1

Temat: Oponki i dętki

Witam
Jaka dętka jest lepsza na felgę 16.5 cala?16cali czy 17cali?

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

2

Odp: Oponki i dętki

Witam....a gdzie idzie zakupic oponki 16.5 cala???

K ocham
T ylko
M otocykle

3

Odp: Oponki i dętki

jak na razie to ściągnąłem sobie wodne używane od kumpla z Niemiec, szukam jeszcze slicków, jak nie załatwię używek to będę sciągał nówki z Niemiec ale chyba trzeba sie będzie liczyć z wydatkiem ok 150euro

jak będziesz wiedzial jaka konkretnie oponka Ćię interesuj to daj znać i zobaczę po ile mogę załatwić.

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

4

Odp: Oponki i dętki

A jakie to opony za 150 euro nowe?
Ja posiadam używanych dużo, jak kogoś interesuje.

KACZOR

5

Odp: Oponki i dętki

witam
ja potrzebuje oponki na mokra nawierzchnie
jak cos macie to napiszcie jaki koszt ewentualnie prześlijcie na robertzera@o2.pl

witam
ja potrzebuje oponki na mokra nawierzchnie
jak cos macie to napiszcie jaki koszt ewentualnie prześlijcie na robertzera@o2.pl

ktm 530

6

Odp: Oponki i dętki

Opony są od 50zł posiadam 4 sztuki
50zł tył-jeszcze da radę potrenować
przód to 200zł lub 250(jeszcze ma "cycki")
i tył jeszcze jeden 200zł-pół biegu jechana...:(

Jest już kilku chętnych więc biorę je na targi do warszawy, prawdopodobnie w sobotę więc jak coś to jest gdzieś na forum już temat z oponami i moim telefonem

KACZOR

7

Odp: Oponki i dętki

Wracając do tematu dętki, trzeba dać 16cali bo 17-stka będzie się przecierać sama o siebie, dzisiaj zrobiłem felgę bezdetkową, wentyl pasował z Porsche z nakrętką z góry (zwykłe wentyle mają za dużą średnicę) Ducati też ma podobno takie wentyle, felgę uszczelniłem tylko taśmą Power Tape ale ma nieszczelność w jednym miejscu, pierwsza szprycha koło wentyla (podejrzewam że taśma się uszkodzila podczas montażu wentyla), następna próba będzie z klejem do szyb i taśmą

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

8

Odp: Oponki i dętki

Witam...co do opon to pytam przyszlosciowo mam zamiar miec kpl.deszczowek i slickow 16.5...natomiast interesuje mnie temat bezdetkowych felg poniewarz widzialem takie cos zagranicom jednak niezbyt dobra umiejetnosc jezyka (szczegolnie techniczne slowa)niepozwolila mi zglebic temat....czy ta tasma nieodkleji sie np od temp..?znowu klej do szyb,czy pujdzie potem jeszcze np wymienic szpryche???a druga strona medalu to to ze bez detki znowu mniej kg!!!pozdrawiam

K ocham
T ylko
M otocykle