2,221

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gostek na zdjęciu chciał się poprostu odróżniać od innych , mainstream wychodzi z mody (może więcej osób się zainteresuje SM a nie plastikimami? :P)

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

2,222

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

Pytanie do chłopaków latających na rowerach - co to k***a jest??? :D

To wszystkie możliwe dodatki rowerowe z działu Tesco ;-),  full wypas ale bez skóry.
Ciekawa koncepcja na pewno się wyróżnia

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

2,223

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To jest taki polski bosozoku

2,224

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Orientuje sie ktoś może ile kosztuje wyrobienie nowej tablicy rejestracyjnej ? Ta obecna jest w opłakanym stanie i jest już nieodwracalnie nieczytelna :D

READY TO >> TERROR

2,225

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Orientuje sie ktoś może ile kosztuje wyrobienie nowej tablicy rejestracyjnej ? Ta obecna jest w opłakanym stanie i jest już nieodwracalnie nieczytelna :D

Około 50zł.

Suzuki DRZ 400 '07 - sold
Suzuki RMZ 250 '04 - sold

https://www.facebook.com/CunningRiders

2,226

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

50,50 bo plus naklejka legalizacyjna ;) a i dolicz stanie w kolejce dwa razy. poczekaj az sama odpadnie.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

2,227

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

vlo napisał/a:

50,50 bo plus naklejka legalizacyjna ;) a i dolicz stanie w kolejce dwa razy. poczekaj az sama odpadnie.

A robią już te plastikowe co się łamią jak chcesz je zgiąć ? Głośno o tym było, ale nie słyszałem żeby ktoś narzekał... :P

2,228

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

vlo napisał/a:

poczekaj az sama odpadnie.

to pod sprzedaż wiesz jak jest ;) Teraz sie nie patrzy czy silnik zdrowy, ale czy plastiki porysowane :)

READY TO >> TERROR

2,229 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-08-26 19:23:30)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=ViK8PwbJmxo[/url]

Radio LS :D Pamiętne czasy GTA :D Można się bawić w III rzesze albo KATYŃ :P

2,230

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pany dajcie no jakiegoś TIP'a, bo już mnie krew zalewa. Śmigam sobie na gumie na rowerze i jest pięknie ładnie dobry pion (czuje plecy), ale kiepsko z dystansem. Max 20 metrów i opadam na pysk, siodełko wyżej niżej? Mam je teraz ustawione do normalnej jazdy czyli przy najniższym położeniu pedałów mam lekko zgięte kolano.

HELP

READY TO >> TERROR

2,231

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Pany dajcie no jakiegoś TIP'a, bo już mnie krew zalewa. Śmigam sobie na gumie na rowerze i jest pięknie ładnie dobry pion (czuje plecy), ale kiepsko z dystansem. Max 20 metrów i opadam na pysk, siodełko wyżej niżej? Mam je teraz ustawione do normalnej jazdy czyli przy najniższym położeniu pedałów mam lekko zgięte kolano.

HELP

Ale opadasz bo przechyla cię na bok, czy już nie nadążasz pedałować,a może hamulec za mocno wciskasz?  U mnie odległość przychodziła z wiekiem. Nie wiem jak w tej chwili jeździsz ale miej prawie wyprostowane ręce i pochyl się do tyłu. I jeszcze jedno może  tobie to też pomoże: mimo iż na gumie na rowerze robię praktycznie co chce to mam drobne kłopoty z balansem jeżeli zblokuję mi się przednie koło w powietrzu. Nie wiem dlaczego tak mam ale to strasznie przeszkadza. Myślę również, że lepiej by się było dłuższych dystansów uczyć pod lekką górkę. I chyba najlepsze będzie mocniejsze pedałowanie, delikatnie hamulec i znowu mocniejsze pedałowanie. To tak ode mnie, może się coś przyda.

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

2,232

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hamulec cały czas pod kontrolą w razie "w", jeżdze po prostej linii, czasami zdarzy się jakiś przechył, ale głównie jade jak po sznurku. Plecy proste ręce też, a dupa odsunięta tak, że siedze na rancie siodełka. Śmigam na w miare niskich przerzutkach, bo stawiam na wolne, ale wysokie gumy.

READY TO >> TERROR

2,233

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To najlepiej wrzuć jakiś filmik jak jedziesz, to będzie łatwiej coś podpowiedzieć.

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

2,234

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

adriano435 napisał/a:

I jeszcze jedno może  tobie to też pomoże: mimo iż na gumie na rowerze robię praktycznie co chce to mam drobne kłopoty z balansem jeżeli zblokuję mi się przednie koło w powietrzu.

może dlatego że kręcące się koło w powietrzu robi za żyroskop i stąd łatwiej;)

2,235

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jest gdzieś temat jak "pytania nie warte zakładania nowego tematu" albo "szybkie pytanie szybka odpowiedź" ?

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?