2,941

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siema, możecie polecic jakies ciekawe miejscowki SM w okolicach Katowic ? Wiadomo, że najlepiej spotkać się ekipą i objeździć miejscowki ale ostatnio tak pracuje, ze mam ciezko sie konkretnie okreslic co do dnia i godz.

2,942

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja jestem z Gliwic i ostatnio katuje opolskie wiochy pod Kędzierzynem, Ujazdem i Strzelcami. Polecam :) Niedawno za Strzelcami odkryłem nową nieotwartą drogę, więc jakbyś ktoś chciał poćwiczyć jazdę na kole to tam ;)

2,943

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chodzi ci o tą nową dzielnice przemysłową niedaleko wjazdu na autostrade?
Jak już tam się kręcisz to masz Górę Św. Anny niedaleko. Winkle, schody i zajebisty offroad w jednym miejscu :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,944

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

chodzi o odcinek drogi 409 jeśli dobrze patrzę na mapę ;)

2,945

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Hallo

Co do miejscówek ponoć we Wodzisławiu Śląskim jest jakiś tor kartingowy może ktoś był i podzieli się wrażeniami:P
Po za tym szukam kogoś na SM z okolic Katowic bo samemu nudno śmigać a chętnie bym się z kimś podszkolił.
Pozdro

2,946

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pietia napisał/a:

Hallo

Co do miejscówek ponoć we Wodzisławiu Śląskim jest jakiś tor kartingowy może ktoś był i podzieli się wrażeniami:P
Po za tym szukam kogoś na SM z okolic Katowic bo samemu nudno śmigać a chętnie bym się z kimś podszkolił.
Pozdro

Katowice witają, kiedy latamy ;))

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,947

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jutro latanie. Od ok. 18. Kto chętny? Crossman, moga podjechac sciepnac filmy z soboty?

2,948

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ja sie piszę. Plan to winkle przy autostradzie i haldy na kostuchnie i na murckach w katowicach

Suzuki DRZ 440 SM

2,949

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Jutro latanie. Od ok. 18. Kto chętny? Crossman, moga podjechac sciepnac filmy z soboty?

Pewno, właśnie chciałem zrzucać i pisać do Ciebie, bo mi kompa gasi przy cenzurze blachy :) zrzuce za chwile na penka, a z lataniem nie wiem jak, bo lage rozjebałem;/

glacaa1 napisał/a:

ja sie piszę. Plan to winkle przy autostradzie i haldy na kostuchnie i na murckach w katowicach

oo Murcki moje tereny :)

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,950

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Hallo
Crossman można się zgadać co do latania, tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby czas zarezerwować :)
W Którym rejonie KATO mieszkasz (Murcki ?)
Jaca i Glacaa w którym miejscu są te winkle koło autostrady? (chodzi o te przy zjeździe na Chudów?)
Chętnie bym z kimś pośmigał, wczoraj katowałem mojego XTX przy próbach stawiania go na gumę, no i narazie efekt mizerny ;/
Pozdro

2,951

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pietia napisał/a:

Hallo
Crossman można się zgadać co do latania, tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby czas zarezerwować :)
W Którym rejonie KATO mieszkasz (Murcki ?)
Jaca i Glacaa w którym miejscu są te winkle koło autostrady? (chodzi o te przy zjeździe na Chudów?)
Chętnie bym z kimś pośmigał, wczoraj katowałem mojego XTX przy próbach stawiania go na gumę, no i narazie efekt mizerny ;/
Pozdro

Ja Giszowiec, ale aktualnie w ciul mokro, a na moim łysielcu niepolata. Zobaczymy jak to bydzie:)

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,952

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pietia, te winkle, o których mówię to kółeczko - zjazd na chorzów batory (nawrota) i zjazd na Osiedle Witosa (nawrota). Pomiedzy tymi zjazdami jest zjazd na magazyny, fajna prosta pod górkę i całkiem przyjemna szykana. Spotkamy się to pokażę wszystko :)

A tak btw. Ch*j mnie ku*wa strzela jak oglądam te zaj*bane w d*pe prognozy pogody! Sprawdzalność jest na poziomie 50 % ku*wa, nawet jak patrzę na następny dzień to i tak ch*ja to daje bo w tym roku nigdy nie jest tak jak te pier*olone piz*y mówią!!! Nieważne na co patrzysz, wszędzie jest taki miszmasz a i tak się nie sprawdza. Dzisiaj - zero opadów, pochmurnie z przejaśnieniami... I CO KUR*A?!?! Pada od rana... Wyrzuciłem to z siebie, trochę mi lepiej :)

Czekamy na przebieg sytuacji w dniu dzisiejszym.

2,953

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca to wiem o które zjazdy chodzi mam do nich niedaleko:)
Crossman to na hołde masz blisko ja w sumie też bo na Piotrowicach mieszkam ;)

Jak w końcu pogoda dopisze to można się gdzieś ustawić niestety ten weekend już mam zajęty ale będę obserwował forum kiedy i gdzie się ustawiacie to wtedy do was dołączę.

2,954

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Za takie prognozowanie ktoś powinien mieć wje8ane! lipa z dzisiaj...

2,955

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dawaj cyrkle po garażu. Zawsze coś :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS