1,966

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie wiem czy jest sens kupować taki komplet no chyba, że często rozbierasz głowice;p Może podlec do jakiegoś warsztatu i pożyczą Ci taki klucz za jakieś piwo ;D

1,967

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No nie ma sensu, od kogoś pożyczę, teraz już chociaż wiem o co pytać ;]

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

1,968

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A co tam chcesz robić? Jeśli łby śrub są dla Ciebie zagadką, to czynności obsługowe lub naprawy mogą Cię przerosnąć ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,969

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w niektórych sklepach, np: yato można niektóre nasadki na sztuki kupić, ale Gierwi ma tu dużo racji !

1,970

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Potrzebuje dobrać się do płytek zaworowych, już chyba za długo regulację odkładam. Jak mnie to przerośnie to najwyżej wezmę pomoc ;] Jak na razie to przerasta mnie gaźnik... kiedyś wyregulowałem i jeździło bez zarzutu, a jakiś czas temu zaczęło się troszkę sączyć paliwo z przelewu i silnik zalewa. Jeździć jeździ, ale żeby się pozbierała z niskich obrotów na wyższych biegach to masakra jakaś. Dwa razy czyściłem gaźnik i było dobrze przez 5 minut, dzisiaj lekko odgiąłem blaszkę na pływaku, żeby szybciej zamykało dopływ paliwa, ale dalej to samo. Ktoś się z czymś takim spotkał?

Nie chce nowego tematu zakładać, więc tu napisałem ;]

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

1,971

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak zawory są podparte to gaziora w życiu nie wyregulujesz...

1,972

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A to wylewanie się paliwa przez przelew? Macie jakiś pomysł?
A za regulację zabiorę się po zaworach.

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

1,973

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://kwejk.pl/obrazek/32901/japierdole-gif.html[/url]

i can do this .. here, hold my beer

1,974

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dajcie chłopakowi spokój. Każdy się kiedyś uczył i to nie raz na błędach ;)

1,975

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie odginaj blaszki na oko tylko ustaw poziom paliwa w komorze pływakowej wg. serwisówki. Sprawdź również czy gumka na trzpieniu, zamykającym dopływ paliwa, jest OK.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

1,976

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Elo , mam pytanie do ludzi którzy w swoich moto mają tylko kopkę bądź zazwyczaj z kopki odpalają..czy w butach motocyklowych po odpalaniu boli was śródstopie ? Mam Husaberga 550 z kopką i odpalam go w butach roboczych ponieważ oczekuję na buty motocyklowe i chciałem wiedzieć czy to wina kiepskiego nie motocyklowego buta czy poprostu noga musi przywyknąć ?

1,977

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

policho napisał/a:

Nie odginaj blaszki na oko tylko ustaw poziom paliwa w komorze pływakowej wg. serwisówki. Sprawdź również czy gumka na trzpieniu, zamykającym dopływ paliwa, jest OK.

Ok dzięki, obejrzę dokładniej zaworek iglicowy i tą uszczelkę.

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

1,978

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dj-mati napisał/a:

Elo , mam pytanie do ludzi którzy w swoich moto mają tylko kopkę bądź zazwyczaj z kopki odpalają..czy w butach motocyklowych po odpalaniu boli was śródstopie ? Mam Husaberga 550 z kopką i odpalam go w butach roboczych ponieważ oczekuję na buty motocyklowe i chciałem wiedzieć czy to wina kiepskiego nie motocyklowego buta czy poprostu noga musi przywyknąć ?

Boli bo podeszwa miekka. W butach cross pelny komfort, takze nie stresuj sie.

P.S.
chyba jeszcze nie przypieprzyles gorna czescia stopy o podnozek podczas kopania, wiec nie wiesz co to bol :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

1,979

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hehe dzięki Jery , buty robocze twarde ale domyślałem się ,że nie wystarczająco a od uderzenia stopą było blisko...nauka kopania trwa , liczę ,że z motocoklowymi butami będzie jeszcze nieco lepiej i przeboleje brak elektrycznego starterka

1,980

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zawsze można popchnąć haha xd