1,051

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

hehe... :D  tego mi brakowało, szczególnie w chwilach gdy patrzę przez okno :(
Czyli... rozmawiamy o rozpoczęciu sezonu 2010 :P  :D

Ps. Tomek zrobiłeś już w swoim remont? Bo hm... ja jeszcze nie :(  ale zaczynając odliczanie wystarczająco mnie zmotywowałeś. hehe...



No wiesz Sebo :)
Graty wszystkie juz są, nowa korba , nowy tłok, nowe łozyska do silnika, nowy rozrząd i kpl. uszczelek :)

Składanie zacznie się jeszcze w tym miesiącu.

Myslę ze w okolicach końca marca będę śmigał , oczywiscie napoczątku 1000km dotarcia :)

wiec bez szaleństw.

A ty co masz do roboty? w swojej białej wsciekliznie??

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

1,052

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hehe... moja zmienia kolory jak kameleon, ma kilka twarzy/kolorów na każdą okoliczność.
W mojej zajechałem skrzynie (jak ktoś chce to zdradzę sprawdzony sposób)   ;)
U mnie też już kompletna skrzynia czeka 780 zeta razem z wodzikami, można powiedzieć że fartem wpadła w moje ręce,
to jedyna dostępna skrzynia na allegro :D
Ale... jutro zapowiadają nawałnice śnieżne, potem powodzie, hm... więc mamy czas na remonty. hehe
Maciejowi zrośnie się ręka,my wyremontujemy sprzęty a i tak jeszcze będziemy czekać na pogodę.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,053

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

maciejwra napisał/a:
Brzozrider napisał/a:

Maciek - współczuję, zdrowiej, oby sie wszystko udało i żebyś nie miał komplikacji żadnych -Jak to sie stało? Narty? Snowboard? Łyżwy? Czy po prostu jesteś pierdoła???:p

Heh przygotowania do jazdy na desce na funboxie...ale na butach:D

Brzoza jeszcze szybciej sprzęta złoże:)

Zdrowiej !!!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,054

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

gierwi napisał/a:
maciejwra napisał/a:
Brzozrider napisał/a:

Maciek - współczuję, zdrowiej, oby sie wszystko udało i żebyś nie miał komplikacji żadnych -Jak to sie stało? Narty? Snowboard? Łyżwy? Czy po prostu jesteś pierdoła???:p

Heh przygotowania do jazdy na desce na funboxie...ale na butach:D

Brzoza jeszcze szybciej sprzęta złoże:)

Zdrowiej !!!


Dzięki dzięki :) A tak jak mówi Sebek, śniegi, woda, chlapa i dopiero jazda więc czasu jeszcze troche jest...na szczęście

SMR 505

1,055

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Cieszę się, że wątęk odliczania powstał z popiołów, można powiedzieć że Tomek zapoczątkowałeś nową tradycję :)
Nie było mnie z dwa miechy na forum z powodu szukania pracy i upalania wypożyczonego quada (zawsze to jakieś motopocieszenie). Maciej ziomie zdrowia a reszcie chłopaków powodzenia w dopieszczaniu supermociaków na nowy sezon!

yamaha xt660x

1,056

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Panowie trzeba zacząć podkręcać wątek terroru. Wiosna niebawem, więc proszę zgłaszać gotowość do terroru. Skręcać Sm-ki , dziurawić wydechy, grzać opony, i ruszamy niebawem.

1,057

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

..Wiosna niebawem...chmm bardzo chciałbym w to uwierzyć. Coś mi się wydaje że jak przyjdzie ocieplenie to przez 2 miesiące będziemy śmigać na deszczówkach

1,058

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

mcienki napisał/a:

Coś mi się wydaje że jak przyjdzie ocieplenie to przez 2 miesiące będziemy śmigać na deszczówkach

Uważam, ze masz cholerna racje. Sniegu tyle, ze na zakolcowanych oponach nie jestem w stanie przejechac.
Wątek trzeba będzie zmienić na "halowy terror Warszawy", bo nie widze szybkiej opcji aby polatać na otwartej przestrzeni. Do tego ciągle walą solą po drogach i troche szkoda sprzętu. Skuter mi pordzewiał juz po paru dniach (2-3) w jazdy w soli. Sm-a szkoda na takie warunki.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

1,059

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Polacy pesymiści. Trzeba zachęcać  , a nie zniechęcać.

