1

Temat: Pęknięty daszek

Panowie, macie pomysł co z tym zrobić żeby jako tako wyglądało i dalej pełniło swoją funkcję?
http://img198.imageshack.us/img198/8641/60122953572972648617262.jpg

EXC 125 pomarańczowy :) --- sprzedany
exc 200 08'

2

Odp: Pęknięty daszek

Kupic nowy :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

3

Odp: Pęknięty daszek

Właśnie ciężko jest dokupić do tego modelu w tej kolorystyce. No i nowy kosztuje 100 zł. Chodzi mi tylko o to żeby był trwały i w miare wyglądał.

EXC 125 pomarańczowy :) --- sprzedany
exc 200 08'

4

Odp: Pęknięty daszek

SPAWAK się ogłaszał że spawają plastiki, ogólnie kuzyn się przewrócił, połamał błotnik, dał do spawacza plastików koło mnie, wygląda jak nówka :)

5

Odp: Pęknięty daszek

żywica i mata szklana, podklej od spodu i będzie git

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

6

Odp: Pęknięty daszek

Jak ktoś ogarnięty to to pospawa za 20-30zł. Nie widać tylko czy są jakieś ubytki?

http://www.youtube.com/watch?v=4H0w5DHh0w8

Yamaha WR450F - Brudas
KTM 690 SMC-R - SM

7

Odp: Pęknięty daszek

Spokojnie można pospawać, przy spawanie można od spodu dla umocnienia wtopić siatkę. Mam tak coś pospawane i trzyma świetnie.

8

Odp: Pęknięty daszek

Nie ma żadnych ubytków. Ciekawe tylko czy ktoś w moim wspaniałym mieście oprócz czarnych robi białe spoiwa.. :/ Bo z czarnym będzie wyglądało jak gówno.

EXC 125 pomarańczowy :) --- sprzedany
exc 200 08'

9

Odp: Pęknięty daszek

jachus0 napisał/a:

Nie ma żadnych ubytków. Ciekawe tylko czy ktoś w moim wspaniałym mieście oprócz czarnych robi białe spoiwa.. :/ Bo z czarnym będzie wyglądało jak gówno.

to nie amelinium.... to spokojnie pomalujesz!

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

10

Odp: Pęknięty daszek

Zawsze możesz "zszyć" trytkami, mam tak naprawione w moim Husabergu kilka plastików, to rozwiązanie naprawdę nieźle daje radę - specjalnie w tym celu zanabyłem niebieskie trytki, komponują się z kolorem plastków.

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team