16 Ostatnio edytowany przez Confusing (2013-06-03 16:56:29)

Odp: propozycja nowego działu

To byłby dobry pomysł. Nowy dział, a w nim tematy z poszczególnymi torami. W temacie w pierwszym poście info o torze, schemat toru, etc., a poniżej każdy mógłby dzielić się czasami, wymieniać opiniami, umawiać na treningi i wgl.

17

Odp: propozycja nowego działu

Tak więc do dzieła panowie moderatorzy!! kilku z nas domaga się nowego działu wiec czemu nie sprostać wymaganiom użytkowników. Są osoby, których nie interesuje  latanie na gumie, pitolenie bez sensu, umawianie się na terrory, a między nimi są też tacy jak ja i paru innych ,którzy nie koniecznie lubią lub umieją powyższe rzeczy, a są zainteresowani jazdą po torach i to jak najlepiej w licznym gronie (panowie jakie było moje zdziwienie kiedy dojechaliśmy na Toruń ;-) )

KTM 450 SMR
WP Poland, KTM Wojciechowicz

18

Odp: propozycja nowego działu

hacker33 napisał/a:

Mnie się wydaje, że dla 3 tematów nie opłaca się tworzyć osobnego działu.
Będzie tam teoretycznie tyle tematów co torów więc tylko kilka.
Po drugie zakładać dział tylko dlatego, że po zimie temat jest na 3 stronie... w sezonie znów będzie na pierwszej i po problemie.

No mamy trochę więcej torów niż trzy.... Pozatym dało by to możliwość większej oraz sprawniejszej wymiany informacji, począwszy od wspomnianych wcześniej czasów na danym torze przez uwagi: np. o krótkim wybiegu(co jest dość istotne dla bezpieczeństwa) po odkrywanie nowych torów o których informacje były by zawarte w jednym miejscu. No szanowny panie moderatorze, prosimy;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

19

Odp: propozycja nowego działu

Ja jako stały bywalec torów jestem za wnioskiem kolegów :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

20 Ostatnio edytowany przez metys (2013-06-03 19:41:00)

Odp: propozycja nowego działu

torów w PL kilka jest, poza tym w zimę ktoś pojechał do makaroniarzy, ktoś pojechał do knedli. Po siódme... Jak jest większe parcie na jazdę po torze, to każdy chce tego w końcu spróbować. Pojawiają się propozycje dzikich torów a'la rallycross, czy płyty na ornecie w olsztynie.
Im więcej ludzi jeżdżących, tym (z czasem) wyższy poziom całej wyścigowej polski, więcej racingowych dupereli w dziale giełda i więcej zabawy

edit:
łatwo powiedzieć, trudno zrobić i można się głowić jak to ma wyglądać.
Zakładając ten temat w lutym, miałem na myśli proste rozwiązanie:
Track dejzzz/zapitalanie po torze/czy inna nazwa
-tor koszalin
-tor kisielin
-tor toruń
-tor bydgoszcz
-tor świętej pamięci gostyń
-tor radom
itd.

Reszta sama się rozwinie i dostosuje do potrzeb użytkowników. Czytaj mogłaby się dostosować:)

Jakieś opinie od policji?

rmz 250
gas gas txt 250

21

Odp: propozycja nowego działu

metys napisał/a:

torów w PL kilka jest, poza tym w zimę ktoś pojechał do makaroniarzy, ktoś pojechał do knedli. Po siódme... Jak jest większe parcie na jazdę po torze, to każdy chce tego w końcu spróbować. Pojawiają się propozycje dzikich torów a'la rallycross, czy płyty na ornecie w olsztynie.
Im więcej ludzi jeżdżących, tym (z czasem) wyższy poziom całej wyścigowej polski, więcej racingowych dupereli w dziale giełda i więcej zabawy

edit:
łatwo powiedzieć, trudno zrobić i można się głowić jak to ma wyglądać.
Zakładając ten temat w lutym, miałem na myśli proste rozwiązanie:
Track dejzzz/zapitalanie po torze/czy inna nazwa
-tor koszalin
-tor kisielin
-tor toruń
-tor bydgoszcz
-tor świętej pamięci gostyń
-tor radom
itd.

Reszta sama się rozwinie i dostosuje do potrzeb użytkowników. Czytaj mogłaby się dostosować:)

Jakieś opinie od policji?

[url]http://www.youtube.com/watch?v=A47FlEB-Cuo[/url]

Moja wizja to : Pierwszy post = obraz toru z lotu ptaka, długośc toru, położenie georgraficzne (google maps )  ,zdjęcia real,ewentualnie best laps na moto do 450 i powyżej 450ccm.

nto

22

Odp: propozycja nowego działu

toro napisał/a:
metys napisał/a:

torów w PL kilka jest, poza tym w zimę ktoś pojechał do makaroniarzy, ktoś pojechał do knedli. Po siódme... Jak jest większe parcie na jazdę po torze, to każdy chce tego w końcu spróbować. Pojawiają się propozycje dzikich torów a'la rallycross, czy płyty na ornecie w olsztynie.
Im więcej ludzi jeżdżących, tym (z czasem) wyższy poziom całej wyścigowej polski, więcej racingowych dupereli w dziale giełda i więcej zabawy

edit:
łatwo powiedzieć, trudno zrobić i można się głowić jak to ma wyglądać.
Zakładając ten temat w lutym, miałem na myśli proste rozwiązanie:
Track dejzzz/zapitalanie po torze/czy inna nazwa
-tor koszalin
-tor kisielin
-tor toruń
-tor bydgoszcz
-tor świętej pamięci gostyń
-tor radom
itd.