1,060

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Crazy
Wzorem wyspiarzy stosuję to:

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/fs365.jpg

daje radę, po myciu lub opłukaniu moto "olewasz" go tym i po częściowym odparowaniu pozostaje warstewka ochronna. Polecają też ponoć lepszy ACF-50, ale trudniej o niego u nas.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,061

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

gierwi napisał/a:

Crazy
Wzorem wyspiarzy stosuję to:

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/fs365.jpg

daje radę, po myciu lub opłukaniu moto "olewasz" go tym i po częściowym odparowaniu pozostaje warstewka ochronna. Polecają też ponoć lepszy ACF-50, ale trudniej o niego u nas.

A skędy bieresz ten specyfik?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,062 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-02-11 23:53:42)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

[url]http://www.scottoiler.pl/[/url]

Z tej stronki kliknij na link strony importera i tam znajdziesz i zamówisz.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,063

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

elo:]

zglaszam swoja gotowosc...tyle ze kat nie chce zagadac. ale rozmowie sie z nim jutro i nie bedzie mial wyjscia:D
tak teraz patrze na ten jebany snieg i chce mi sie juz zygac...ta zima sie ciagnie juz trzeci miesiac:/

zimo wyp....alaj!!! nikt cie tu nie chce!!!

1,064

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Siemanko,
Ja mogę opisać moje postępy:)
W poniedziałek odbieram ostatni dokument potrzebny do rejestracji i pewnie w przyszłym tyg. zarejestruję sukę.
Technicznie to mam już w sumie prawie wszystko. Brakuje mi łańcucha z zębatkami i tarcz hamulcowych, ale te ostatnie są zamówione i mam nadzieje że za 2 tyg. będą.
Gumy są, zacisk, pompka, oplot. Sprzęgło naprawione. Nowy olej, nowy płyn chłodniczy, błotnik sm też już siedzi. Handbary, gripy są.
Kółka SM już dopasowane do osiek, pozostaje tylko dorobić dystanse, ale to już małe miki, bo wiem co jak gdzie i mam na wzór.
Jeszcze tylko za namową Rodmana będe zaplatał kółka z obręczami, zeby zestaw był, jak to określił Radzio, JAMI:) czyli piasty Talon, obręcze Excel. Regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźnika i można wyjeżdżać. Myślę że w 2-3 tygodnie powinienem sie ze wszystkim wyrobić.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,065

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:

Siemanko,
Ja mogę opisać moje postępy:)
W poniedziałek odbieram ostatni dokument potrzebny do rejestracji i pewnie w przyszłym tyg. zarejestruję sukę.
Technicznie to mam już w sumie prawie wszystko. Brakuje mi łańcucha z zębatkami i tarcz hamulcowych, ale te ostatnie są zamówione i mam nadzieje że za 2 tyg. będą.
Gumy są, zacisk, pompka, oplot. Sprzęgło naprawione. Nowy olej, nowy płyn chłodniczy, błotnik sm też już siedzi. Handbary, gripy są.
Kółka SM już dopasowane do osiek, pozostaje tylko dorobić dystanse, ale to już małe miki, bo wiem co jak gdzie i mam na wzór.
Jeszcze tylko za namową Rodmana będe zaplatał kółka z obręczami, zeby zestaw był, jak to określił Radzio, JAMI:) czyli piasty Talon, obręcze Excel. Regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźnika i można wyjeżdżać. Myślę że w 2-3 tygodnie powinienem sie ze wszystkim wyrobić.


Jak coś to mam piastę Talona złotą do sprzedania na 26mm przód - nóweczka :)

SMR 505