2,236

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ziomeg napisał/a:

Jest gdzieś temat jak "pytania nie warte zakładania nowego tematu" albo "szybkie pytanie szybka odpowiedź" ?

Tutaj :D

Suzuki DRZ 400 '07 - sold
Suzuki RMZ 250 '04 - sold

https://www.facebook.com/CunningRiders

2,237

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jakie lepsze(skuteczniejsze) klocki od seryjnych do Smc 690? bo już do wymiany na dniach

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

2,238

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff ja zawsze zmieniam przerzutki na gumie ;)

2,239

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Do tylu odchylaj sie bardziej i cisnij hamulec :) albo wstawaj z siodelka, nie pedałuj i balansuj (od razu podpowiem, ze im szybciej tym łatwiej)

Będzie 690 niebawem

2,240

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

im wyżej będziesz miał siodełko tym łatwiej będzie ci wyrywać na "gumę" :)
im niżej siodełko tym trudniej wyrywać ale łatwiej z balansem bo niżej środek ciężkości
proste ręce , proste plecy siodełko na regulacji przesunięte max do tyłu , dobrze wycentrowane koło i lekko działający hamulec a na klamce oczywiście ciągle kontrolujący go palec . Przerzutki też można przerzucać jadąc . Im wolniej jedziesz tym trudniej utrzymać równowagę . Im lżejsza przerzutka tym łatwiej jest "dopedałować" i mniej się nogi męczą . Nieco niższe ciśnienie też może pomóc na początku ale będziesz się szybciej męczył .Szersza opona z tyłu też sporo pomaga....hmm to chyba...jak poćwiczysz to będziesz skręcał zwalniał rozglądając się na pasach i światłach ciągle jadąc na kole bez lądowania na 2... wymijał auta w korkach itp... serio heheh miłej zabawy

2,241

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Teoria nie zdana, 2 pkt zabrakło. Pier****ne pytania.

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

2,242

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja pare miesiecy temu podchodzilem 3. razy do teorii na B :)

READY TO >> TERROR

2,243

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja jestem w trakcie robienia kategorii a2,dwa tygodnie temu miałem 2 egzaminy teoretyczne, na a2 i B , niestety a2 niezdane , B zdane, podszedłem kolejny raz do a2, znów niezdane. Kategoria B zdana za pierwszym razem praktyczny i teoretyczny,a motocykl..no cóż,będę próbował do skutku.
Najgorsze jest to,ze dwa razy miałem tyle samo punktów,haha te pytania specjalistyczne są straszne :D

2,244 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-08-31 19:34:12)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

adriano435 napisał/a:

Teoria nie zdana, 2 pkt zabrakło. Pier****ne pytania.

Ja zdaje 12 sierpnia, ale czuje że będą jaja xD

Hudy napisał/a:

Ja jestem w trakcie robienia kategorii a2,dwa tygodnie temu miałem 2 egzaminy teoretyczne, na a2 i B , niestety a2 niezdane , B zdane, podszedłem kolejny raz do a2, znów niezdane. Kategoria B zdana za pierwszym razem praktyczny i teoretyczny,a motocykl..no cóż,będę próbował do skutku.
Najgorsze jest to,ze dwa razy miałem tyle samo punktów,haha te pytania specjalistyczne są straszne :D


Podajcie czego sie mozna bac : D ponoc teraz jest 80% wiecej zdawalnosci teorii... Ja chce za pierwszym strzalem zdac, ale nie wierze w to za bardzo :p ponoc najlepiej sie nie zastanawiac nad pytaniami bo one sa takie glupie, ze debil nie zrozumie xd

2,245

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pyka ktoś może w BF'a 3? :)

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?

2,246

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Polecam stąd pytanka, szczególnie "TAK i NIE"

[url]http://prawkobazapytan.pl/[/url]

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

2,247

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ziomeg napisał/a:

Pyka ktoś może w BF'a 3? :)

Ja czasami

2,248

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dukers napisał/a:

ponoc teraz jest 80% wiecej zdawalnosci teorii

Chyba u Ciebie w WORDzie, mój ujek zdaje 10 raz teorie na kat. C i zawsze brakuje mu 1-2 punktów.

READY TO >> TERROR

2,249 Ostatnio edytowany przez b0unceR (2013-09-01 10:39:25)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

chyba chodziło Ci , że 80% mniej zdawalności...u nas po wprowadzeniu nowej zasady zdawalność przez pierwszy miesiąc była 10%. Niewiem jak teraz wygląda , ale większość ludzi co znam co zdaje prawka oblewa teorie , więc raczej zbytnio się nie mogło dźwignąć

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

2,250

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi na jazdach gadali ze wieksza - instruktor w worda.

Olaff napisał/a:
Dukers napisał/a:

ponoc teraz jest 80% wiecej zdawalnosci teorii

Chyba u Ciebie w WORDzie, mój ujek zdaje 10 raz teorie na kat. C i zawsze brakuje mu 1-2 punktów.

Jak u mnie ? Ja zdaje w kato tak jak mikołów i reszta zadupi czyli moje i Twoje miasto. Po za tym jak sie ktos nauczył to zda... Takie jest moje zdanie - tylko trzeba patrzec dokladnie na filmy.