1

Temat: Problem YAMAHA YZ426F

Witam od 2 miesięcy jestem posiadaczem yamahy yz 426. wczoraj mialem problem z motocyklem odpaliłem bez problemu, jak zawsze pochodzil chwile, zawsze trzymam go dłużej żeby się rozgrzał ale mialem spuszczonego psa a jak odpale moto a jest na przelocie i jest mega głośny to mój pies daje noge z chaty i szukam go caly dzien:) pojechalem chwile i zdechł próbowałem palic bez skutku wyciągnełem świece a byla zakładana nowa irydowa ze 3 tyg temu i wyczyscilem starą wsadzilem i palił tylko gdy wyłączyłem ssanie gasł odpaliłem jeszcze raz pochodzil dłużej i jakoś wyruszyłem w trase wracając zaliczyłem glebe gdy dojechałem do domu zauważyłem że motocykl trzyma mniejsze obroty.Na drugi dzień oczywiście nie odpalił świeca była czarna wiec pomyślałem że wsadze tą irydową (wkurzyłem się że wyrzuciłem 120 zł i stwierdzilem ze musi dzialac) przy okazji wyczyściłem gaźnik preparatem i przedmuchałem filtr. fajnie odpalił na luzie wszysto ok tylko teraz gaśnie czasami jak ruszam (musze dać więcej gazu niż wcześniej) albo jak stane chwile pochodzi i zdycha. nie ma problemu potem z paleniem ale bardzo mnie to wkurza i musze to zrobić. wybaczcie że tak sie rozpisałem ale jest to mój pierwszy motocykl crossowy i nie zbyt sie znam na ich humorach i problemach. Macie jakieś pomysły ?? mam nadzieje że wspólnie coś poradzimy

2 Ostatnio edytowany przez Gazior (2013-07-25 21:22:52)

Odp: Problem YAMAHA YZ426F

nie ten dział!-,- i zapraszamy wpierw do przywitalni!-,- Poza tym to forum "Supermoto" nie "Cross" :) I nwm czy nie zalewa no ale :)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

3

Odp: Problem YAMAHA YZ426F

a co z psem ????

DragStar 650-> CBR600RR-> VFR800FI->XL1000V->TE510->WR250F->R1150R

4

Odp: Problem YAMAHA YZ426F

oczywiście musiałem go szukać ale to bardziej dla humoru umieściłem. jak by zalewało to bym potem nie palił ale pali od kopa.

5

Odp: Problem YAMAHA YZ426F

myśle że na forum supermoto może znaleść sie ktoś kto miał taki sam problem. nie widze powodu zwracania uwagi jakie to jest forum bo wiem że jest to forum supermoto

6

Odp: Problem YAMAHA YZ426F

Spróbuj dobrze wyregulować gaźnik podkręć trochę obroty i sprawdź luzy zaworowe.