Reszta sama się rozwinie i dostosuje do potrzeb użytkowników. Czytaj mogłaby się dostosować:)

Jakieś opinie od policji?

[url]http://www.youtube.com/watch?v=A47FlEB-Cuo[/url]

Moja wizja to : Pierwszy post = obraz toru z lotu ptaka, długośc toru, położenie georgraficzne (google maps )  ,zdjęcia real,ewentualnie best laps na moto do 450 i powyżej 450ccm.


Drugi to uwagi dotyczące bezpieczństwa np.: krótki wybieg po porostej startowej, łączenie asfaltu na szczycie trzeciegu zakrętu czy wyrastające korzenie na wewnętrznej zakrętu przed prostą start-meta, Ci bardziej otwarci na dzielenie się swoim doświadczeniem mogli by podpowiadać który zakręt ciąć bardziej aby np. lepiej wejść w następny itd. Jak byśmy tak bezogródek dzielili się wzajemnie swoim doświadczeniem to może w końcu udało by się dogonić inne ligi SM, może w końcu polskie nazwiska pojawiły by się w czołówkach tak jak ma to miejsce w przypadku polskich drifterów...

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

23

Odp: propozycja nowego działu

manio napisał/a:

Ci bardziej otwarci na dzielenie się swoim doświadczeniem mogli by podpowiadać który zakręt ciąć bardziej aby np. lepiej wejść w następny itd. Jak byśmy tak bezogródek dzielili się wzajemnie swoim doświadczeniem to może w końcu udało by się dogonić inne ligi SM, może w końcu polskie nazwiska pojawiły by się w czołówkach tak jak ma to miejsce w przypadku polskich drifterów...

Tu może sie pojawic problem w postaci subiektywnych odczuć ,róźnic stylów jazdy ,sprzętów i umiejętności

nto

24

Odp: propozycja nowego działu

toro napisał/a:
manio napisał/a:

Ci bardziej otwarci na dzielenie się swoim doświadczeniem mogli by podpowiadać który zakręt ciąć bardziej aby np. lepiej wejść w następny itd. Jak byśmy tak bezogródek dzielili się wzajemnie swoim doświadczeniem to może w końcu udało by się dogonić inne ligi SM, może w końcu polskie nazwiska pojawiły by się w czołówkach tak jak ma to miejsce w przypadku polskich drifterów...

Tu może sie pojawic problem w postaci subiektywnych odczuć ,róźnic stylów jazdy ,sprzętów i umiejętności

Oraz w tym, że ktoś może być samolubny i  nie chce podpowiadać innym, bo boi się konkurencji na torze. Ale myślę, że na naszym forum nie ma takich osób ;)

25

Odp: propozycja nowego działu

Confusing napisał/a:
toro napisał/a:
manio napisał/a:

Ci bardziej otwarci na dzielenie się swoim doświadczeniem mogli by podpowiadać który zakręt ciąć bardziej aby np. lepiej wejść w następny itd. Jak byśmy tak bezogródek dzielili się wzajemnie swoim doświadczeniem to może w końcu udało by się dogonić inne ligi SM, może w końcu polskie nazwiska pojawiły by się w czołówkach tak jak ma to miejsce w przypadku polskich drifterów...

Tu może sie pojawic problem w postaci subiektywnych odczuć ,róźnic stylów jazdy ,sprzętów i umiejętności

Oraz w tym, że ktoś może być samolubny i  nie chce podpowiadać innym, bo boi się konkurencji na torze. Ale myślę, że na naszym forum nie ma takich osób ;)

Myśle że Ci co naprawdę dają radę to poprostu mają jaja i nie boją się konkurencji, a w ręcz przeciwnie, tempo narzuca tempo, zawsze da się urwać 0,1sec ;-))

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

26

Odp: propozycja nowego działu

to może lepiej zmienić nazwę działu z MP i PP na Sport i tam wrzucić wszytko razem - PP, MP oraz Track days.
Po co kolejny dział w którym nic się nie będzie działo;)?

***427***

27

Odp: propozycja nowego działu

No w sumie to nie jest zły pomysł ;)

28

Odp: propozycja nowego działu

Lubart a jakbys podzielił tematy na sub tematy ?

I skąd to założenie że nic sie nie bedzie działo ?

nto

29

Odp: propozycja nowego działu

manio napisał/a:
Confusing napisał/a:
toro napisał/a:

Tu może sie pojawic problem w postaci subiektywnych odczuć ,róźnic stylów jazdy ,sprzętów i umiejętności

Oraz w tym, że ktoś może być samolubny i  nie chce podpowiadać innym, bo boi się konkurencji na torze. Ale myślę, że na naszym forum nie ma takich osób ;)

Myśle że Ci co naprawdę dają radę to poprostu mają jaja i nie boją się konkurencji, a w ręcz przeciwnie, tempo narzuca tempo, zawsze da się urwać 0,1sec ;-))

ale rozmarzyliście chłopaki :), oby tak było jak piszecie :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

30

Odp: propozycja nowego działu

trawer napisał/a:

ale rozmarzyliście chłopaki :), oby tak było jak piszecie :)

Marzenia, marzeniami, a działu jak nie było tak nie ma...
PS na Kisielinie wyrżnąłem się po raz czwarty na tym samym zakręcie - uwaga na fałdy na pierwszym pod lasem na wewnętrznej
;-))

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team