem pewny w 100%, że już do egzaminu teoretycznego nie muszę podchodzić.

Ale ten skrócony kurs chyba należy zrobić? Czy nie?

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

2,264

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

adriano435 napisał/a:
Hustler13 napisał/a:
Dukers napisał/a:

Nie wiem, nie mam pojęcia - szczerze... Jak się nie zda, to się będzie zdawać do zdania (masło maślane) :P Ty jesteś rocznik 96 wnioskuję z tego bo zdawałeś na starych zasadach ? ? Jak masz B1 i chciałbyś na 18 robić B+E to też tylko praktyka i do domu czy trzeba przystąpić do teorii?

Co do B+E to nie mam pewności, ale B i A2 jestem pewny w 100%, że już do egzaminu teoretycznego nie muszę podchodzić.

Ale ten skrócony kurs chyba należy zrobić? Czy nie?

Jaki skrócony ? Jak masz B1 idziesz do Worda dajesz profil, zdajesz B (praktyke autem), masz A1 to samo. Już nie ma "skróconych" kursów - zlikwidowali to (tzn tych przyspieszonych). Ja czekałem na samo PK aż się wszystko zrobi w necie bo już teraz nie ma nic pocztowo itp tylko wszystko na necie tak jak paszporty się sprawdza - prawie miesiąc... A bez tego nie można zacząć jazd (tylko teorie) ale troche nagieli prawo i jeździłem bo jak bym czekał, to bym dalej jazdy miał...

2,265

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dukers napisał/a:
adriano435 napisał/a:
Hustler13 napisał/a:

Co do B+E to nie mam pewności, ale B i A2 jestem pewny w 100%, że już do egzaminu teoretycznego nie muszę podchodzić.

Ale ten skrócony kurs chyba należy zrobić? Czy nie?

Jaki skrócony ? Jak masz B1 idziesz do Worda dajesz profil, zdajesz B (praktyke autem), masz A1 to samo. Już nie ma "skróconych" kursów - zlikwidowali to (tzn tych przyspieszonych). Ja czekałem na samo PK aż się wszystko zrobi w necie bo już teraz nie ma nic pocztowo itp tylko wszystko na necie tak jak paszporty się sprawdza - prawie miesiąc... A bez tego nie można zacząć jazd (tylko teorie) ale troche nagieli prawo i jeździłem bo jak bym czekał, to bym dalej jazdy miał...

Nie wiem, może i masz rację, ale ja cały czas żyję w przekonaniu, ze kurs jest tylko godziny do wyjeżdżenia są okrojone- zamiast 30, jest 15.

KXF 250 '14